Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kurupt


  1. andke andeks, teiste postitusi ma läbi pole lugenud ja sry kuikirjutan midagi mida keegi teine juba 8elnud on, aga mis teil viga on inimesed??? peast olete soojaks läinud v? Kuidas kavatsete lahti saada kõhugaasidest?? See ON VÕIMATU seni kuni te sööte, ja ilma söömiseta on võimatu elada, trennitegemisest rääkimata.


  2. kaiv kuss! pole sul mingit valgujooki tarvis, kulla algaja.

    Mingi pool tundi enne trenni söö, aga ära kõhtu täis söö, siis on paha trenni teha.

    Pärast trenni sega endale kodus ise valgujook ja retsept on järgmine :

    2 munavalget, paar-kolm kuhjaga teelusikat glükoosi(seda saad apteegist üsna soodsalt) ja piima(soovitavalt väherasvast). Kõik segad ühe kruusi sisse ja jööd ära, maitse on nagu koogelmoogel ja valke saad sealt kah ilusti.


  3. Aga mul on ka üks küsimus: kas sa oled perv?

    P.S. mida tähendab vastusevõimaluste viimane variant? Kui ma olen hetero, siis ma ei saa ju olla bi ega homo? Küsitlused olgu ikka professionaalsed.

    vahue : mul on kah yks kysimus, v6ib v?

    Oled kunagi kuuld midagi sellest, et kysimusele kysimusega(eriti veel pilkavalt ylbega) ei vastata. Küsiti sult lihtsat vastust, seda annagi jas söö ube edasi vaikelt.


  4. mingisugune joogatamine või miskid tai tsiid ja ssang yongid või midagi muud minujaoks tundmatut hiina värki võid ju tegelikult teha.

    Lihtsalt kerge venitamine ja ringutamine tuleb (hommikuti) alati kasuks.  ;)

    Kui ärkamisega probleeme, võid ka külma dushiga end äratada.  :)

    Ja siis mudi kõrvalestasi :D Keegi teadja kirjutas, et pidavat vereringele mingit moodi kasulik olema ja et tark just ärgates seda teha ;)

    Tõsijutt!

    kõrvalestade teema sulatõsi!


  5. kogu selle jutupeale niipalju et olen muidu suga n6us vend v2hk, aga tegelikult t6si ta on et paljud rapsivad liiga suurte raskustega ja teevad omale liiga. just eespool mainiti 2ra et harjutuse õige sooritus on oluline ja kui on liiga suur raskus siis on ka sooritus nigel. j6usaalid t2is v2ikseid mehi kes p6rgatavad rinnalt teab mis raskusi kang viltu kätevahel.


  6. inimesed on end tänapäeval vist üsna pilve võtnud või lihtsalt uhhaad söönd liigapalju et mõistus on peast ära läind. Palun aidake mind oma tervis ära rikkuda. muidu olen hea vormis aga tahaks rasva juurde saada?? daaaa

    kle kurupt,sa ikka eriline jobu,kas kysisn su lolli arvamust v?ise tean mida oma kehaga ja tervisega teen,.....daaaaaaaaaaaaa????????!!!!!!!!!!

    Anna mulle andeks, lihtsalt sa ei tundu arusaavat kui IDIOOOOOOTSET viga oled sa praegu tegemas. Postitades siia teema mis algab s6nadega mure selline...kysisid sa juba minu arvamust! Hoia oma tervist, mitte ära pane seda proovile.


  7. Söö seda saasta

    mine jämedaks

    ma garanteerin, et saad mingi jäleda tõve

    olin samasugune naga sovjetiajal

    sõin riigi poolt antud sitta

    läksin tugevamaks kui minuealised - täna on minul ja mõnel mu heal sõbral astma

    üks mu kooliõdedest oli tubli kõrgushüppaja

    sõi seda sitta ja mõne aastaga profileerus ümber odaviskajaks

    olen rääkinud

    pole minu asi ise tapad ennast

    Kle, koli omadega sovjeti aega tagasi ole hea. Sovjeti ajal tehti ühele vennale kes tallinnas eesti lippu üles tõmbas mingi mõnus süst kah, vend on elulõpuni pooletoobine. See tähendab et gripi vastu enam vaktsineerida ei julge v?

    Kas sa mees haige oled old v? Tead sa, et enamus ravimeid on v2ga toksilised mida valgud kohe kindlasti pole.


  8. loomulikult ysna pingule et fikseeriks selja asendi 2ra. Ei ole see t6stevöö midagi nii j6umeeste teema, see on nende teema kes turvaliselt trenni soovivad teha. tegelt tahtsin küsida rahvalt kas keegi on tuttav väljendiga : SQuat till you puke! Ja seda, et on siis keegi pärast kükkimist oksendanud kah? Mind ühekorra on iiveldama kyll ajanud, treenisin heasti yle:)


  9. Minuarust olete nagu eestlased ikka, mõnitage mõnitage, peaasi et endal siis hea on.

    Aitaks teisi kes linnugripis on, ei kus sa siis sellega, parem mõnitan, lahe ju, teistel ka nalja kui palju ja tore.

    Rebane on ise rebasegripis, ja jookseb mööda metsasi emastel rebastel järel äkki?

    kle see vend kes linnugripis on seda siin enam ei loe. see on kilekoti sees ärapakituna juba riigist välja saadetud;)


  10. lugesin seda marek ja oldmani vaidlust. no pain, no gain - küll õige väljent ja sellele kogu minu trenn toetubki. Kuid ma tean üht higivana jõutõstjat kellel usk tööd teha ei luba javend käib lihtsalt päevast päeva ringi ning teeb vanast peast trenni. tema ei tee kunagi kuni lihasvaluni ja ei soovita teistelgi, laseb 3 kordust ära teha ja kang maha panna, mis siis et rohkem jaksad veel. aga vana mehe kohta(yleyldse mehe kohta) on seljalihas tal lihtsalt räige. jalgadest ei räägi parem üldse.


  11. Einoh. OK. Enamuse, valdava enamuse arvamus(mis peab osaliselt ka statistiliselt paika) on see et kanep on paha. Jah, nii ta on ja seda ta on!

    Aga vaadakem asja siis teisest küljest. Kes ei suitseta ja ei joo, see sureb tervena! Igaüks käitub siis vastavalt sellele, kui kaua tal veel plaanis elada on. Keegi ei diskrimineeri neid inimesi, kes on täielikud karsklased ning ei tarvita mingisuguseid meelemürke ja elavad niikaua, et lõpuks tänu raudkopsudele hingavad ja tänu arvutile rääkida suudavad. Iseenese liigutamisest pole üldse mõtet rääkida.

    Igaüks suhtugu asja just nii, nagu tema seda õigeks peab. On selge, et igaüks seisab niivõinaa enda huvide eest ja on teada, et praegu arutelu all olev teema on juba pikki aastaid vaidluse all. Seega minumeelest on rumalus üleüldse kuskile foorumisse(eriti fitnessi teemalisse) algatada vaidlust teemal kanep-hea või paha. SELLEST TULEVAD JU AINULT VASTUOLUD NING TÜLID. UMMAMUUDUD!

×