Jump to content

Regina Krukovskaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    64
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Regina Krukovskaja postitused

  1. ;) ei soovita järgi teha! Jalad endiselt mega valusad! Aga see oli seda värt!

  2. I koht! kui tegema hakkasin siis, arvasin et jõuan vaevu 100 kükki teha!Aga võidu janu oli liiga suur! ja oi kui hea tunne see on.....OLLA PARIM!täna olen-puujalg! KÕIK ON VÕIMALIK! tihti me ise pidurdame ennast oma mõttetega , kõik on vaid peas kinni!

  3. HÄDAJALIKUD on Iron Grip Konkusud ja TP GRID Masaazirull Kummilinti ja Speed ABS kõhurulli oleks ka väga vaja!

  4. Kui pole kaussi, kulpi ja visplit ;) pannukaid saab edukalt teha vaid sheikeri ja panni abil! Imelihtne! PROOVI järgi! ;)

  5. Sõbrad-tuttavad! Palun soovitage usalduväärset ja kohusetundliku MAALRIT ja vannitoaplaatijat!

  6. uhhh aeg lendab välgukiirusel ja järsku avastasin, et minu viimasest fitness alasest postitusest on paras aeg möödas UPS :)minu blogi saad jägida ka fitness.ee lehel:http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/39010-olimp-team-regina-krukovskaja-hetkevormi-pildid/see aga üldse ei tähenda seda, et laisklesin ja tegevuseta istusin, vastupidi, ülikiire aeg oli igalpool!mida ma siis kõike põnevat tegin?Jaanuari alguses sain Natalia Kiivikas...

  7. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    ikka jah Ott olen veits taastunud, täna oligi mul plaanijärgne vaba päev ja homme on kavas jalad! olen kohal!
  8. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    uhhh aeg lendab välgukiirusel ja järsku avastasin, et minu viimasest postitusest on paras aeg möödas UPS see aga üldse ei tähenda seda, et laisklesin ja tegevuseta istusin, vastupidi, ülikiire aeg oli igalpool! mida ma siis kõike põnevat tegin? Jaanuari alguses sain Nataljalt uue treeningkava , mis on mõeldud nii rasvapõletusele kuid samas ka lihasmassi säilitamisele. Kava on ehitatud nii, et 3 päeva trenni ja 1 vaba. Selle 1 vaba päevaga on selles mõttes keeruline, et tahaks ikka trenni minna kuid sunnin ennast puhkama, sest muidu lihased ei taastu ja olen nii väsinud , et ei suudagi endast järgmises trennis kõik anda. Eelmine pähapäev toimus selle aasta esimene poseerimine,ütleme nii, et on mille kallal töötada, rasva% oleks vaja madalamaks viia, ja otsustasime pikendada cardiot iga trenni lõppus, miinimum on 40 min cardiot ja kogu trenn võtab u 2 tundi aega. Õnneks Natalja tõdes, et kogu lisakaal pole rasva arvelt tulnud, aastaga on ka lihaseid juurde tulnud. Dieet on hetkel range, kuid selle tulemusel on juba ligi 3 kilo maas, Detsembri alguses vaatas mulle kaalu pealt vastu 53 kg, täna hommikul aga juba 50,2kg, mis tegi ainult rõõmu ja tõi laia naeratuse näole. Kui suudan ka edasi sellises tempos püsida, siis olen täitsa graafikus. Hetkel hoian päevast kaloraazi ca 1000-1200 kcal, lisan ka enda orienteeruva päevamenüü. Ja, et sellise kaloorazi puhul ikka trenni jõukas ka teha, siis joon 30min enne trenni RedWeilerit, see on minu jaoks uus OLIMPi toode ja olen posiitiivselt üllatunud, super maitse ning väsimus ja jõuetus enne trenni on kadunud.Soovitan soojalt- ergutav elamus! NB! ainult kogusega tuleb väga ettevaatlk olla, nt alla 75 kg kaaluvale inimesesele 1 annus on vaid 6 g !!! mis veel? Audentese Jõusaali Tähe kõhulihaste etapil sain III koha, kuigi võreldes eelmise aastaga tegin 7 kordust rohkem, kuid olin ikka natukene pettunud, ja vb saaksin isegi paremini tehtud, kui ma poleks esimene, kes võistles, sest kui mingi eesmärgi number on ees, siis pingutad ikka rohkem. Järgmine etapp on juba 10. Veebruar ja naistel on see küll poole keharaskusega. Üks nädalavahetus sai käidud Fitshopil ja Eduardil abiks OLIMPI tooteid tutvustamas ühel põneval üritusel ALFA - sõudeergomeetri võistlusel, ma varem ei teadnudki, et selline ala üldse olemas on- IgaPäevagaTargemaks! Jaanuaris sai läbitud ka 5- päevane meigi koolitus (nüüd ehk oskan endale ise ka lavameiki tehza) ning eelmine nädalavahetus sai peetud ka poja 11. sünnipäev, aeg lendab! Igatahes Jaanuar oli väga tegus ja sündmusterohke! Nüüd ei muud kui sama agaralt ja veel tempokamalt edasi!
  9. Day 4! "Koopajoone hajutus"- tundub juba täitsa loomulik väljend :D

