Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kurupt


  1. mina s88n hommikul 7.30 siis 10.35 siis umbes 13.30-14.00, siis kell 17.00 siis kell 20.00 ja enne magamaminekut valku ning 88seks segan kah yhe sheigi(kui juhtub et yles 2rkan joon 2ra kah)..kusjuures 6htused s88maajad erinevad teistest suuresti, ei viitsi siin laialt kirjutada praega sest tahaks minna v2ikse s8rgitiiru teha. mina sinuasemel niiv2ga seda maxi praega j6ukas taga ei ajakski vaid keskenduks pumpamisele, sest sa tahad kaalus juurde v6tta..hiljem kui liha juba on v6id hakata maxi arendama...aga hehh...kui h2sti treenid ja 6ieti s88d siis vbla suve l6puks kaalud 70..noh kreatiin monohydraati v6ttes saad juba varem r66must h6isata, aga p2rast ka pisaraid valada..sest sealt saadud mass l2heb kiiremini kui tuleb:P


  2. ehh see on kaalu juurde v6tmine on individuaalne ja erinevate ainetega tuleb erinevat moodi...tundub uskumatu aga ma olen siin mingi kolme n2dalaga pea et 4 kilo kaalus juurde v6tt ja k6ike lihase arvel sest toitumine on mul 6ige ja rasvaprotsent tundub isegi v2henenud olevat.aga mina s88n animal paki ja sellele lisaks proteiine. crashilt tuli tglt suht 6ige m2rkus:) cargo kui sa oled algaja siis tglt mina soovitaks kreatiintsitraati sest see ei seo vett, nii v6id kindel olla et sydamega midagi ei juhtu..peale tsitraadikuuri v6id monohydraati v6tta...siin lehel t2itsa olemas m6lemad niiet anna aga pangaarvele valu :( loodan et saan siinsetelt tegijatelt tunnustust selle eest et nende kaupa p2he m22rin rahvale :) PS!kui tuleks igakuiselt 1kg kaalu juurde siis ma oleks lihtsalt fckin 6nneseen, sest tavaliselt kyll niipalju ei tule, erinevaid toidulisasi proovides pyyan saada v6imalikult head tulemust ja "looma pakike" on praega yllatavalt(pigem uskumatult) head t88d teinud


  3. irv puhta lollus..tricebsit on hea bicebsiga koos teha just sellep2rast, et siis saad ta v2rskena 2ra teha(st. ennem ei ole teinud sa harjutusi mis tricebsit m6jutaks, n2iteks rinna ja 6la harjutused), siis areneb tricebs kiiremini. samas peale seda peab tric puhkama v2hemalt 48h..st j2rgmisel trennil oleks soovitav teha selga ja jalgu ntx ja siis alles rind ja 6lad..usun et paljudele rind ja 6lad yhel p2eval kombo ei meeldiks, aga minumeelest on see kyll hea varjant sest tehes ennem rinda treenib ka eesmisi 6lalihaseid ning hiljem j22b aint 6la kesk- ja tagaosa teha.


  4. ehh neid erinevaid valgutootjaid on sadu ja erinevaid tooteid on tuhandeid. k6igil teil v6imalus netis surfata ja otsida. muidu mina soovitaks ikka no1, ma ei tea mis siin k6igil selle vastu on aga minumeelest l6pphea asi.ei usu et lasen kunagi kapil sellest tyhana seista, teisi tooteid proovin kah aga no1 peab kah kapis olema...v2hemalt minul. whey lemonit olen yhekorra proovinud ja tglt egas sellegi kohta halba s6na ei ytleks, aga fakt on selles et ta on odavam ja ebakvaliteetsem. lihtsalt whey1, whey2 ja whey3 pidavat kah tipstops valgud olema. plaanis on needki millalgi endale soetada


  5. ehh siin niipalju samasuguseid teemasi..loe k6ik l2bi ja saad raudselt enda kysimustele vastused. saad isegi nendele kysimustele vastused mis ei ole j6udnud tekkidagi:) ps! 13 kordust seerias on minumeelest puhta pullikaka..8-10 ja kasvad nagu loom..muidugi kui sa 2x p2evas edasi trenni ei tee. v6i noh kes teab 2kki oled sama imemees nagu arnold


  6. olen m2nginud MUD-i kus tehakse igal aastal kokkutulekuid, aga ple sinna lihtsalt isu olnud minna...siin lehel olen k2inud ca aasta ja kasutajaks otsustasin registreerida alles hiljuti. aga fckin hea sait on ja asjalikke mehi kellelt n6u kysida ja kellele ise vbla tarkust jagada on siin kyll kyll. niiet mina olen 100% k2si. pole see 100km nii pikk ma kah tulla mul


  7. s88 siis v2hem...v6ta igalt poolt nats kogust alla, liiga suurt k6hut2it ei j6ua magu 2ra seedida 3-4 tunniga.katseta varieerides toidu koguseid..kyllap l6puks leiad 6ige koguse. samas ma soovitaks kuhugi vahele m6ne banaani sokutada..ja yldse tglt kogu seda v2rki varieerida koguaeg..toit peab olema v2ga mitmekesine. PS: mina j2taks selle kohvi raudselt 2ra.


  8. minugi puhas rekord on 17 l6uga...PS: mossemees: kui su s6ber 130kg surub ei t2henda et ta peaks ka h2sti l6uga t6mbama. mu klassivend kes surub rinnalt vbla 50kg t6mbab l6uga 12x puhtalt...sinu n2ite j2rgi peaks see klemm rinnalt v2hemalt 100kg lykkama

×