Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kurupt postitused

  1. Teie seksuaalne orientatsioon?

    asi on siin ysna räigeks ära läinud ma vaatan, läbu.
  2. Kes mida sööb siis?

    tõsi? kohupiimasheike jood?
  3. korralik kükk

    ega see vennike naljamees ei ole ja tehnika v2ga hea.
  4. treeni aastake-kaks muude viisidega ja siis asu sellise karmi kava kallale, tugev keha peab sellele paremini vastu.
  5. Karm!

    k1 on jama, UFC on hea. Aga üht ma ütlen küll, ega meist keegi pole õige mees neid kritiseerima. Jumal hoidku selle eest et sinna rusika ette ise jääma peaks..
  6. Crash Weight Gainer

    algajale ei soovitaks yldse esialgu toidulisandeid. Muidu mulle endale meeldis, münusa maitsega.
  7. spagaat

    Tank : Loomulikult tegin ka mina seda eelsoojendusega ja rebenditest polnud asi kaugel, kuid trenni jooksul pole koirdagi rebendit saanud. See-eest külmast peast tehes rebestasin ära ja siis soovitus : külmast peast pole kindlasti mõtet spagaati lasta! PS! Tegu oli teatud võitluskunsti treeneriga ja teada on, et paljude võitluskunstide treeningud põhinevad väga ebatervislikel metoodikatel, mis aga lõpuks annab kõva tulemuse. Kõik mis ei tapa teeb tugevaks!!!
  8. Teie seksuaalne orientatsioon?

    ma vaatan et vastasseis on tihe..
  9. 5x5 Süsteem

    Mis kõigerohkem nalja teeb on see, et ARST räägib proteiinipulbrite kahjulikkusest ja samas on just arstid need, kes kirjutavad patsientidele toksilisi ravimeid välja. Kas keegi teist loeb ALATI ravimi infolehte? Midakõike seal kõrlavlmõjudena ära ei tooda. Ja teie räägite valgupulbrite kahjulikkusest..
  10. Milos Sarcev Video

    Olen sellest osa näinud, väga hea on! Igatahes kui tellima hakkad ja postikulu üksi maksta ei taha siis anna teada, tellin selle omale heameelega.
  11. kätekõverdused...

    Tõsi või?
  12. spagaat

    nii, räägin sulle nüüd ära kuidas minu treener mind spagaati tegema sundis. Tulemused on kiired tulema. Igasugused muud jalavenitusharjutused peale spagaati on igakell teretulnud ja nende juures olgu sama suhtumine, mis spagaadi juureski. Ja see oleks, kui venitad spagaati ja tunned et enam ei lähe-no ei lä he enam - SIIS NATUKE IKKA LÄHEB! - ja kui enam üldse ei lähe - SIIS LÄHEB VEEL NATUKE - ja kui no üldse enam ei saaaaaa nii põrgulikult valus on - SIIS PEAB VEEL SAAMA! Seejärel puhkus ja soovi korral võib protseduuri korrata. Tegelikult piisab ühest-kahest korrast päevas. Õppige kannatama ja taltsutama valu
  13. Teie seksuaalne orientatsioon?

    heh, mul on heameel et selline küsitlus tehti!!!! SAAN ANDA TUGE HETEROLEERILE, mis tundub päevast-päeva hõrenevat ning saan tagasisidet teistelt heterodelt ja tunnen end seeläbi hästi, et kogu ilm pole veel pepuvendasid täis.
  14. Sõudetrena?öör Tide

    ERILINE SAAST ÄRA JUMALAEEST OSTA! Kunagi isa tõi saksamaalt mulle sellise, tahad, osta viiestoiga ära! Olen sellega kõigest ühekorra trenni teinud. See on lihtsalt haige pill, poole tunniga suudad kõrvetada umbes 10 elusat närvirakku.
  15. millal on hilja alustatda?

