Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kurupt


  1. te unustasite 2ra et see on ikkagi foorum! siiani pole ma yhtegi, r6hutan YHTEGI teemat veel lugenud millele ei oleks kasv6i 1 inimene asjalikult vastanud! eks nende lollide kysimustega on kah nii nagu ta on, endale(teadjale) tundub kysimus t2iesti idiootne, kuid kysija(mitteteadja) ei saa oma kysimuse n6medusest arugi ning sellep2raqst v6iks ikka viisakalt vastata!


  2. kunagisest kaklusest, ise kyll ei m2leta t2pselt millisest on mul vasak k2si valesti kinni kasvanud ja k2si ei l2he nagu ilusti kangi ymber. biitsebsit tehes ning seljap2eval on vasaku k2e s6rmepainutajad ERILISELT t2is. t2nu sellele on nad ka v2ga k6vasti arenenud, kuid jah, hoida ei jaksa ka mina. sidemed aitavad sellisel juhul, muretse nad omale ning seljatrenn v6tab uue n2o


  3. lihasvalu t2hendab et "p6lemine" on toimunud anaeroobses keskkonnas. tihtilugu on ka k6vematel trennimeestel siit-sealt valus p2rast n2iteks uue kava juurde asumist. ise teen kahte massikava korra. yks n2dal yht ning teine n2dal teist ning igal n2dalal on j2rgmisel p2eval rind natukese tunda.


  4. 1x n2dalas pysti seistes kangiga 7x10, ise teen rinnap2eval. kui ez kang olemas onnorm kui teed m6ne 3 seeriat sellega ning 4 tavalise sirge kangiga. sealjuures tuleks kah suurt t2helepanu p88rata harjutuse sooritamisele et just bicebs oleks see mis t88taks

×