Jump to content

valat

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik valat postitused

  1. näts

    aga kui peale söömist seda närida?
  2. kaalust alla kiirelt

    õige toitumine + trenn....ja kilod kukuvad kolinal... aastaga kaotanud 22 kg:D
  3. Kusagilt olen lugenud kunagi, et üks unts lihast kulutab päevas umbes 50 kcal. Tahakski teada, et kas see 50 kcal kulutab päevas siis kui teha trenni.... või siis olla naq niisama......et mingit erilist trenni ei tee....lihtsalt liigud ringi ja ntx käid koolis ja sellised asjad....
  4. Kysimus

    kas kõhulihast puhul võib ka seda meedotit kasutada..... praegu teen kõhulihast 4 seeriat ja igas 25 kordust + veel külgedele 20 ja jalatõsteid 3x20
  5. baasainevahetus

    Tean et vic natuke loll küsimus.... aga mis asi see baasainevahetus on???
  6. Aeroobse trenni kestvus?

    tähh, artiklist oli palju abi:D
  7. Aeroobse trenni kestvus?

    no mingi keskmine ikka on...60 minti...45???
  8. Aeroobse trenni kestvus?

    ja kust see füsioloogiline piir enamvähem kulgeb?
  9. Aeroobse trenni kestvus?

    kui kaua võib üldse aeroobse järjest teha....on seal mingid piirangud... või võib nii kaua lasta, kuni ise suudan
  10. küsimus kalorite kohta

    vabandust.....ma mõtlesin nael, mitte unts... eksimine on inimlik
  11. lihaste reljeefsus!

    ok tänud...
  12. tervislik toitumine

    artiklite all on selline asi naq toitumine....sealt võid ka palju materjali leida... mina sealt küll leidnud:D
  13. Fat Burner fitness drink !

    Erinevad meedikud üle maailma kinnitavad, et kehaomasel aminohappe L–karnitiinil on positiivne toime südamele ning see parandab ka ainevahetust. L-karnitiin vähendab kolesterooli ja triglütseriidi taset. L-karnitiin mõjub hästi diabeetikutele vähendades glükoosi hulka. L-karnitiin tugevdab südamelihase töövõimet.
  14. lihaste reljeefsus!

    aga te mingeid harjutusi ei oska soovitada, mille põhieesmärk on reljeefsus....pikiks need kavva sisse
  15. Kysimus

    aga vahed harjutuste vahel... nagu selle pikema variandigagi , kus tehaxe 12-15 kordust.... ehk siis umbes 30 seki?
  16. kõhulihased ei paista hästi välja, rasvakiht on ees, mitte küll eriti paks, aga siiski silmaga nähtav Et siis küsikski, et kuidas sellest lahti saada???? Tükk aega juba proovinud, aga ei õnnestu hästi.... Aeroobne, erinevad kõhulihaste harjutused, toitumine? mida täpsemalt peaks tegema?
  17. kõhulihaste treening

    jah...äkki oskate mõningaid kõhulihaste harjutusi soovitada või midagi kah....mis mõjuvad hästi.... nii palju olen kuulnud, et istesse tõusud ei ole parimad harjutused kõhulihastele.....see teeb kõhulihaseid, aga samas teeb ka puusi ja sääri mingil määral.....minu puhul ka kaela lihaseid
  18. Kysimus

    küsiks nende jõuseerjate kohta, millest siin enne juttu oli.... et kas need sooritatakse suure raskusega??? sest ma mõtlen et 3-6 kordust tundub üprisgi vähe:P:P.....ja kui teha jõuseeriaid, siis mitu seeriat nende käigus peaks tegema...3, 4?
  19. lihaste reljeefsus!

    kui pikk vahe peax olema harjutuste vahel umbes...???? prg kui õieti aru saan, siis 30 sekised puhkepausid on seeriate vahel
  20. lihaste reljeefsus!

    korduste arvu suurendada kui palju???? kas mõnda harjutust ei ole mis teeks eelisjärjekorras reljeefsust?
  21. lihaste reljeefsus!

    sõbraga tegime.....tglt siin uurisime ka natuke.... aga tahax ikkagi teada reljeefsusest.....mida peax tegema?
  22. lihaste reljeefsus!

    on ju jalg ka.....kolmas päev + ma käin veel üle päeva jooxmas ja teen hüppeid ja värke. ega siin, kus mina treenin ei ole mingi euro jõusaal, see jõusaal on päris vana ja väike....60-ndatest...
  23. lihaste reljeefsus!

    Ei hakka uut teemat tegema. olen nüüd aasta otsa lihasmassi kasvatanud ja mõtlesin, et peax hakkama nüüd reljeefsust tegema. Praegune kava on selline: 1.Päev Surumine lamades 4x6- 10 Hantlitega surumine kaldpinnal 3x8- 10 Lendamine lamades 3 x1 0- 12 Surumine kaldpinnal (pea alaspidi) 3x8- 10 Bullover (hantliga) 3x15 küünarvarte sirutamine, lamades kangiga 3 x 6 - 10 Triitsepsile kätekõverdused, jalag pingil 3 x8- 10 Ettekallutatult triitsepsile 3 x 10-12 2.PÄEV. Istudes surumine (hantliga) 3x6- 10 Laia haardega lõua alla tõmbed 3x8-10 Lendamine (ETTE) 3x8- 10 Lendamine (KÜLGEDELE) istudes 3x8- 10 Lendamine (ettekallutatult. 3 x 8 - 10 Biitseps seistes kangiga 3 x 8 - 10 küünarvarte kõverdamine istudes hantlitega 3x8-10 biitseps kontsentreeritult hantliga 3 x 10 - 12 3.PAEV lõuatõmbed kuklataha 3 x 6 - 8 tõmbed blokil, kukla taha (ülalt alla) 3x6-10 kangiga vastu kõhtu ettekallutatult 3x8-10 (ettekallutatult hantliga 3 x 8 - 10) (Plokil tõmted 3x10-12) 'valine sulgudes olevate harjutuste vahel, mida parasjagu teha saab Trapets 3 x 8- 10 Jõutõmme 4x8- 10 Väljaasted 3 x 8-10 Säärte sirutused ette istudes trenazööril 3 x 10 - 12 Säärtele, istudes trenazööril põialetõus 3x8-10 + kõht iga trennipäev Milliseid harjutusi soovitate mis teevad reljeefsust, või peaks muutma lihtsalt korduste arvu? ettepanekud on teretulnud:D
  24. rinnalihas

    aga kui teha superseeriana, kas siis ainult ühte harjutust või kõiki rinna harjutusi?
  25. Mida süüa peale aeroobset?

    Kuidas on glükoosiga peale aeroobset....on see kasulik või kahjulik?
×