Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kurupt


  1. mis krdi kosmeetiku juurde te meest saadate?! egas ta naine ple..proovi solaariumis k2ija oma 4-5 korda see peaks naha 2ra kuivatama ja punnid 2ra v6tma. ummistunud pooridest sa kah kuidagi lahti ei saa..kui yhekorra sinna kosmeetiku juurde ronid siis hakkadki seal edasi k2ima, sest kui poorid on juba kord laienenud siis tagasi nad enam ei l2he. kehanaha jaoks on l6pphea niisutav toode oliiviõli kreem..puht looduslik ja sobib isegi neile kelle nahk yldse kreeme ei kannata..mingid eesti nahav2rgi liidud soovitavad kah:) :)


  2. minu s6nad! nii ta on et jooma ei kipu. mina p6hjendaks seda sellega et kui ikka oled endale mingid eesm2rgid seadnud ja pyydled nende poole(antud juhul j6u ja lihasmassi suurendamine), siis pyyad hoiduda k6igest mis seondub nende eesm2rkide mittesaavutamisega.loodan et k6ik ivast aru said.alkohol on muideks ikka yks t2iesti r6ve asi mis rikub k6ik 2ra! niiet valige ikka sport ja alkoholile 8elge raudne EI!


  3. masendav on et mingid m6ttetud egokad tegelased teevad siin teiste soovitusi maha. mis selles 3x n2dalas jooksmises siis naljakat on? ise olete suured j6usaali mehed siin ja tahate suurt musklimassi kasvatada, aga mis seda musklimassi t2idab? veri t2idab, mis seda verd pumpab? syda pumpab!!!kui ikka sydamele trenni ei tee siis on palju suurem t6en2osus endale m6nusalt liiga teha. t2itsa 6ige, k2i jooksmas ja tee k6htu ja noh tglt soovitaks teha mingi 3-4 n2dalane taimetoidu+trennikuur siis n2ed ikka silmaga et rasv kaob, asja ainus jama asi on see et kui peale sellist kuuri otsustad j2lle k6vasti s88ma hakata siis kukub organism energiat j2lle varuks panema ja ikka ja j2lle sinnasamma k6hupiirkonda:) dieedi k6rvale oleks igati hea syya proteiini

×