Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kurupt


  1. ja mina kyll aru ei saa miks seda m8linat siin olla ei v6i? see on foorum kus inimesed saavad avalikke postitusi panna mis j6uavad paljude silme ette. k6igil kellel on v2hegi midagi vastata peaks olema v6imalus seda teha. yksk6ik kas on see mingi konkreetne ja asjalik vastus v6i poolnaljaga m6eldud vastus. muidugi nilbused on jamad aga minumeelest liiga karmiks minnakse siin foorumis. l6ppude l6puks on see k6igest foorum ja te tegijad peaksite 6nnelikud olema et siin foorumis rahvast yldse k2ib! ise olen varem hoogsalt kahes foorumis kaasa r22kind ja m6lemad seisavad hetkel tyhjana(nimesi ei nimeta!), sest nende tegijad arvasid et valitsevad riiki kust rahval mujale p22su pole, aga eksisid. rahvas pani riigist tuld nii mis kole. 2rge siis pikka viha pidage ja ma KEELDUN kasutamast t2pit2hti sest mul ei olegi neid klaveatuuril, mitu aastat on mu kirjastiil esimene ja esmakordselt kuulen yldse mingit kommentaari oma kirjastiili kohta siin foorumis. jama jama..s88vad v2lja mu vist


  2. k6igepealt peaksid nagu aru saama...et kiiresti sul tulemusi ei tule niikuinii.k6ik tuleb pikast ja hoolikalt l2bim6eldud j2rjepidevast treeningust.k6igepealt m6tleks mina kohe l2bi selle et 7x n2dalas ikka trennis saalis ei k2ida. siis selle k6hulihaste trenar88ri j2taks kah raudselt v2lja. soovitan teha k6ige elementaarsemaid harjutusi ja kaldpingile mitte ronida, sest sealt tuleb seljatraumasi..suht noor oled kyll selleks et mingeid aineid v6tta..aga noh..2ra nad ei tapa niiet selle kohapealt ma s6na vist ei v6ta. 5x30 on raudselt palju..proovi kuidagi sooritamistehnikat vms parandada et j6uad aint 20 kordust teha. selleks pead liigutust sooritama selle momendini kus k6hulihas k6igerohkem t88d teeb, j22 sinna umbes sekundiks-kaheks pysima ning lase viimnegi 6hk kopsust v2lja. ise teen sellist harjutust et yle 20x teha ei j6uagi


  3. n2gin jah naise juures lebotades yhe silmanurgaga..tyyp oli r2me paks siis v6ttis niipalju alla et oli juba yx mees normaalses vormis nagu..aga nahka rippus kyljes ikka oioioi. sa ise vaata kuipalju sul seda nahka yle on ja m6tle mitu kilo liha selle pingu t6mbaks..ja siis arvesta v2lja umbes...noh aasta...2kki rohkem? vbla v2hem hoopis

×