Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kurupt


  1. m6ni glutamiin lubab suurendada kasvuhormooni tootmist kuni 400% v6rra. Ise s88n valku kus on kreatiin ja glutamiin m6lemad sees ning kasvan V2GA kiiresti:) kuigi olen lugenud et kreatiin ning glutamiin yhes ning samas sheigis on suht m6ttetud sest koosnevad nad paljuski sarnastest aminohapetest.

    PS! sellesama glutamiiniga saategi trenni ajal katabolismi 2ra hoida, kuigi kui lavale asja ei ole ja niisama enda jaoks k2ib treenimine siis ei ytleks kyll et on m6tet katabolismi eriti kartma hakata sest lihast kaob v2hesel m22ral mis tegelikult on ka veel uue lihasmassi taastumisel kaasaaitav tegur.


  2. See et kui valu ei ole liigeses aga kraksub-v6ib trenni edasi teha, on t2iesti vale arusaam asjast. kes on ise kogenud teab et kui onjuba valu kah siis on v6imatu p6rgulikes n2rvivaludes trenni teha ning tuleb juba ilmtingimata arstile minna. Kui liigesed ragisevad tuleks tegelikult kohe arsti konsultatsioonile minna ning l2bida v6imalikud ravikuurid mis tavaliselt n2evad ette ka trenni mitte tegemist. r66mustavaks asjaoluks on aga see et yldiselt need rvikuurid on ysnagi edukad ning kaotavad m6ningaks ajaks probleemi. Muideks Ultra Gel on hea asi. Puhas suhkrusegu, panen ise alati valguga koos hommikuti:)


  3. ma vaatan et siin on p2ris t6siseks vaidluseks l2inund ning osad vennad ennast kohe p2ris puudutatuna tundnud. k6rvaltvaatajana ytleks niipalju et : kaido - esitasid t2iesti asjalikku v2ite mis panin ntx mind kyll m6tlema kuid j2rgmisena esitati asjalikke vastuv2iteid mis l2ksid sulle yhest k6rvast sisse ja teisest kohe v2lja. ikkagi on vennad aint oma m2tta otsas, ytlevad v2lja selle mis on kaitseks 8elda ning seej2rel sulgevad k6rvad.

    MA M2LETAN KUIDAS V2IKSENA LASTEAIAS KAKS "RYHMITUST" OMAVAHEL KLOTSIDE P2RAST V6ITLESID-KES SAAB PAREMA ONNI ENDALE EHITADA-L6PUKS EHITASIME YHTSE JA SEE OLI PALJU UHKEM.


  4. nojah kui avaldada ausat arvamust siis siiani mitte ykski kava mida lugenud olen pole minu maitse j2rgi olnud. aga ma pole bp-sse kordagi oma nina pistnud kah ning ei tree seda edaspidigi. j6usaali-ohtlik räp k2ima-ning annan minna. teie tehke mis ise tahate ja edu teile oma tegemistes :ph34r:


  5. tykk aega olin eemal siit foorumist ja tagasitulles n2en et oldmanil pole ikka suupeale kukkunud ja jagab hea n6u. sama geeli oleksin minagi soovitand, kuigi olen ise siiani siiralt fastum geli s6ber niiet see ei teeks kah paha. kui lihast rebestasid siis kuuaega pole sul v2hemalt trenni asja. r6hutan s6na V2HEMALT. oh jah selle kylmaga on nyyd nii et see ei aita midagi! löön jala 2ra-lase kylma, väänan liigese v2lja-lase kylma jnejnejne. jah kui kylma on lasta siis paha see ei ole kuid eluseeski pole m6tet loota et p2rast kylma laskmist v6ib t2ies hoos edasi treenida. vigastuson vigastus.


  6. kunagi..mingi 4 aastat tagasi vist..vbla rohkemgi sattusin yhele vennale peale kes parajasti yhe mehe kapikallal toimetas kui teine pesemas oli. tookord j2tsin asja ilma suuremat kisa tekitamata, aga p2rast seda pole toda venda enam selles saalis n2ind kah


  7. p2ris s88matta ei tohi kunagi olla! m6ne toidukorra p2evas v6id sa s55-ga v6i m6ne teise tootega asendada aga k6ik toidukorrad nendega asendada oleks t2iesti idiootsus.

    PS! loodan et amazon.ee adminnid mu peale vihaseks ei saa et ma sellist asja siin r22gin, aga tegelt on nii et mul tuttav tipptasemel keemik ja ytles mulle et hulkuri koera sperma on kah minuomast parem p2rast seda kui olin 2ra joonud oma esimese sheigi. aga muidu p2ikest!

×