Jump to content

pumper

Tavamoderaatorid
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pumper postitused

  1. ohh kuidas kll ?

    Nagu õpikust
  2. ohh kuidas kll ?

    -1000 kcal energiadefitsiiti = u 1kg kaalukaotust nädalas Seda on palju pikaajalises plaanis -500 kcal energiadefitsiiti = u 0,5kg kaalukaotust nädalas See on juba mõistlikum pikema aja jooksul hoidmiseks. Veel parem oleks -200 kuni -300 kcal päevas. See väike miinus võiks siis tulla sellest, et kulutad rohkem kui tarbid. Trenni abiga on seda suhteliselt lihtne teha. Eriti kui suudad trennis kulutatu vähemalt mingis osas lisaks söömata jätta. Rasvapõletuseks sobivad rahuliku pulsiga (110-140) sooritatavad treeningud. Kestvust võiks neil trennidel olla üle 40 minuti. Poolteist tundi korraga on samas juba kindlasti palju. Eriti alustades. Nädalas 3-4 tundi võiks alustuseks käima lükata kogu selle pika protsessi (e siis mingi 3-5 korda nädalas).
  3. Pilt ????

    No ei ole ju sportlane. Modell on.
  4. Tagasi uudise / artikli juurde Eelmise Pildimängu võitis Claus. Õnnitleme võitjat! Auhinnaks on Dorian Yates sheiker, Fitness.ee Xploder, Profx 35g batoon ja Profx jook. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /> Mängu võitjal palume helistada telefonil 672 1213. Auhinna saate kätte OÜ Robocopist, aadressilt Telliskivi 51, Tallinn. Pildimängu võitjale saadetakse ka eraldi e-mail, kus teavitatakse võidust. Vastus: Katariina Takkinen NB! Auhindu hoiame kohapeal 1 kuu ning hilisemaid pretensio...
  5. VENDV, näita ennast!

    Välimuse järgi võiks pakkuda nii umbes 80,5 kuni 81 kg hommikuti.
  6. TREENING JA TOITUMINE... Küsitlus!

    Huviline, kes leiab fitness.ee üles peaks leidma endale iseseisvalt trennikava. Kasvõi siitsamast lehelt. Trennikava ostmise juures pooldan selle saamist treeneri käest jõusaalis - kõik saalid ei ole ühtmoodi varustatud ja soorituse tehnika aspektid jms. Nii et isiklikult trennikava soetama ei hakka ei sellise hinna eest ja ilmselt odavama eest ka mitte. Toitumiskava on natuke teine teema. Selle eest võib veel rohkem maksta - see on lihtsalt nii oluline element. Korra Bonsunalt toitumiskava tellinud ja sigarahul sellega. Ajaga olen kül ise natuke kohendanud detaile, aga see on raudselt üks paremaid investeeringuid, mida olen teinud ja mida iga kulturismist/fitnessist huvitatud (harrastus)sportlane saab teha. Loomulikult väga vajalik ka inimestele, kel huvi alla võtta kaalus tervislikult seejuures ülemäära liigutamata.
  7. Pilt ????

    Njah. Ma ei tea, olen ma pime või mis, aga sel korral pole küll vist tegu sportlasega. No igakord ei peagi olema. Kui meeldivad veidi paremas vormis naised nagu Katarzyna Kozakiewicz näiteks, siis hmmm... lahja. See mul isiklik arvamus, kui kellelegi see ei sobi, siis see mind ei huvita.
  8. Vajaks asjakohast infot

    intensiivne anaeroobne - üsna bodycombat, kui täiega anda. Juba mõte korralikust bodycombati tunnist tõstab adrenaliinitaset veres.
  9. vend vähk@ 12 POINTS GOZS TO FINLAND

    Sellist varianti ei ole, et vaatab logidest, kes teine kasutaja veel samal ajal samalt IP-lt on käinud? Kui mingi korrelatsiooni leiab, siis on ju Heli isik peaaegu tuvastatud
  10. Testosterooni taset mõjutavad toidulisandid

    Tribulus toimib Seda sai kasutama hakatud samal ajal kui dieet muutus veidi läbimõeldumaks - üleliigsed süsivesikud välja ja rasva kogus optimeeritud, mis minu puhul tähendas mõningast kasvu rasvade tarbimisel. Vanust 30.
  11. Mida arvate paksudest?

