Jump to content

Sphinx

Kasutajad
  • Sisu loend

    206
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sphinx postitused

  1. umbses ruumis ei tohi teha näiteks.. siis on teismoodi anaeroobne, ei saa lihtsalt piisavalt õhku.
  2. Lihased

    võimatu tegelt kui tahad korralikult lihast kasvatada, mine jõusaali. kodune trenn pole mingi asi ( kui just head varustust pole).
  3. maksimum ühel päeval

    kui juba maksimumi proovimiseks läheb, siis juba kõik läbi. kindlasti ei jaksa kõiki samal päeval aga tuleb lihtsalt valida..
  4. maksimum ühel päeval

    mida sa küsisid üldse? et mis harjutusi soovitada, millel maksimumi proovida?
  5. valu käsivarres

    biitsepsi harjutuse ajal? proovi mingit soendust teha enne suuremaid raskusi, peaks aitama küll. mul ka see valu old aga enam pole miskipärast, kadus lihtsalt ära.
  6. lõuatõmma

    ma teen lõuga nt õlapäeval
  7. veel üks kreatiiniküsimus :D

    Trennipäeval võetakse hommikul ja peale trenni . Koelbel Zoom900 tsitraadiga võib muidugi teistmoodi olla. Peale trenni võttes see taastab...
  8. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    192cm 77kg 16a
  9. ega see rinna lihasele liig pole??

    liigne trenn tekitab juba vigastuse või arengubloki.. mida see rinnaltsurumine sulle ikka annab.. pigem tee kogu keha mõõdukalt
  10. ...aga mujal on libe...

    mul tühi sinune taust seal, kus peaks pildid olema
  11. Nais-bodybuilderid

    see oli vist ruttu vaja kokku häkkida.. haltuura
  12. valu käes

    ma teen nt enne biitsepsit käsivart. kui käsivars soe, siis pole ranne ega käsivars ka valus. võib-olla see ka, et valu teistsugune (st teises piirkonnas). mul on nii old, et kui biitsepsiharjutusi tegema hakkan, siis on randmest 10 cm üles (nagu kirjeldati) käsivarre välisküljel see valu. segane jutt, aga äkki keegi sai aru ka
  13. Küsimus surumise protsentide kohta

    siis peaks see juba uus MAX olema...
  14. Kreatiin

    ütle seda invaliidile, kes on nt ratastoolis..
  15. Kreatiin

    kõige vägevam on see kuupäev. äkki skännid 00.02.2005 see peab tegelt veebruari vastu küll, kõik best before kuupäevad on varuga.
  16. Kreatiin

    sama hästi võiksid tuhksuhkrut või jahu süüa. ära ei tapa ja kasu pole sittagi
  17. Nais-bodybuilderid

    sellised lihased vist ei ole mõeldud naistele .
  18. küsimus munast!

    oi ei.. jälle üks muna teema.. neid siin juba kastiga. teinekord võiksid natuke teisi muna teemasid ka uurida
  19. mure

    kui kaua oled trenni teinud? kas toitumine on korras? kas puhkad korralikult?
  20. pikad naised

    ise 192 cm pikk ja sellist probleemi pole esinenud polegi vist endast pikemat naist näind
  21. söögikorrad

    selle asemel, et kaks korda palju süüa, võiksid vähehaaval ja mitu korda süüa. see kiirendab ainevahetust ning kilode juurdevool peaks pidurduma .
  22. kreatiin

    siis kui laadimisperioodi ei tee, tõuseb kreatiini tase aeglaselt. kui on laadimine tehtud, edasine on taseme hoidmine. võimalik on ka nii teha, et 2-3g ja ilma pausideta.
  23. kreatiin

    selle jaoks oli vaja uus teema teha? sa alles tegid ju kreatiini teema, oleks võinud seal küsida
  24. kreatiin

    4 korda päevas ainult laadimisperioodil..
  25. kreatiin

    oleneb sellest ka, millist kreatiini sa mõtled.. üldiselt nii palju ei tohi
×