Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Postitused posted by renku


  1. Endal jõutrennis ei ole juhtunud, aga äkki tekib sellest, et sa pingutuse faasis hoiad hinge kinni ja sellega tekitad kõrvadesse suure rõhu????

    Ise olen ka käinud ninaoperatsioonil- tegin seda eelmine sügis ja elukvaliteet paranes 100 % hoobilt. Varem ei lasknud nina üldse õhku läbi ja hingama pidin vaid suu kaudu. Hea kirurg, vähemalt Tartus, on dr Lieberg, soovitan soojalt. Ilma järjekorrata on hind kusagil 5 000.

    Viimased obadused sain Tartus poskitrennis Eesti parimalt raskekaalu poksijalt ja seda järjepidevalt ja suht pik aja jooksul:-)


  2. Praegu just kasutan seda ja tundub, et toimib. Samal ajal kasutan ka kreatiini ja Nitric Oxide Booster - NOX tablette enne trenni 4 tükki ning loomulikult proteiini (100% Whey Gold Standard ) enne ja pärast tenni koos süsivesikutega. Kogu kemüüse kokku anna päris mõnusa paugu. Loomulikult on mu menüüs ka korralik toit, praegu 7 korda ööpäevas,millest 1 öösel 4-5 ajal. Öine toit sisaldab vaid valku. Eelneva tõttu ei oskagi öelda, kas peamise osa sellest annab Metoxy või mitte. Selge on igatahes see, et korraliku toiduta ei ole ühegist nö "imelisandist" kasu!!!


  3. Kui õlas valu sees ja tuim peale treeningut, siis soovitaksin pöörduda spordiarsti juurde.

    Kui mul oli sama jama, siis kasutasin vahel soojendavaid ja valu vaigistavaid kreeme enne treeningut, siis sellist valu ei tekkinud.

    Praegugi, kui raskused suurenevad, on sama häda, et õlad valusad peale raskeid surumisi. Selleks määrin oma õlgasid ja ka küünarnukke erinevate kreemidega- näiteks Lioton 1000 ja veel 1 kreem, mille nimi praegu ei meenu, aga kodus see kusagil kapinurgas olemas, on minu puhul aidanud valu vaigistada/põletikku vähendada, kui see seal peaks olema.


  4. Minul on need asjad täiesti sassis:-). Ilma jõutõstmise kostüümideta surun umbes 200, jõutõmme on kusagil 300, aga KÜKK, see vana krt, on kusagil 200 kg (nats üle vast, ei ole proovinud kaua aega). Muidugi kükiga ei ole vaeva ka näinud (trenni vähe teinud ja tehnika ka 0). Minu tulemused on aga erandlikud. Kui Sul kükk ja jõutõmme on samas suurusjärgus, siis kõik OK. Surumine on jub ateine teema.


  5. Sügisest ei saa kahjuks veel tulla, sest vaja valmistuda jõutõstmise võistlusteks ja seega kahte asja korraga heal tasemel teha ei saa (poolikult aga ei ole ma nõus asjaga tegelema), praegu kaal 117. Varem tegelesin aktiivselt poksiga sealsamas Tähtveres, nüüd olen aga 3 aastat ainult jõutreeningutega tegelenud. Sellest ka vajadus tegeleda vahepeal natuke elulisemate asjadega:-) (mitte, et kangi kallal rassimine seda ei oleks)!!!


  6. klassikalist tõstmist ma pole teind ja rebimist aga lamades surumine usun, et ka kykk ja tõmme on kergejõustiklasest vähe tugevamad.

    kergejõustiklase kohta tal siis jõudu kyll sitaks, vale ala mees omale valind :P ta peaks raskejõustiku tegema!

    :-) Ma küll ei tea, kes sa oled, aga kergejõustiklasi ei tasu alahinnata, sest ka kuulitõuge, kettaheide ja vasaraheide on kergejõustiku alad. Mine proovi siis nende alade tippudega koos kükke või jõutmmet siis teha:-) ja vaata, kas ikka oled neist väheke tugevam. Jüri Tamm just ükspäev väitis intervjuus, et tegi 300 kg täiskükkide seeriaid:-). PROOVI !!!!!


  7. kui vana ta on? ma arvan et algul lastel on paras teha kergejõustiku, suur mees peaks juba raskejõustiku tegema. aga mõni yritab ikka kergelt läbi ajada

    Nii Andreaz- mul sulle nüüd 1 huvitav küsimus KERGEJÕUSTIKU ja kergelt läbiajamise kohta seoses Kanteriga. Kas sa tead, mis raskustega mees trennis kükke suudab näiteks teha ja siia juurde küsimus, mis raskusega sa ise teed:-)???

    Samas võid võrrelda julgelt ka kõiki teisi oma jõunäitajaid Kanteri omadega!!!


  8. Coleman on praeguse aja kulturistidest üle prahi ikka (kui võrrelda võimsust), samas oma aja legendidest ja suuresti kulturisi arendamisele ja väikestele poistele iidoliks olemisega on Schwarzenegger andnud ikka meeletu panuse oma hea ja võimsa väljanäegemisega ning kulturismi propageerimisega. Üks väheseid, kes peale kulturismikarjääri on elus midagigi saavutanud (isegi väga palju tegelikult). Eestlastest fännan Kalmust, kuna minu eesmärk on lihaseline suurus, mitte ainult proportsioonid:-)


  9. Siinsed proffessionaalsed kulturistid (näiteks Ott Kiivikas) teevad täiesti mõistliku raha eest sulle soovi korral nii toitumis- kui ka treeningkava ja need toimivad. Soovitan julgelt seda neilt küsida ja tulemustes sa ei pea kahtlema- need on silmaga nähtavad. Praegu aga küll, nagu eelpool mainitud, on su toitumine täiesti paigast ära- alustada võiks kasvõi sellest, et toituda 5-7 korda päevas jne jne. Peale trenni ja enne trenni kindlasti ka süsiveskuid valkude kõrvale jne jne.


  10. Seeriat tehes, kui juba raske hakkab, et teen veel ühe ja siis, kui see tehtud, et punnin veel ühe jne. oleneb harjutusest, aga vahel rinnalt surumist tehes, pean mõnele algajale abilisele meelde tuletama, et nüüd on aeg aidata:-), aga õnneks juhtub seda harva, et abiliseks on ebapädev inimene.

    Seeriate vahepeal mõtlen sellele, mis pähe tuleb ja otse enne seeria algust, et nüüd teen veel vihasemalt, kui eelmin seeria.


  11. Endale parajate pükste saamiseks on lihtne reegel- tuleb osta püksid, mis on 20 cm pikemad, kui sul vaja on ja keskelt samuti suured. Siis tuleb minna õmbleja juurde, kes teeb need sulle parajaks suhteliselt odava hinnaga- kusagil maksimaalselt 100 krooni eest. ise teen pidevalt nii, sest pean ostma endale pükse, mis jalga mahuvad, mitte selliseid, mis meeldivad. Enda reie ümebrmõõt üle 75 ja alla 80 (kõigub natuke)

×