Jump to content

alz1

Kasutajad
  • Sisu loend

    129
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik alz1 postitused

  1. Kangi tõstmine

    ma oleks vähe õnnes kui tuleks rinale 5 kg nädalas jurde we ?? viskaks julgelt tireleid ja hundirattaid ja ma ei tea mis imetrike weel
  2. õlad ees

    ei no päris loobuda pole kindlasti mõtet lihtsalt auru kõvasti maha ära lõhu nii jubedasti enam
  3. Munavalge

    ja kergesti teostatav
  4. Liigesvalu

    ma tean et ülimalt loll küsimus aga ma pole kunagi spordiarsti juures käinud ja ma mõtsin et kuda sina saada ültse??
  5. Kuidas treenida????

    emm 12 koli kui oled algaja on see vast raske ma usun 3 seeriat 10 kordusega lääb sul raskex ma usuniitsepsile lailihasele 20 norm ma usun
  6. Triitseps

    biitsepseid treenivaid harjutusi
  7. vargad

    jõuks pole veel misket tühjendanutud kõik alles on isegi jäänud rahakotid tja telefonid pingile ja keegi ei näpi neid
  8. Vanus. osa II

    kindlasti hakkavad lihased paisuma kui pole enne teind siis lihtsalt võta mingid rauad kätte ja tee päkkadele tõuse max amplituudiga seerjas 8-12 korda ja 3 seerjat treningkava leiad tööriistade alt kui ei teadnud
  9. SÜDA

    endal kah kunagi sama mure olnud .. käisin siis prearsti jures tehti ekg ja saadeti edasi mingi spetsi juurde sis tehti uuringud ja arst vaatas naqu põrsas apelsini ja ütles ,et sul pole midagi viga lähemalt kah uurida ei saa ,et pole naq sihukest eriti head ultraheli aparaati kah nii , et mine kõnge kuskil mujal
  10. Fat Burner fitness drink !

    port 1. või 2. mis maksis??
  11. probljomm on

    ei tea kas see hemoglobinni tase madalam on nyyd aga minu meelest oli see ni et hapnik enam ei seostu hemoglobiiniga nii hästi
  12. Et tekkis kysimus.

    oleneb ka naq mis kell sa magama lääd kui mingi 12 siiis mitu x väiksema koguse süsivesikuid või vist ikka võtta
  13. Basseinihuumorit

    ei mis te mehed jamate kas te siis ei tea et uriinhape pidi lihastele hästi mõjuma kui seda endale peale määrida
  14. Tahaks visata...

    see tüüp teeb ju üksi tervele meeskonnale ära ju nigu palli kätte saab siis kohe viskab ja plax sees ( 3punktivise ka veel) võit kindel ju ei tea mis ta palk küll olla võiks?
  15. swartz

    irw...samahästi võin oma vanaisalt küsida, miks ta nii vana on . No ma arvan sellepärast ikka et ta sündis juba eelmise sajandi keskel hästi öeldud
  16. Tahaks visata...

    kahtlemata fake, kutt viskab peaaegu lõdva randmega, aga mina kah ei tea mis vennad seal nbas mängivad
  17. 4 pea lihas

    et kas sain õieti aru et oled 60kg raske ja 178 pikk kui nii siis oleks aeg hakata massi kasvatama ega enne vict eriti tulemusi ei nää(kui tahad rohkem jõudu)
  18. õlu

    mina lisaks et õlu on hea õlu = elu
  19. kõhulihased

    mul on ka probleem-- nimelt mul polegi kõhulihast näha veel
  20. Millal?

    olen pisteliselt käind ligi aasta ja tulemustega rahul küll ei ole . veel äkki kunagi tulevikus kasvan rahuldatava suuruseni
  21. õlu

    Õlu ei põhjusta õllekõhtu et huvitav mis siis põhjustab õllekõhtu??
  22. käesurumine

    ma ka pärnakas aga ma mõtsin et millises saalis see käesurumisaparaat siin on?
  23. glükoos

    seee on see uus stein-ein`i teooria kas te sis tõesti ei tea we???
  24. Lihasmass lihtsalt?

    treenid kõiki lihaseid... vaevalt sa teed mõnda lihast nii kehva tehnikaga et to lihtsalt ei arene ja teisi nii hea tehnikaga et kohe hakkab paisuma
  25. shake enne magama minekut

    ei sega kui sa ei taha seda 5 kilo kaotada lihase arvelt
×