    Tervis on siin kõige olulisem märksõna. See, et on ilus või ei ole, see pole oluline. Aru ei saa, kuidas inimesed endist ning oma lähedastest nii vähe hoolivad. No ei saa aru. Sellise kaalu tõttu on ju terviseriskid kordi suuremad. Elu jääb ju suuresti elamata?
  12. Ma mõtlen, et ega see vist tore ei ole, kui pead olema selline suur staar nagu Ott või Kalmus või Vähi...
  13. lihased

    suurt midagi ei saa aru, mis harjutusi sa silmas pead. Võta harjutustepangast oma harjutustele üheselt arusaadavad nimed ja proovi uuesti
  14. Geenid.

    Geneetika taha püütakse sageli oma laiskust ja rumalust peita. Ei saa kuidagi vaielda selle vastu, et inimesed on erinevad, aga minu silmis ei vabanda see küll kedagi ebatervislikult elama ja mitte sportima. Õnneks on ka positiivseid näiteid - naistest kehvade geneetiliste eeldustega Chris Sare näiteks.
  15. Kuidas saada massi juurde?

    Eks see mass vanusega tuleb
  16. Lemmik harjutus.

    Säär istudes trenazööril Biitseps seistes hantlitega Triitseps seistes/istudes hantliga kukla tagant Kõik neist raskusega, millega teise-kolmanda seeria 11. kordus enam ei liigu.
  17. BodyPump 64

    BP ajal biitsepsi, õla ja püsti triitsepsi (ma ei tea, kas 64-s kavas seda on, sest ma pole ise veel trenni jõudnud ) harjutuste ajal saab ühe jala taha viia varba peale - ainult tasakaalu hoidmiseks, toetamiseks. Sellisel moel on lihtsam selga õiges asendis hoida. Vähem pinget. küki ja seljaharjutuse juures tehnika ja õige raskus. Eemalt ei oskagi hästi nõu anda.
  18. Mandariinidest

    Korruta söödud mandakate kaal nende energeetilise sisaldusega ja sa näed, et mandariinid küll seda kaalutõusu põhjustanud pole. Kg mandakaid annab päevas parimal juhul kuni 50gr kaalukasvu rasva näol. 4kg keharasva = umbes 70kg mandariine. Mandariinid muidu head vitamiinide jt mikrotoitainete poolest.
  19. TOKKO UNENÄGU...

    stiil on hea, sisu ...
  20. Kas oled targem kui lasteaialaps?

    ei ole targem, sama tark olen
  21. Kohv

    Kui veidi teaduslikumast küljest vaadata, siis 2007. a Horisont nr 3-s oli kohvi kohta artikkel. www.horisont.ee otsingu ja google cache abil saab seda tänase seisuga ka onlines lugeda. Pikk jutt lühidalt - väikses koguses pole kahjulik, pigem kasulik. Minu jaoks olulisim kohvi featuur on mõju ainevahetuse kiirendamisele - kui päevas kaloreid vähem, kui keha tahaks, siis vaja trenni teha ja kohvi juua veidi. Kulturismi seisukohast: ainus negatiivne mõju minu teada on kreatiini tarbimise korral viimase mõju kahandamine.
  22. Dietoloogi aadress on muutunud

    ka see aadress ei paista enam toimivat. Leidsin selle asja mingi väljatrüki ja mõtlesin üle arvutada mõned asjad. Aga jah eks vist parem on kui see enam töös ei ole. Suht segast jama ajas: pakkus rasvade koguhulgaks 16g ööpäevas 100kg 30a mehele, selle vana väljatrüki järgi.
  23. fitness ymber posti :)

    mis sa ise arvad
  24. fitness ymber posti :)

    Kui postidega kitsas käes, siis on üks pakkuda
×