Jump to content

alz1

Kasutajad
  • Sisu loend

    129
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik alz1 postitused

  1. Õlle kõht

    minu versioon: õllejoomine 1) venitab mao vällja kui seda ohtrasti tarbida 2) kuna õlle sisaldab energiat suht palju siis ka õlle ise sünteesitakse ümber rasvaks( jood ju enemasti ikka istudes,mitte joostes) 3) õllel on ka selline effekt, et suurendab söögiisu( arvatavasti väljaveninud mao tõttu)
  2. lihased

    kuna oled nii jube algaja siis söö lihtsalt valku(kodujuust) ja tee nende hantlitega 8-12 korda(võtad hantlija tõstad seda 8-12 korda) ja tee nii 3 korda. mis harjutusi vaata tööristade alt ja harjutuste pank
  3. Haigutamine jõusaalis

    olen kuuunud et inimene haigutab hapnikupuudusest ajus. kaldun arvama et see on müüt.ei tea aga kunagi oli ka endal nii.üks põhjus on magamatus.ja aitab rohkem magamine ja seeriate vahel lühemaid pause tehees(intensiivsemalt).. mul vähemalt aitas
  4. FitGirl 2006

    mina arvan et kui võistuleelne diet läbi saab ja rasvaprotsent tsiba üles läheb on ikka kenam vaade
  5. Aidake pulsisagedusega

    kui hetkel ei jõua sis trenni käigus arened ja sis jõuad ma ka ei jõuaks teha 2 tundi aeroobset.eriti kui pulss on 160,vict isegi mitte püssitoruähvardusel
  6. Kes mida sööb siis?

    no1-hte.tulemustega olen väga rahul.ega ma muud ei tarvitagi,mõistagi kodujuust, jogurt, tuunikala, piim(tavaline2,5%), muna, valgurohkeid toite.veel pakub mulle pinget, et misasi see dextroos on??,äkki peaksin seda ka sööma
  7. Biitseps

    kas te ei räägi mitte triipsepsi trennist, mitte biitsepsist.kui teha kitsa haardega surumist siis see jätab biitsepsi suht külmaks ju.Mis puutub uutesse lihasrakkudesse siis selle õigsuses ma sügavalt kahtlen.ehk tõisisõnu ma küll ei hakka endale rauda käte külge riputama
  8. rinna treeningkava?

    tehke hea tehnikaga ilusti aeglaselt ja rahulikult. aitab kui teha algul nii et vaadata kangi(kõõritada nii et pea ei liigu)et see liiguks võrdselt, aeglaselt jne ,minul aitas vähemalt
  9. ühe käega kätekõverdused.

    eem ma usun et,kätekõverdust on lihtsam teha,kui ühe kega lõuga tõmmata(nii et teine käsi ripub kõrval),proovitud variant. kui keegi tuleb ja teeb nii ühe käega lõuatõmbe,ning samas ta ei suuda ühe käega kätekõverdust teha,hakkan mina sokke sööma
  10. Linnugripi tundemärgid

    kauge võõras mure??? mõne kuu pärast on ka eestis linnugrippi haigestunud linnud vot nii on lood
  11. millal on hilja alustatda?

    siis on liiga hilja kui oled juba oma surivoodil kas tõesti M.Ruhl alustas 19 aastaselt ei teadnudki see teadmine andis kohe motivatsiooni juurde aitähh
  12. Jalgadelt surumine

    200 kg nii et jalad vastu rinda
  13. Maitsvad proteiinipulbrid

    kunagi ammu ostsin apteegist "megaproteiin3" ( olles täielik võhik sellel alal) see oli täielik jahu, ennem tõmban end oksa kui ostan seda uuesti
  14. Kanteri ja Tammerti kohta fun kyssa

    seda ei saaa arvutuslikul teel arvutada.palju ta käetkõverdusi teeb sõltub trenni iseloomust.. oled sa kindel et ta ikka 200 kätekõverdust teeb?? mis on selle informatsiooni allikas?
  15. tegelt on no1 parim proteiin mis ma joonud olen muidugi ma olen aint 2 sorti proovind , eelmine oli küll väga hull solk võrreldes no1-ga
  16. rind

    eelnev tegelane kirjutas et õigesti tuleb teha rinda nii et kui alla lased sis hingad sisse ja kui surud sis hingad välja aga kas ei ole hoopis nii et,kui langetad kangi siis hingad välja ja kui surud siis hingad sisse? kui minu arusaam on vale siis paluks seda parandada
  17. Keelatud ained-olete kasutanud?

    nende steroididega on siuksed lood,et kust neid üldse saab?
  18. Richard sandrak :) 7-me aastasena

    Kus sa sellist lolli juttu kuulsid? Vanaeitedega käid saunas? Ma ise ei vaatanud saadet, aga need, kes vaatasid, trennis rääkisid, et poiss enam ei kasva ega arene üldse. Nii oli saates öeldud. selles suhtes et saade alles hakkas ,kuidas on võimalik et keegi seda juba pool 8 näinud oli ?? mida iganes. aga saates räägib,et poisile endale meeldis treenida.. vähemalt inf mis siiamaani TV-st laekunud on
  19. Küsimus poes müüdavate odavate kaupade kohta

    läheb teemaga kokku. selline asi et turult ostetud kodujuust. kuda sellega on, on ikka kvaliteetne ka või ei.põhjus lihtne miks sealt ostan- kilo maksab 32.-
  20. Toit

    Maitseküsimus.endale kodujuust alla ei taha minna hästi, see eest jogurt on hea vahepala. Äkki keegi teab mõnda kodujuuustu retsepti,mis teeb ta talutavamaks??
  21. Proteiin No1 kuidas on

    tellisin 2 pakki no1 ..Nõus et pakk ei ole eriti vastupidav.. kohale jõudes oli üks pakkidest ribadeks.mis maitsesse puutub siis see ju ülihea,mõtlesin et kas üldse õige toode kuna maitse nagu jooks maasika kokteili,võrreldes eelmise proteiiniga oli see nagu jäätis : maitse suhtes soovitan kõigile maasikat
  22. pepu ja reied

    hmm ekapert pole aga tõstaks õhtuse söömingu hommikue peale ja õhtul võtaks midagi kergemat ( süsivesikute vaesemat) ja kerge raskusega kangil kükke teha kah paha ei teeks ma usun
  23. küsimus vend vähile

    mõningad nõuanded et söö kohe palju rohkem kui siiamaani ja trenni tee kah ikka edasi ja 6 kuu pärast pane uuesti pildid üles
  24. Trenn ei anna tulemusi.

    vaata toitumine järgi,et sa juhuslikult ei oleks rohelisel dieedil
  25. Schwarzenegger ja seadused...

    kas on reaalne et see ei meeldi elanikele ja mr olympia ei jää kuberneriks enam kauaks
×