  10. Day 3: Beauty comes from the INSIDE, inside bottles,pots & tubes ;)

  11. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Suurimad tänud kõigile minu poolt hääletajatele, see oli minu jaoks ülim au ja tunnustus saada Publiku Lemmikuks 2014. Väärikas punkt minu esimesele ja edukale fitness võistlus aastale. siit pisike ülevaade minu viimastest aastalõppu trennidest: 24ndal oli ühistrenn Ottiga, õlg, rind + kõht. Küljelihastele üks väga hea harjutõus, võttis mõnusalt läbi, nii, et küljed valutasid veel 3päeava pärast trenni horisontaal asendis pingil külili, jalad fikseeritud, ülakeha õhus, käed rinnal. Kallutad hästi sügavale alla ja tõused üles, väga oluline on just venitus kõige alumises punktis. 15 kordust igale külejele ja nii 3-4 seeriat. mina tegin oma kehakaaluga ja oli täiesti piisav. 25ndal puhkepäev, sealiha, kapsast ja kartulit näost sisse ei ajanud! 26ndal tegin iseendale väikse cardio trenni: soojenduseks 40 min jooksulindil+ 5 superseeriat ( harjutuste vahel 10-15 sek paus, seeriate vahel pikem taastumine) istesse tõus kaldpinnal selili, jalad fikseeritud ( max kaldega) kättega puudutad varbaid, max kordused ( esimsed seeriad x30)kükid kangiga ( 25 kg) x 20-25 kättekõverdused jalad üleval redelil x20tuharale/alaseljale kaldpingil kõhuli ülakeha tõsted ( giperekstenzija) 10 kg hantlitega x 20rööbaspuudel surumine ( poole kehakaaluga) max kordused ( esimesed seeriad x15)plankust üleshüpped sirutusega x 15kõhule kaldpingil ( max kaldega) selili jalgade ülestõsted x 1527ndal Ühistrenn Ottiga jalgadele+ kõht- päris hull ma ütlen, tehke järgi kes julgeb! soojenduseks 25 min jooksulindil 5x2 seeriat harjutuste kordused 8-10, seeriate vahel 10-15 sek paus, kahe viiese seeria vahel pikem paus jalgade sirutused ette ( 25 kg) 10x5 + 10x5jalapress ( 75 kg)väljaasted taha Smithis ( kangil 30 kg)plie kükk 20 kg kangiga jalgade vahel ehk Jeffersoni kükktuharale kaldpingil kõhuli ülakeha tõsted ( giperikstenzija) 7 kg hantlidsäärtele varvaste sirutused trenazooris ( 40 kg)kõhule palli peal selili kettaga ( 5-10 kg)kõhule istesse tõus kangiga ( 15 kg) põrandal , jalad fikseeritudraskused ei olnud tead mis suured, aga mõjus korralikult, hea, et suutsin saalist ise välja kõndida ja tuhar oli veel mitu päeva valus ning kõndida ja istuda ka valus peale trenni viskasin kodus korra pikkali ja siis õue lapsega uisutama 28ndal selg+triitseps + biitseps , sama skeemi järgi 5x2 seeriat, 8-10 kordust õhtul veel lisaks jalutuskäik lumises sütiste metsas ja väike kelgutamine 29ndal puhkepäeav ja EKFL spordiaasta lõpetamine 30ndal väike Body Attack + jõusalis ettevalmistumine järgmisteks Audentese Jõusaali tähe võistluse etappideks, kõhule kaldpingil istesse tõus varvaste puudutamisega 3x maxja rööbaspuudel surumine poole kehakaaluga 3xmaxtäna veel viimane trenn Ottiga ja saabki selle aasta rahuliikult ära saata! head vana aasta lõppu ja Särtsakat uut! Tänud Kõigile, kes minu tegemistel silma peal hoiavad ja mulle kaasa elavad!
  12. Jahoo! Selle aasta viimane Attack tehtud!

