Jump to content

alz1

Kasutajad
  • Sisu loend

    129
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by alz1


  1. tegelt see asi põletab aint rsva ja sellepärast tundubki et on lihas metsikult kasvas(reklaam: ja kes annab pea et see on puhtalt absi tulemus - mina kahtlen seles tugevalt+ reklaamis oli rasva% kõvast allapool)


  2. umb 20 g läheb raisku sest organism suudab omastada 30 g valku 3 tunniga,parem jaota see kogus kaheks ja tõuse öösel üles näiteks või enne magamaminekut 3 tundi pool kogusest ja ene magamaminekut teine pool või lihtsalt vähenda kogust :angry:


  3. mu loli kah õlg valus võtsin 2 kuud puhkust ja asi saigi enamvähem korda. nüüd parem olla-saab jälle trenni teh, kuigi ma max raskust ikka ei saa proovida suure raskusega tuleb jälle imeõrn valu sisse ja panen kangi kähku ära


  4. ma ootax ukse lähedal ja teavitaks kõigile et olen profesionaalne arst :P . ja väike tähelepanek veel,et see teema et Eestlase toiduks teine Eestlane-- no commoon kes selle veel välja mõtles . minu jaoks täielik müüt et kas keegi vihkab kedagi aint sellepärast et ta on eestlane siuke lause oli tõesti mulle vastukarva :rolleyes: alati mingi põhjus kas siis rivaal või mida iganes :unsure:


  5. räkides puhtusest hiljuti nägin trennis ühte selist tüüpi kelle uhkus ajas kyll upakile ;) .. kutt ladus scottile jube palju peale mille tulemusena kõik kordused teegi nii et tõusis pingilt poolpüsti ja tõstis kangi niipalju kui jõudis ja siis istus maha seeaeg kudagi kiigutades tiris selle kangi üles ja nii päris mitu korda :P päris nali oli vaadata :D

×