Jump to content

alz1

Kasutajad
  • Sisu loend

    129
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik alz1 postitused

  1. Nats jama värk!!

    mul kah pole magusa isu lihtsalt,nuh vahel paar kommi kui on head aga mul on väga hea olla puudust küll millestki ei tunne,ei kaeba
  2. rinnalihas

    ei kujuta ette,kui paus 1.5 minti rinda 5 harjutust, kõhtu teed max 20 minti .biic üle 40 mindi ei lähe eriti et siis rinda teed 2h(koosneb viest harjutusest) järeldan et lobised trennis palju
  3. ab

    tegelt see asi põletab aint rsva ja sellepärast tundubki et on lihas metsikult kasvas(reklaam: ja kes annab pea et see on puhtalt absi tulemus - mina kahtlen seles tugevalt+ reklaamis oli rasva% kõvast allapool)
  4. Kuidas organismi puhastada

    hmm noh ma ei tea aga kas klistiir sob ib??
  5. pausid saalist

    just tulin ingi aeg tagasi opuhkuselt nüüüd terve suvi ja veel kõvasti rohkemgi ilma mingi puhkuseta
  6. Valk peale trenni

    kui valk lahustub ka jääkülmas vees siis mu valk on kül üli p***k(ta on kyll poolteist aastat vana ja apteegist ostetud ) aga ta ei taha vabatahtlikult lahustuda tallle peab kallama kuuma vett selga ja kaikaga takka peksma ja loksutama
  7. Kohupiim

    umb 20 g läheb raisku sest organism suudab omastada 30 g valku 3 tunniga,parem jaota see kogus kaheks ja tõuse öösel üles näiteks või enne magamaminekut 3 tundi pool kogusest ja ene magamaminekut teine pool või lihtsalt vähenda kogust
  8. Fat Burner fitness drink !

    jõukas korra juba nägin keegi jõi seda staffi aga siis ei pööranudki veel tähelepanu. igastahes proovin ka ära
  9. aiii õlad

    mu loli kah õlg valus võtsin 2 kuud puhkust ja asi saigi enamvähem korda. nüüd parem olla-saab jälle trenni teh, kuigi ma max raskust ikka ei saa proovida suure raskusega tuleb jälle imeõrn valu sisse ja panen kangi kähku ära
  10. rinnalihas

    tegin kaa kunagi nii ma ei tea kuda see võimalik on aga mul tuli nii max jõudu juurde .(äkki oskab keegi teine seletada pakub omale ka huvi )
  11. paastupäev

    ei ole,mina küll nii et teeks kui siis ma teeks nii küll aga rohke valguga
  12. Musklimasendus Club

    keegi võiks asutada kulturismi kooli kuda harjutusi täpselt sooritada ja mida süüa milla süüa kuda .. mida millega koos ja kõik siuksed väiksed nüansid teaks rohkem oleks tulemused kõvast piremad
  13. apilak

    ohoo kas kindel et 23 aminohapet gümnaasiumi bioloogia õpik väidab et (tsitaat)"organismides on kakskümmend erinevat aminohapet .Väheste valkude koostises aga leiame kõiki 20 aminohapet" ma arvan üks andmetest on vist vale
  14. Biitsepsi mure

    saavitax väike külastus arsti juurde või siis anda künarnukile puhkust ja mingi kuu pärast uuesti proovida äkki on parem mul tegi kah enne õlg valu...andsin puhkust paar kuud ja oli kohe märksa parem
  15. Mida süüa peale aeroobset?

    aga mis oleks siis optimaalne pulss aeroobsel??
  16. Biitseps

    hm mul tekis kohe kahtlus et ma treenin valesti sest biic ei jää enam valusaks
  17. väsimus või valu - saa nüüd aru!

    mul oli kah nii aga algul kui hakkasin ales saalis taas käima aga see läx kähku üle minu arvates anab valu märku et lihas hakkab kasvama kui aint valku saaks
  18. toitumine

    seline asi et kui vana sa oled n2k ??
  19. mõtisklus

    mul tekkis lihtsalt siuke tunne et sel " trügijal" lihtsalt pole oma kava ja vaatab mida tugevamad teevad ja teeb kähku järgi .. suures tuhinas et nii saan ka suureks
  20. Uued pildid?

    ma ootax ukse lähedal ja teavitaks kõigile et olen profesionaalne arst . ja väike tähelepanek veel,et see teema et Eestlase toiduks teine Eestlane-- no commoon kes selle veel välja mõtles . minu jaoks täielik müüt et kas keegi vihkab kedagi aint sellepärast et ta on eestlane siuke lause oli tõesti mulle vastukarva alati mingi põhjus kas siis rivaal või mida iganes
  21. see artikkel pani mu pühad tõekspidamised kõikuma ei tea kas see ka nii dramaatiline on naq seal on kirjeldatud??
  22. ise ma teen seda harjutust väikse raskusega kuid väga aeglaselt ja võtab lihase nii läbi et aitab
  23. Seeriad

    varsti ei julgegi enam midagi foorumis küsida
  24. Harjutused

    räkides puhtusest hiljuti nägin trennis ühte selist tüüpi kelle uhkus ajas kyll upakile .. kutt ladus scottile jube palju peale mille tulemusena kõik kordused teegi nii et tõusis pingilt poolpüsti ja tõstis kangi niipalju kui jõudis ja siis istus maha seeaeg kudagi kiigutades tiris selle kangi üles ja nii päris mitu korda päris nali oli vaadata
  25. Ronnie Coleman tuleb Eestisse!!

    pealkirja nägin kohe kerkis pähe mõte et kuhu ta täpsemalt tuleb sis lugesin et aprill hea nali
×