  13. Aitähh Teile Kallikesed!!! :)

  14. Väike liigutamine peale jalatrenni, et jalg kangeks ei jääks

  15. Kallikesed Täna on VIIMANE VÕIMALUS HÄÄLETAMISEKS! oma hääle andmiseks palun saatke mail minu nimega aadressile toimetus@fitness.ee.SEGODNJA POSLEDNIJ DEN progolosovat, pozalujsta golosujte , pishite email s moim imenem na toimetus@fitness.ee.http://www.fitness.ee/uudis/6265/aasta-kulturismisportlane-publiku-lemmik-2014-valimised-finaal

  16. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Tänud Arnold! Ilusaid Jõule Sullegi!
  17. Jõulueelne tervitus Kõigile!vahepeal on igast põnevaid asju juhtunud! Alustan otsast! Novembris alustasin uute OLIMP toidulisandite võtmisega ja lubasin ka tulemustest kirjutada! Ütleme nii, et tulemused täitsa silmaga näha ja käega katsutavad :) Amok enne trenni annab korraliku energia laksu, nii, et palav hakkab juba enne kui trenni tegema asun. CLA ja rohelise tee kapslid aitavad kenasti kaasa kaalu langemisele, mis on tegelikult minu jaoks üs...

  18. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Jõulueelne tervitus Kõigile! vahepeal on igast põnevaid asju juhtunud! Alustan otsast! Novembris alustasin uute OLIMP toidulisandite võtmisega ja lubasin ka tulemustest kirjutada! Ütleme nii, et tulemused täitsa silmaga näha ja käega katsutavad Amok enne trenni annab korraliku energia laksu, nii, et palav hakkab juba enne kui trenni tegema asun. CLA ja rohelise tee kapslid aitavad kenasti kaasa kaalu langemisele, mis on tegelikult minu jaoks üsna vaevaline protsess eriti jõuluajal! Sellleks, et Aprilliks ÕIGES konditsioonis olla, pean nädalas kaotama ca 400 grammi, mis on tegelikult väga reaalne ning saavutatav, kui ennast vaos hoida ja väga distsiplineeritult toituda! Siiani on kaal langenud kenasti! Igakord kui kaalu peale astun ja näen natukene väiksemat kaalu numbrit siis olen ülimalt õnnelik ja see vaid lisab motivatsiooni juurde! Pean kindlasti sellega hakkama saama, sest muidu kuidas ma enda treeneritele silma julgen vaadata! Ja juba see hirmutab nii väga, et söögiisu kaob iseenesest ära.SIITväga hea soovitus, igakord kui soovite tükki suhu pista, mõelge võistlustele ja treeneritele ja siis kaob igasugune söögiisu üldse! Vähemalt minul toimib! Creatine Magna Poweri effekt on lausa üllatav! Seda näitas ka Audentese Jõusaali Tähe võistluse II etapp, kus lõuatõmmetes vastukaaluga saavutasin naiste arvestuses I koha! Järgmine etapp on kõhulihastele 13.01- istesse tõus, eelmine kord olin selle etappi võitja, vaatame mis järgmine aasta toob, igatahes valmistun oma tiitli kaitsma! Mõistagi selleks peab ka trenni korralikult tegema! Hetkel treenin jõusaalis vähemalt 4 x nädalas + võimalusel lisan veel 2 cardio päeva, teen mõne rühmatrenni vahelduseks, BodyAttack, BodyCombat või BodyPump. Näiteks eelmine nädal nägi mul välja selline, tavaliselt katsun teha 6 trenni nädalas, kuid vahepeal tulevad Jõulupeod ja muud segavad faktorid sisse E: õlg, rind, kõht+ 30 min ABS T: vaba K: Jalad, kõht, 40 min cardio N:vaba R: BodyPump L: Selg, triitseps , kõht+ 30 min cardio P: Jalad, kõht + 25 min cardio Nädalavahetustel toimuvad ühistrennid Ottiga, mis on väga mõnusad ja hoopis teistmoodi. Palju ägedam on kellegi tugevama koos treenida, pingutad rohkem, õpid uusi harjutusi, lihvid tehnikat, lisad raskuseid ja aeg lendab märkamatult. Olen selle võimaluse eest Ottile ülimalt tänulik. Peale neid nädalavahetuste ühistrenne, esmaspäeval on kõike muud kui puhanud tunne ja iga lihas annab tunda Aga keegi polegi öelnud, et peab lihtne olema, eksole! ja selleks, et tervena püsida, ärgem vitamiine unustagem! Olge Mõnusad ja Maagilist Jõuluaega Kõigile!
  19. Maagilist ja muinasjutulist Jõuluaega Kõigile! Rohkelt Kallistusi, Rõõmu, Rahu ja lähedaste seltsis olemist! Olge Õnnelikud, vaatamata kõigile!Igaühes meis on peidus väike laps, kes ilmutab end siis, kui oleme koos inimesega, kellega koos tunneme end kõige mugavamalt! Soovin, et igaühel oleks selline "oma" inimene olemas! ja üks armas salmike ka :)Tere Kallis Jõulumees, Väike tüdruk on Su ees,Las ma tantsin S...