    Markuz tegeles juba ennem jõutõstmisega. Point oli selles, et ta tegi end juba liiga suureks et edasi jalgpalli mängida ning seepärast läks kulturismi. Vend muutus ikka tõsiselt kiirelt.
  16. mismoodi

    laps trenni kaasa;) Ma ei ole seda fat burni dvd-d vasadand ise(kahtlen et vaatangi yldse). Räägid kaalujälgijatest, mingid punktidieedid? need viska kohe ahju!
  17. metaan

    halvad küljed? paneb karva kasvama-pole hullu. võib tekitada vähikasvaja-pole hullu?! Tean küll poisse kes on manustanud, näevad jurakad välja kah ja midagi ei tundu viga kah olevat, aga mis tegelt on, seda ei tea. Minusugune mees metaani paneks, siis ei näeks vist enam keha üldse karvade alt. Niigi karvane nagu lumeinimene...
  18. Midagi arvutimänguritele

    küsiks rebaselt : MUD(Multy User Dungeon) ütleb midagi? Kui juba nii mängumees oled
  19. Südameprobleemid

    see tõsi on üks "värdjamatest" mis üleüldse eksisteerib. Tõesti on palju noori väljakutel langenud ning ka Eesti on kandnud oma kaotused. Puhaku nad rahus
  20. SQUAT

    See peaks olema märk sellest, et on liiga vähe aeroobset tehtud. Endal oli vahepeal sama probleem. Nüüd teen nädalas 4-5 korda aeroobset ja asi ok. Tegelikult on see märk ületreeningust! Profileeris on kõik kulturistid sellega tuttavad ning ka Arnold on öelnud, et on palju kordi pärast trenni oksendanud - aga see kõik on enda huvides - märkis ta lõppu.
  21. Milline on sinu soendus?

    enne igat harjutust mida sooritan teen HARILIKULT ka ühe seeria kergema raskusega, et tunnetada harjutust ja selle trajektoori. Muidu rinnapäeval alustan rinnatreeningut praegult horisontaalil kangi surumisega. Selleks teen eelnevalt 3 seeriat soojendust tõstes iga seeria raskust nii, et viimane ehk siis kolmas soojendusseeria annaks lihastele ka natuke tõsisema väsimustunde. Seejärel puhkan umbes minuti ning asetan kangile maximumraskuse millega suudan suruda vähemalt 8x ning mitte enam kui 10x. Kuna seeriate vahel puhkan 30sek-1min siis järgmist seeriat ma enam sama raskusega teha ei jõua ning langetan raskust ja teen kiiresti uue tööseeria peale ja seejärel langetan uuesti raskust ning jälle kangi alla et oma 10x ära suruda. Uskumatult effektiivne viis rinnatreeningu alustamiseks, pärast esimest harjutust tunnen nagu oleksin juba pikemat aega saalis olnud ning rinna kallal vaeva näinud.
  22. Jalad pärast BP valusad.......

    Soovitaks sul paar vastupidavustreeningut veloergomeetril näiteks läbi viia. Tegelikult peaksid olema jalalihased need, mis on igasugusele koormusele vastuvõtlikumad ning peaksid ka sellevõrra kiiremini arenema, sest nad on kaasatud töösse kogu päeva vältel ringi kõndides.
  23. Kes mida sööb siis?

    noh, üheks valguks on ON Nutritioni 100% whey:)
  24. Kiire!

    Rasvavaba piim ei ole mingisugne "lörr" vaid täiesti piima maitsega piim:) Mõnelt vajab võibolla veidi harjumust.
  25. Biitseps

    Seda ütlen teile 100% kindlalt ära. Vöötlihasrakud EI OLE pooldumisvõimelised ja nende arv organismis EI SAA kasvada. Aga muidu, hea avastuse olete teinud. Ise pole varem katsetanud et kitsa haardega tehes ei ole see mis laiaga ja üleüldse pole siis tõesti varem selleüle mõtisklenud, miks üldse kasutatakse kitsast ja laia haaret? Eks ikka selleks, et tulemused oleksid täiuslikumad.
×