Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Postitused posted by renku


  1. Küsimus esimese nädala kohta. Rääkisid, et arvestus toimub %-des. Aga kui ma jõuan selle 80 % teha rohkem, kui 2 korda esimesel nädalal, kas siis võiksin panna raskuse nii, et jõuaksin teha vaid 2 korda, näiteks 85%. Muidu ei saa ju koormust kätte (räägin just esmaspäevadest). Mõte selles, et kas panna raskus, kus jõuaksin teha nii palju kordusi, nagu seal plaanis kirjas või just väga tähtis jälgida seda %-de asja???


  2. Ära vöta isiklikult, ma ei loe kellegile mingisugust moraali. Räägin vaid oma kogemustest, kuigi neid on suht vähe. Pealegi ma ei ole yldse Oti peale kade, kuna ma ei taotlegi end atleetvöimlejaks. Lisaks sellele olin ma esimene Oti önnitleja siis amazoni portaalis, kui ta tuli Eesti meistriks.

    Nagu soovisite, siis mu tulemused on järgmised (esialgu veel suht nadid, aga arenen): praegu surun rinnalt 185-190 ja jöutömme on 270-280, kyki kohta ei oska öelda, kuna ei ole seda teinud proffessionaalse kontrollija pilgu all, kes oskaks öelda, et see sobib vöistluskykiks. Eelpool nimetatud tulemused on ilma vestita.


  3. Marek, sa ise Fast i foorumis ytled, et oled tarvitanud möningaid Tai Kane tooteid, kuid Fast möjub ikka palju paremini. Nyyd kyll ma enam asjast aru ei saa. Fast on ka Sooems enimostetav, miks siis ostatakse seda, kui Tai Kane on parem?

    Minu arvamus on ikka veel, et Fast on parim ja see on tulnud sellest, et olen Fasti kasutades arenenud palju kiiremini. Kasutasin Fasti juba enne seda, kui seda Eestis myyma hakati (otse Soomest).


  4. Sa ju näed juba pealkirjast, kellele see kysimus on suunatud. Miks torkida oma nina sinna, kuhu sind kutsutud pole.

    Kylmalt kysin seetöttu, et siis on kindel, kuidas möödetud on. Nagunii on verd täis biitseps umbes 1,5-2 cm jämedam. Aga olgu vähemalt selge, kuidas ja millal on möödetud.


  5. Soovitaks sul muuta mönda asja treeningus:

    1. jala ja selja vahel peaks olema vähemalt 2 päeva, sest raske on teha jöutömmet, kui jalad pole puhanud

    2. Kas jöuad teha triitsepsi kohe peale öla päeva- sry, aga ma ei usu-ise muutsin sama asja kunagi ära, kuna triitseps ei arenenud selle töttu

    3. Vöid ju köhu ja randmed kuhugi juurde lisada, saadki vaba päeva


  6. Tore, et arvad, et must vöib isegi asja saada:-).

    Olen praegu treeninud selle järgi kaks nädalat ja tean, et see toimib, sest puhkus ja trenn on sobivad. Ka enne olen sarnast kava kasutanud, aga see tähendab, et on vöimalik teha 6 korda nädalas, mis tihti osutub vöimatuks muude tegevuste töttu.

    Seeriaid teen suurtele lihastele 12-16, väikestele 9-12.

    Kordused on 6-12 olenevalt harjutustest.

    Aeroobse suhtes sul öigus- tuleb teha, 1 kord sobiks vast pyhapäeval ja teine kunagi nädala sees.

×