Jump to content

Regina Krukovskaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    64
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Regina Krukovskaja postitused

  1. Päris paljud on küsinud, kust ma küll selle energia ja aja võtan ja kuidas ma nii palju jõuan ja leian aega kõigega tegelemiseks. Ega kõigiga ei jõuagi tegeleda ja alati ei leia ka aega ning ei jätku energiat. Tuleb alati keskenduda sellele, mis on antud ajahetkel tähtsam ning midagi jääb kindlasti ka tegemata. Hetkel kõige olulisem eesmärk on viia ennast võimalikult parimasse võistlusvormi ( esimesed võistl...

  2. palun soovitage HEAD Ripsmetehnikut! :)

  3. täna 18:30 BODYATTACK® AUDENTESES- Kõik trenni! ja kui jõudu pole, siis võta TAHTEjõud appi!

  4. Tänane hommik algas siis nii!

  5. Septembrikuus kõik on uuus...Ka mina olen täitsa tuus,Ärkan hommikul kell kuus,Kerge kragin on mul luus :) heiAlates 1. Septembrist olen OLIMP teami verivärske liige! Tänasest hakkan siin Teiega oma kogemusi, nipe, muresid ja rõõmusid jagama!seda kõike saad jälgida siit: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/38968-olimp-team-regina-krukovskaja/Algatuseks pisut iseendast, et kes ma selline üldse olen :) Sport ja aktiivne f...

  6. Good morning with Turkish coffee ! Panin 3 tl kohvi puru ja tuli täitsa heaa võiks isegi veits kangem olla!

×