Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kurupt postitused

  1. rinnalt surumise kava?

    16a 88kg..uhh..ma varsti 19a viimase 2 kuuga sain ca5kg juurde ja nyyd kaalun 75. pS. j6usaalis l2heb neljas aasta..esimesed aastad olid muidugi rohkem lollim2ngimine, aga ikkagi....veab sul lihtsalt
  2. lihased?

    mis sa nyyd, kellel see lihas siis massi annab
  3. VALK!

    asjalik ja 6ige vastus amilolt..nii ta olema kipub jah
  4. Kava jaotatuna kaheks

    30 min??? v2he ikka. no ma ei tea kaheks jaotatuna ei ole tglt eriti hea varjnt..selleks et ntx tric ilusti areneks pead seda tegema eraldi p2eval koos ntx bicebsiga...j2rgmisel p2eval peaks tricebs puhata saama(osad isegi v2idavad et 2 j2rgmist p2eva) ja siis rinnaja 6la trenn otsa..sinu kysimusele kyll vastust ei and aga vahet ple mul kuulid koos hetkel
  5. ega see rinna lihasele liig pole??

    yle pingutad igal juhul
  6. seeriad

    irv@freshman. kui keegi sellest jutust aru ei saanud siis pole vist enam midagi teha..
  7. mida see tähendab?

    2ra nyyd nii hullult kah puhka
  8. pepu prinki

    heh tee seljale keret6steid kaldpingil see pingutab kah peput, muidugi aint sellest on v2he
  9. Treeningjärjekorra tähtsus!

    korralik soe ja korralik venitus. sammuti on 6ige see et k6igepealt ikka baasharjutused ja p2rast isoleerivad. peaksid 6nnelik olema et nii h2sti on tunda kuda harjutus t88tab:) l2heb aega ja hakkad otsima k6ikv6imalikke viise selleks et trennil6puks saaks ikka lihasesse selle pinge sisse..
  10. rasvapadi kõhul

    hmm l2htudes sellest et k6hulihas on samasugune lihaskude nagu k6ik teisedki v6iks 8elda et pole seda m6tet igap2ev treenida, samas paljud arstid v2idavad et k6hulihas on see lihas mida v6ib treenida igap2ev ja samas on see lihas mis kaotab eriti kiirelt oma j6u ja kuju. pikad seeriad ilma lisaraskusteta peaksid tegelikult olema lahenduseks sinu probleemile...miski ei k2i kiirelt ju. ma kysiks sinuasemel abi aeroobikatreenerilt, nemad peaksid oskama midagi head soovitada.
  11. eem tglt toidulisandite kohapealt ei tohiks rahaga koonerdada..v2hemalt minumeelest
  12. Valgu kogus.

    soovitan sul oma toitumisharjumused hoolega yle vaadata. koosta v6i lase endale koostada kellegil asjatundjal toitumiskava mis n2eks v2lja enamv2hem nii:k6rge valgusisaldus, keskmine sysivesikusisaldus,k6rge vitamiini- ja v2ike rasvasisaldus. sinna juurde p2evas 2-3x valku. kui kava koostatud siis saadki teada palju sa umbkaudu tavatoidust valku saad ja palju siis protekat juurde v6tta
  13. aidake teha kava

    PS: 6lad, rind ja tric yhel p2eval pole minumeelest hea lahendust juba sellep2rast et kui tahad ntx et tric intensiivselt kasvaks siis pead sellele nö "v2rskest" peast trenni tegema, peale mida ei saa enam t2iskoormusega rinda ja 6lgu teha. aaaaga see k6ik on ka vaieldamatult vaieldav
  14. aidake teha kava

    k6htu teen ma igap2ev..keegi siin ytles enda kava et 6lad ja k2ed l2hvad yhel p2eval. paljuks ei j22?6lgadele 5 harjutust+tric 5 + bic 5 + s6rmesirutajad ja painutajad? uhh. tegelt kahe p2eva peale kava 2ra jagada on minumeelest nats ulme. peaks ikka kolme p2evaga tegema, siis lihas kasvab kah. ntx teed yhel p2eval tric+bic+s6rmesirutajad(k6ht on niikuinii igas p2evas sees), teisel p2eval selg,j2lle bic(soovitaks katsetada pealehgelt saadavat ronnie kava, p2ris huvitav tundus)+ l6ppu s6rmepainutajad ja j2llegi k6htu kah, kolmandal p2eval teed rinna ja 6lad ning k6hu otsa..siis p2eva puhkust ja j2lle otsast peale..mul on selle puhkep2evaga alati suuri raskusi old..no ei viitsi passida niisama
  15. Whey Lemon Super või Proteiin No 1

    eeem tegelt ighaljuhul no1. kvaliteet on parem olgugi et kott poole v2iksem.
  16. kui tihti?

    barbell : kustotsast sul aminohappeid lipiidideks tehakse? uhhhh
  17. mis lihas ??

    s6rmepainutajalihased peavad kah tugevad olema
  18. Proteiinid jne...

