Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. Liiga kulukas...

    Selle Pro-Slow asemel võib täiesti vabalt enne magamaminekut süüa piimaga segatud kohupiima.
  2. noored(10-16) ja jõusaal

    See on võib olla osades saalides nii, Pärnus ma nagu ei teakski, et vanusepiiri oleks.
  3. Valgujook M 100(Koebel)

    Mida arvate antud tootest, kas keegi on kasutanud? Link toote juurde: M 100
  4. Valgujook M 100(Koebel)

    Keegi midagi targemat?
  5. lihased

    Lihasekasvatamiseks ongi kõige tähtsam õigesti toituda, palju valku ning mitu söögikorda päevas. Samusti võib viga olla korduste vähesuses või paljususes, massikordused jäävad vahemikku 8-12. Soovitan endast, oma toitumisest ja trennist rohkem rääkida, siis saab ka nõu anda.
  6. Ettepanek seoses Fitness.ee poega.

    Kui avada poest mingi toote täpsem kirjeldus, siis on tavaliselt lehe paremal olevas tulbas ära märgitud ka selle toote tootja. Sellega seoses ka ettepanek: Antud tootja nime alla või ülal võiks olla antud ka link tema kodulehele. Toodet uurival inimesel võiks olla pääs tootja kodulehele, et lugeda täpsemat taustainformatsiooni selle tootja kui ka toote kohta, sest üldjuhul on tootja kodulehel toote kohta rohkem infot kui edasimüüjate kodulehtedel.
  7. Minu Treeningplaan

    I.päev - Rind ja biitseps. Soendus: 10 min ratast. Käe-ja õlaringid. Rind: 1.Lamades surumine 3x8 2.Surumine trenažööril 3x8 3.Liblikas 3x8 4.Ristvedu plokil 3x8 5.Pullover 3x8 Biitseps: 1.Küünarvarte kõverdamine trenažööril 4x8 2.Keskendatud küünarvarrekõverdused 3x8 3.Küünarvarte kõverdamine, peopesad vastakuti 3x8 II.päev - Selg ja triitseps. Soendus: Sama, mis eelneval treeningpäeval. Selg: 1.Tõmbed plokil, ülalt ette 3x8 2.Tõmbed plokil eest 3x8 (Siia juurde ka küsimus, kas peab selga selle harjutuse juures ka venitama, et lased ploki tagasi algasendisse ja samal ajal selga temaga kaasa viies) 3.Tõmbed käsikuga, ettekallutatult 3x8 4.Sama harjutus, mis eelmine, kuid trenažööril. 3x8 5.Keretõsted 3x20, raskuseks 15kg ketas Triitseps: 1.Ühe käega allasurumised plokil pealthaardes 3z8 2.Köiega allasurumised plokil pealthaardes, kahe käega 3x8 3.Köiega surumised seljaga ploki poole 3x8 4.Küünarvarte sirutamine, istudes käsikuga 3x8 III.päev - Jalad ja õlg. Soendus: Sama, mis eelnevatel treeningpäevadel. Jalad: 1.Jalapress 4x8 2.Jalgade sirutamine 5x8 3.Jalgade kõverdamine lamades 4x8 Säär: 1. 4x20 Jalapressi masinal Õlg: 1.Käe tõstmine kõrvale alaplokil 3x8 2.Kangi surumine rinnalt 3x8 3.Käsikute surumine 3x8 4.Käsikute tõstmine kõrvale 3x8 Trenni lõpetuseks teen samuti 10min aeroobset. Kõhtu treenin iga treeningpäev 3x80 istessetõusud varbseinal või siis kaldpingil, sõltuvalt treeningkohast. Paluks ausat ja erapooletut arvamust selle treeningkava kohta ja kui vaja, siis palun teha korrektuure. Ette tänades.
  8. Minu Treeningplaan

    Trenni teen ülepäeva ja tihti vahetuvad ka trennide järjekorrad(ntx. Rinnapäeva asemel teen hoopis seljapäeva jne). Kuna tegu on kaksik-sääremarjalihase harjutusega, siis see lihas vajab suuremaid kordusi. Vähemalt nii olen siit foorumist ja mujalt lugenud.
  9. Kaalus juurde 10kg

    Kerkib küsimus, mille arvelt seda kaalu soovitakse saada.
  10. Treenimine

    Endal sama probleem, mis Kuubilgi. Rind suurem kui käed ja nati imelik on peeglist vaadata.
  11. Kultuurist

    Nüüd ma siis tean, kust on tulnud rahvale arusaam, et kulturistid hoolivad ainult oma kehast ja vaimu ei hari.
  12. Kultuurist

    Aa, et siis kulturistide kultuur on see, et muust kultuurist ei hoolita.
  13. Kus trennis käid ja kus elad???

    Kuidas on seal?
  14. Kultuurist

    On väga kahju, et enam kultuurist ei hoolita.
  15. Kus trennis käid ja kus elad???

    Pärnus elan ning treenin Terviseparadiisi jõusaalis ning Tennisehalli jõusaalis.
  16. August 1991

    Kuna eile möödus 15 aastat meie riigi taasiseseisvumisest, siis vahetagem mälestusi sellel teemal, mida tegime sel ajal, kui me saime uuesti iseseisvaks. Lisagem juurde ka emotsioone, mis teid sel hetkel valdasid. Isiklikult, olin mina 15 aastat tagasi väike laps ja ei mäleta mida tegin.
  17. paus seeriate vahel

    Minu arvates on parim siiski puhata sisetunde järgi ehk uut seeriat alustada siis, kui tunned, et oled selleks valmis. Ei ole mõtet ajad taga täpselt 1minutilist pausi, alati võib olla ka natuke rohkem.
  18. kõhulihased

    Mul ka.
  19. Kust saada valku? Piimatooted keelatud.

    Ega siis kõik antibiootikumid ühesugused ole.
  20. rinnalihased

    No eks iga rinnalihase harjutuse juures töötab kogu rinnalihas, aga point on selles, et milline osa kõige rohkem töötab. Kui teha plokil ristvedu, siis on tunda, et suurema osa pingest saab rinna keskosa.
  21. Mida juua treeningu ajal?

    Articuga on selline kogemus, et see tekitab minus hoopis suuremat janu, kuna on maitselt magus. Kuigi jah energia saamiseks treeningu ajal on energiajook igatahes parem, kui vesi.
  22. küsimus

    See v? See on vanus, mil ma treenima hakkasin. Ma vabandan ebatõese jutu pärast, kuid ühes raamatus oli kirjas, et kreatiin takistab proteiini imendumist vms. Kuigi jah, ega need USA raamatud, mis kulturismist räägivad pole kah kõik puhtast kullast.
  23. küsimus

    Ära vähenda valgu kogust toidus, vaid hoopis proteiini sheigis. Minu arust ongi kõige ideaalsem variant, et saada valk toidust kätte. Proteiini ja kreatiini võib kasutada küll samaaegselt, kuid ära neid siiski ühte sheiki pane.
  24. ettevajunud õlad

    Äkki seletaks, mida need harjutused endast täpselt kujutavad.
  25. kama ja maisihelbed

    Maisihelvestel on rasv peaaegu olematu.
×