Jump to content

alz1

Kasutajad
  • Sisu loend

    129
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik alz1 postitused

  1. Paksus ja geenid.Millised arvamused?

    ma eelmise postiga nõus .. see pole nii et vanemad mõlemad paksud ja sul pole nüüd mingit pääsu rasvumisest ,, see vale... kui tahad siis saad ikka peeneks lihtsalt sul vaja selleks natuke rohkem vaeva näha eelsoodumus seisneb selles et organism hakab mingi näitaja võrra hiljem rasvu tarbima vms.
  2. Mida arvate ülakeha kavast?

    Ta vict mõtleb, et hommikul võtab söögi kaasa ja läheb pumpama ja siis õhtul kui hakkab pimedaks minema - seab sammud kodu pole
  3. Surumine

    Kui surutud 80 on max piiri peal, siis ei jõua ju püramiidiga enam 80 teha(vähemalt ma küll ei jõua).
  4. Lamadessurumine

    mina arvan nii,et igaüks peab tähtsaks seda lihasgruppi millele on tema põhilist rõhku pannud, sellest ka huvi teiste inimeste saavutuste üle antud harjutusel
  5. rinnalihas..

    minu versioon oleks elline t see kas teha 1või 2 korda nädalas oleneb organismi taastumisvõimest ja seda saab teada lihtsalt katsetamismeetodiga... kui keegi arvab et ütlesin misket valesti siis korrigeerige
  6. Kulturisti vanadus?

    ma ei tea kas see ka korrektne on aga kuskilt ma lugesin et peale 30 eluaastat hakkab lihas taandarenema
  7. minu kodune päevaprogramm

    see ikka nii et teed nii palju kui jõuad (või nt 30 korda) siis puhkad umb. mint poolteist(vaevalt sa jõuad 20sec puhkusega sama uuesti teha) ja siis 2 korda veel nii kokku teed siis 90 kätekõverdust(teisi harjutusi ka)
  8. Vigastasin kätt

    see on siuke asi et nt õhtul paned peale sis lääd maga ja ooseks jääb peale ommikuks oled sa ta maha hõõrund või siis aitad nati (eemaldad kilekorra) seal on kasutamisjuhend ka kaasas
  9. seeriad

    kinnel pole aga mina teekx ühel nädalal üht ja teisel nädalal teist varjanti aga ma pole mingi tarkur sel alal , nii et ootame kuni targemad võtavad sõna:)
  10. Vigastasin kätt

    haavaliim selline asi et määrid haava peale ja mõne aja ( umb 10 mintsa) möödudes tõmbab kilekihi naq peale ja siis ta seal rahulikult teeb oma asja et haav kiiremini paraneks( ma ei tea kuda pranemisprotsess täpselt käib)( ta ei ole kallis umb 30 eeq) võid veel apteekri käest küsida lisainfi selle kohta
  11. PALUN abi ületreeningu osas!

    see peavalu on tingitud ületreeningust ma arvan..kunagi tegin ise ka tublit ületreeningut ja hakkas ka pea valutama (valu käis samas taktis südamega ) nisiis ma arvan et see valu on tingitud vererõhust aga mu väited pole kindlad lihtsalt arvamus
  12. Vigastasin kätt

    küsi apteegist sellist ravimit naq haavaliim see on tuubi sees . ta on kyl kahtlase välimusega aga aitab .vähemasti mul aitas
  13. rinnalihased

    oot kas ma sain nyd millestki valesti arui või sa kirjutasid et oled 187cm pikk ja kaalud 74 kg parandage mind nüüd keegi kui eksisin aga seliste näitajate juures ei tohiks küll kuskil liigsed pekki olla
  14. küsiks nõu...

    heh kui ma alustasin , see mingi 14aastaselt siis ma ka ei jõud midagi suruda umb sama seis mis sullgi oli aga nyyd juba nats paremaks läind
  15. lamades surumine

    ma plaaniks ka teha seda kava .. ma surun max 80 kg ja selest 80& on 62 kg kuid seee on nii kergeet ma ei korma end sellega äragi äki peaks naz rohkem kg peale panema
  16. Lamadessurumine

    olen 18 ja surun 80 võibolla paar kilo isegi ülestabiilset trenni olen vähe teind aga mul koduss kang ja kui igav sis olen teind juba nii 2 aastat umbes ja plaan rohkem selega tegelema akata
  17. mida see tähendab?

    ja mina tegin veel nii et kolm päeva treni ja pääv puhkust .. ja siis mõtlesin miks seline väsimus
×