Jump to content

alz1

Kasutajad
  • Sisu loend

    129
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by alz1


  1. minu versioon: õllejoomine

    1) venitab mao vällja kui seda ohtrasti tarbida

    2) kuna õlle sisaldab energiat suht palju siis ka õlle ise sünteesitakse ümber rasvaks( jood ju enemasti ikka istudes,mitte joostes)

    3) õllel on ka selline effekt, et suurendab söögiisu( arvatavasti väljaveninud mao tõttu)


  2. kuna oled nii jube algaja siis söö lihtsalt valku(kodujuust) ja tee nende hantlitega 8-12 korda(võtad hantlija tõstad seda 8-12 korda) ja tee nii 3 korda.

    mis harjutusi vaata tööristade alt ja harjutuste pank :)


  3. kas te ei räägi mitte triipsepsi trennist, mitte biitsepsist.kui teha kitsa haardega surumist siis see jätab biitsepsi suht külmaks ju.Mis puutub uutesse lihasrakkudesse siis selle õigsuses ma sügavalt kahtlen.ehk tõisisõnu ma küll ei hakka endale rauda käte külge riputama :)


  4. hea nali küll. aga mis see linnugripp meid inimesi ikka puudutab, enamik meist pole ka linnukasvatajad. seega täiza pinda käib et sellest nii palju räägitakse. kauge võõras teema. kuskil kaugel afrikas või mai tea kus pärapõrgus mini lind on aige ja inimesed paanikas. mai tea mind üldse ei koti.neid kotib kel omal isiklikke muresid pole

    kauge võõras mure???

    mõne kuu pärast on ka eestis linnugrippi haigestunud linnud :lol: vot nii on lood


  5. Kui arengut ei toimu...siis järelikult treenid valesti.Mul oli vahepeal sama jama...aga siis muutsin tehnikat,Muidu surusin rinnalt põrkega(kuigi jõudu tuli juurde,ei tulnud lihast)...aga nüüd ilma ja alla lastes hingan sügavalt sisse ja üles tõstes välja ja üldse üritan tõsta raskusi rahulikult,mitte kiirustades(nüüd tulevad mõlemad,nii jõud kui lihas;).ja kui sa äkki sillaga surud siis pole erilist arengut üldse oodata.Ühesõnaga ma arvan,et asi on tehnikas ja kindlasti on tähtis ka venitamine ja toitumine!Edu

    eelnev tegelane kirjutas et õigesti tuleb teha rinda nii et kui alla lased sis hingad sisse ja kui surud sis hingad välja B)

    aga kas ei ole hoopis nii et,kui langetad kangi siis hingad välja ja kui surud siis hingad sisse? ;)

    kui minu arusaam on vale siis paluks seda parandada :huh:


  6. Ma kuulsin sellist juttu, et see poiss enam ei kasvagi pikemaks tänu sellele treenimisele.

    Kus sa sellist lolli juttu kuulsid? Vanaeitedega käid saunas?

    Ma ise ei vaatanud saadet, aga need, kes vaatasid, trennis rääkisid, et poiss enam ei kasva ega arene üldse. Nii oli saates öeldud.

    selles suhtes et saade alles hakkas ,kuidas on võimalik et keegi seda juba pool 8 näinud oli ?? :rolleyes:

    mida iganes. aga saates räägib,et poisile endale meeldis treenida.. vähemalt inf mis siiamaani TV-st laekunud on :unsure:


  7. tellisin 2 pakki no1 ..Nõus et pakk ei ole eriti vastupidav.. kohale jõudes oli üks pakkidest ribadeks.mis maitsesse puutub siis see ju ülihea,mõtlesin et kas üldse õige toode kuna maitse nagu jooks maasika kokteili,võrreldes eelmise proteiiniga oli see nagu jäätis ;) : maitse suhtes soovitan kõigile maasikat :D

×