Jump to content

pumper

Tavamoderaatorid
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pumper postitused

  1. toiduainete nimetused

    guarana on guaraana ja cayenne pepper on cayenni pipar
  2. Misasja? kogu krempel kahe käe peale kokku 23 või 28 kg? Sellega vehib ju sellise tuuletõmbuse endale nina alla, et saab kopsupõletiku.
  3. Alkovaba õlu

    1 gr alkoholi 7 kcal valk, süsivesik 4 ja rasv 9 kcal, nii et energiat rohkem ühes ilmselt
  4. Ebatavalised lood

    ebatavalisi lugusid kajastati "psi factor"is A see ei pruugi olla see, mida sina mõtled
  5. kohupiim

    Veega kohupiima joomine on minu jaoks veidi uus tarbimisviis 45gr korraga hakkab veidi liiga suureks portsuks minema, aga kõlbab veel kenasti. Kohupiima ja valgupulbrite koostis aminohappeliselt võib olla erinev. Sõltub loomulikult pulbrist. Piimatoodetes aeglasemini imenduvat kaseiini rohkem. Populaarsemad valgupulbrid seevastu kiiremini imenduva vadakuvalgu põhjal tehtud. Algaja jaoks suurt vahet pole. Peaasi, et muu toitumine paigas ja oma valgu kätte saad.
  6. suvega vormi

    ei või olla
  7. suvega vormi

    kodujuust, muna, õli ja keefir on ok. makaroni asemel värske kartul ja üldse rohkem köögivilju/aedvilju juurde muidu on ju null värsket ja rohelist sardelli asemel midagi, mis meenutab veidi rohkem liha majonees on üks kahtlane asi - kui pole ise kodus valmistatud, siis mina püüan vältida hetke plaani järgi ju ca 50% kaloreid rasvadest? ma mõtlen, et nii väikse koguse süsivesikutega võib raske olla hakkama saada, eriti kui varem süsivesikuid toidus rohkem olnud protsentuaalselt
  8. Parteiline kuuluvus

    Vabariiklane olen ja Kalifornia usku.
  9. Muusika

    günther - naughty boy
  10. Mass, lihaste arvelt

    155 postitust ja siis tuleb 156-nda postitusena selline mure. Kuidas see võimalik on???
  11. Nikolai Valujev

    Ega jah. Vend tuli poksi juurde alles ülikoolis, kui kergejõustikust ja korvpallist villand.
  12. Nikolai Valujev

    Läbi millise kommunikatsioonivahendi on sellisele võimalik midagi selgeks teha? Usun, et keel ja kõne on suht võõrad ja puht teoreetilised võimalused, mille praktikas rakendamine suurt tulemust ei anna. Sama hästi võiks koerale püüda Inglismaa ajalugu õpetada
  13. Nikolai Valujev

    hiljutine uurimus näitas, et kui tal poleks rind nii karvane, siis peaks ta kergekeskkaalu kategoorias võistlema
  14. Murrame müüte: ViaGym

    Kas see oli lõplik tõde?
  15. Murrame müüte: ViaGym

    päris kasutu vast pole kuna omab parasjagu kaalu, siis sellega saab kindlasti mingeid harjutusi teha
  16. Rasvaprotsent naisel

    ühesõnaga, kui organism on pidevalt suhteliselt suure stressi küüsis ja stress järsku lõpeb, siis see pole ka mitte hea.
  17. Saalihuumor.

    Nalju vanemast ajast. http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=1036
  18. Nitro FX

    need 2 toodet pole omavahel seotud muidu kui ainult nime kaudu. ma siiralt loodan vähemalt
  19. ilmselt arvad, et teed kõhulihastele, aga põhitöö teevad reiepainutajalihased. Võta harjutuste pangast omale sobiv kõhulihaste harjutus ja püüa seda õige tehnikaga teha.
  20. Mis harjutust ja millise tehnikaga täpselt teed kõhule??
  21. Muusika

    harder, faster, scooter - scooter touch my body - mariah carey the defence - bad religion
  22. lagrits

    kõik on ravim ja kõik on mürk - sõltub kogusest http://en.wikipedia.org/wiki/Glycyrrhiza_glabra
  23. Kui valu jala eesmisel poolel, siis ilmselt luuümbrise põletik. Ebamugav valu.
  24. Abdominal Muscles

    Kui hantlit hoida kummaski käes (kokku 2 hantlit korraga kasutuses), siis on tasakaalustamise efekt olemas. Raskete hantlite korral koormus seljale suurem. Kui hoida ühte hantlit ühe külje peal 2 käega. Huvitav mõte.... Pole vist midagi mõistlikku.
×