  20. Tõuse ja Sära! :) Ilusat Pühapäeva Kõigile!

  21. hei hopsti, puhkuse periood on nüüdseks läbi ja dieet ning trennid uuesti peal :)paar nädalat olen kasutanud enda jaoks täiesti uusi OLIMP tooteid FItshopist! Jagan ka teiega oma muljeid :)võtan pärast hommikusööki ja 30 min enne trenni CLA, GREEN tea ja L-Carnitini OLIMP kapsleid, ja vähemalt esialgne tulemus on väga hea, nädalaga 1 kilo maha, seda muidugi koos trennide ja dieetiga, aga aitavad väga hästi kaasa ja...

  22. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    hei hopsti, puhkuse periood on nüüdseks läbi ja dieet ning trennid uuesti peal paar nädalat olen kasutanud enda jaoks täiesti uusi OLIMP tooteid FItshopist! Jagan ka teiega oma muljeid võtan pärast hommikusööki ja 30 min enne trenni CLA, GREEN tea ja L-Carnitini OLIMP kapsleid, ja vähemalt esialgne tulemus on väga hea, nädalaga 1 kilo maha, seda muidugi koos trennide ja dieetiga, aga aitavad väga hästi kaasa ja mis on kõige parem- söögiisu on vähenenud ja kenasti pean vastu ühest söögikorrast järgmiseni. Antud kapslid koos treeninguga intensiivistavad rasvade põletamist lihasrakkudes füüsilise koormuse ajal, takistavad rasvade ladestumist, annavad lisaenergiat ja aitavad vältida jo-jo efekti. Kui tunnen, et enne trenni pole piisavalt energiat või vajan lisa motivaatorit ja heas mõttes energia laksu, siis AMOK OLIMP kapslid on super lahendus! Eile BodyAttacki trennis näiteks, ei tundnud kordagi mingit väsimust ja peale trenni ka mitte, enesetunne oli super ja jätkus energiat ka jõusaalis mõned harjutused ära teha. Soovitan soojalt kui tunned trenni minnes, et väga ei viitsi- siis võtta paar kapslit AMOKI sisse ja saavutad turbojänese effekti. AMOK on innovatiivne trennieelne energiatoode, annab treeninguteks lisaenergiat, suurendab treeningu ajal jõudu ja vastupidavust, parandab keskendumisvõimet ja vähendab kurnatuse teket. Ja selleks, et Jõusaalis ikka jõuaks veits tõsisemaid raskuseid liigutada ning oleks ka vastupidavust kõik seeriad ilusti lõpuni teha ja kasvatada natukene rohkem rasvavaba lihast, siis otsustasin proovida CREATINE MAGNA POWER OLIMP kapsleid, ja kuna Kirp ( Kristjan-Johannes Konsap) ise soovitas mulle neid ,siis võtsin nõu kuulda tulemusi näeb natukese aja pärast. CREATINE Magna POWER on kõige arenenum teaduslaborites loodud kreatiin, magneesiumi ja kreatiini kooslusel on rohkelt positiivset mõju, kasulik kõikidele sportlastele kes soovivad parandada vastupidavust, suurendada jõudu ja kasvatada rasvavaba lihasmassi. Rohkelt Motivatsiooni Kõigile treeninguteks ja ka muudeks vahvateks tegevusteks!
×