    ´tasub ikka hakata, aga keemik sust saamas on ei tegelt egas see pole paha, proffesionaalide poolt valmistatud toidulisad teevad sulle ainult head:) tegelt v6ibolla mitte p2ris ainult head
  19. kui tihti?

    munavalget v6id sisse ajada niipalju kui tahad.kollased tuleb v2lja v6tta..1-2 kollast v6id alles j2tta. ma j2tan kollased emale, see teeb midagi tarka nendega k88gis. valke v6id syya niipalju kui tahad, sellesm6ttes et yleliigseid valke kuskile varuks ei j2eta nagu n2iteks rasva naha alla..yleliigsed l2hvad "raisku".
  20. Kari küsimusi, mis on tekkinud.

    okaskile : kle oma menyy peaksid kyll t6siselt yle vaatama. liiga v2he s88gikordi sul minumeelest ja igap2ev v6iks ikka mingit vaheldust sisse tuua. ma ntx yritan igas s88gikorras m6ne asjaga nats varieerida..
  21. Kari küsimusi, mis on tekkinud.

    1)minuteada kaob rasv k6igeraskemini k6hupiirkonnast. samas tean et rasv kaob tehes aeroobilist trenni v6i noh j6usaalis siis pikki seeriaid. vbla kulutaks n2dalas yhe trenni sellele. 2) jah see t2hendab et kasutad umbes 600 kalori saamiseks rasva 3)njah masinad on m6ttetud mine jooksma 4)peale trenni pead sa tarbima valke KOOS sysivesikutega. valkude lagundamiseks aminohapeteks ja nende omastastamiseks kulub energiat, samas peale trenni kulub seda energiat ka mujale.kogu see v2rk peaks olema ykks pikk ahel aga igatahes oleks 6ige tarbida valke koos sysivesikutega. samas hommikul ei tohiks mitte mingil juhul j22da tyhja k6huga sest 88sel oled sa v2ga pikka aega s88mata ja organism hakkab kasutama ka valke energia saamiseks. kuna p6hilised valguvarud on lihastes siis ka sealt l2heb yht-teist. 5)v2iksemad seeriad arendavad j6udu, samas liiga pikad seeriad on rohkem vastupidavus.lihase arendamiseks peaks suurt t2helepanu p88rama k6ikide harjutuste 6igele sooritusele.samas 2-3 kordusega seeriaid ei tohiks raudselt teha kylmast peast ja neid ei tohiks teha v2ga palju sest m6nel v6ivad liigesed yles 8elda. 6)tablettidest peaks kasu olema muidugi ja 6ige toitumise juures eriti.muu vajaliku infi leiad juba tablette ostes ma arvan 7)hyppen88r ja kerged v2ndaringid peaksid olema hea soojendus nii jalgade kui 6lgade p2eval.seljap2eval ergomeeter.alusta seeriaid v2ikestest raskustest ja pane koguaeg v2he haaval juurde. 8)hapnik j22ks lihase v2hele siis ei tuleks mingit lihasvalu. lihasvalu tuleb just sellest et seda hapnikut seal lihasevahel ei ole.lihased toimuvad teatud reaktsioonid mis peaksid olema aeroobsed(ehk siis toimuma hapnikuga) aga mis v6ivad toimuda ka anaeroobselt(ehk siis ilma hapnikuta) ja sel juhul tekib piimhape mis p6hjustabki lihasvalu.kreatiin neutraliseerib muideks piimhapet ja ka uus treening teeb seda sest iga j2rgneva treeninguga parandatakse hapniku juurdep22s lihasesse.venitada tuleb peale igat harjutust ja see aitab kah mingil m22ral. venitustepank aitab siinjuures. parandage mind keegi kui kuskil p2ris m88da olen pannud
  22. Küsimus

    enne veega ja p2rast arctikuga on 6igem jah. a ma ei tea ms te olete siin k6ik julmad rikkurid v? ma panen peale trenni kah veega lihtsalt siin lisan glykoosi..pole seda raha et igap2ev mingit arcticut osta. imao
  23. 5 kanget

    mehed 2rge aint liialt punnitage, olete isegi ju n2inud mis "weightlifterite" urruaugust saada v6ib
  24. on see normaalne?

    makaveli egas need valgud jah vett 2ra minemast ei takista, uuri asja nats siis saad aru mida ma silmas pidasin
×