Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kurupt


  1. kui sul on selline eesmärk siis jalgpall on selleks ideaalne, usu mind! okei, treeningud ei ole läbilõhki vastupidavuse peale. VÄGA suur rõhk on tehnikal, kuid hea treener teeb palju erinevad harjutusi mis nõuavad suurt pingutust ja hoiavad pulsi palju k6rgemal kui 160. seda muidugi ainult mingiks lyhikeseks ajaks. aga maiuspalaks jäävad treening- ja võistlusmängud. olen väljakul niipalju spurtinud et jalad enam lihtsalt ei kanna ja prantsatan maha.


  2. noh seda ma ütlen, et sinu kaalu juures annab jooks tõesti su jalgadele niimõndagi. treenimata jalgadele annab suur raskus probleemseid põlvi. jõusaalis soovitan sul rääkida treeneriga, kes annaks sulle esialgu kasvõi umbkaudse ettekujutluse sellest kuidas toimub enda "vormi ajamine". rasva põletada ning lihast vormida saab muideks ühel ja samal ajal, lihtsalt su lihase kaal langeb sellel ajal. kulturistid kasvatavad võistlusvahelisel perioodil oma lihast ning enne võistlusi vormivad seda koos rasva põletamisega, millege kaasneb ka paratamatult mõningane lihase kadu. arvestades sellega et kaal on sul üsna suur, võib arvata et kondi küljes on ikka teatud protsent lihast kah. soovitan sul ikkagi minna ning vestelda mõne treeneriga ning jooksmas käi metsas. seal parem õhk ning pehmem maa:)


  3. targad ja töökad professorid ja muud seesugused on öelnud, et paljude spordialadega ei tohiks alustada enne 16-17. eluaastat. seda siis lähtudes indiviidi enda tervise huvidest. kui kõik selle õpetuse järgi käituksid ja toimetaksid, siis võiks niimõnegi spordiala maailmarekordite tulemeid julgelt kehvemaks kärpida. eks tegelikult ole tõsifakt ka see, et sportlased hakkavad üsna tihti oma tervise peale mõtlema alles siis, kui selleks on tegelikult aeg juba liiga hiline. vot tak.


  4. Võitja ja ka ülejäänud osalejad minu arvates naiseilu tipp (mõtlen selle all fitnessiharrastajaid).

    See jutt, et naisel peab olema, mida katsuda- see on ju täielik jama! Kui midagi mudida tahad, siis sõtku leivataigent, naine peab olema ikka trimmis ja sile, siis mõnus silitada.

    tegelikult, kõikidele ei sobi olla kuivad. pean tunnistama, et ikkagi osad naised näevad SUPER välja kerge rasvapolstriga. aga kõik see on maitse küsimus. maitse pärast teadagi isegi sõdu peetud.


  5. esiteks, naine on keegi kes saab sust aru ja keda ka ise tunned arusaavat. põhiliseks jääb ikkagi see mida naine suudab sulle moraalselt anda, no loomulikult ka füüsiliselt. enda naine teeb mul trenni küll, kuid ta ei ole eriliselt trimmis. tipstops naika kerge rasvapolstriga. aga kahjuks pean tunnistama, et ikkagi kõige rohkem kütavad mind fitnessi aladega tegelevad naised. kahel põhjusel. 1.nad on esiteks VÄGA seksikad ning särtsakad. 2. kui naine on heas vormis(ka mees) ütleb see niimõndagi inimese iseloomust. nõrga tahtega inimene ei saavuta seda.


  6. kreatiin=aminohape, glutamiin=aminohape. on veel pikk-pikk rida aminohappeid, ei oska protsentuaalselt öelda kui paljud neist olulist rolli lihase arendamisel ning selle säilitamisel mängivad. Osta koheselt aminohapete segu on iseenesest tark mõte. Asendada valgud aminohapetega ei ole kindlasti hea. Oleksin praegu peaaegu seda lahti hakanud seletama, aga voh, naine kisub kinno.


  7. On ikka teemad viimasel ajal ilmunud ( kasvõi see seksikama mehe teema).

    Üldiselt peaks inimloom nii hinge kui keha eest hoolt kandma.

    Ilusaim lihas...ei oskagi mingit konkreetset lihast välja tuua...kehaosaks pakuks tisse.

    P.s-kas sõnad "Kõige Ilusam Lihas" on nimed, et sa need suurte tähtetega kirjutad?

    sorri mees, nuta vähem palun. peaaegu iga teema alt mida avada v6ib leida sinu nutunoted. a la viimasel ajal palju m6tetuid postitusi. Saa üle lõpuks ometi ja ära näri tähti!


  8. Ohsa raip, Haapsalust Tallinnasse 100km, ma vist täna ei jõua niipalju joosta, jalapäev oli. :o

    miks joosta? sellised vahemaad läbitakse ikka autoga. no ma ei käi isegi 100 meetrit jala-ikka autoga!

    ma k2in v6imalikult "lyhikeselt pikad" vahemaad ikka paremameelega jala. Ise suht jalamees niiet tegelt liigun enamus vahemaad jala, ofkoors autoga semusid on jalaga segada, seega tglt liigun rohkem autoga.


  9. ise tead, mis teed. keegi ei keela. võid terved päevad proteiini süüa nagu siin enamus patsaane teeb.

    puhkepäeval peaks tavatoidust vlgukoguse kätte saama, ega valgupulber imerohi pole.

    ja protekalaks pärast trenni tavaliselt.

    nagu on tõsi ja nagu ei ole kah. Mina võtaks whey lemonit ka trennipäeval enne magamaminekut.

×