Jump to content

Sphinx

Kasutajad
  • Sisu loend

    206
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sphinx postitused

  1. Ronnie Coleman tuleb Eestisse!!

    naljakas on kÜll
  2. Uus tiitel

    Sa said vist valesti aru. Loe rebase post uuesti läbi. btw variant->variandid
  3. Uus tiitel

    Ma pakuks mõne välja: teadja, veteran (), õpetaja vms. Samas võiks ka mingi tärni nime juurde panna, seda oleks isegi parem märgata.
  4. Karmimad reeglid

    Üks väike asi oleks öelda. Mõned kasutavad täpitähtede asemel numbreid, sest neil on välismaine klaviatuur või asuvad ise välismaal. Aga kes panevad täpitähti ja numbreid vaheldumisi, peaks ikka natukene trükkimist õppima.
  5. imemees

    vägev on küll, aga aegluup veidi rikkus jah..
  6. BP 53 muusika

    kui kirjutaksid mõne fraasi laulust, oleks see lugu leitav netist..
  7. Mis juhtus avatari all oleva infoga?

    oh teid küll.. lugege wish listi viimast postitust
  8. küsimus

    kannatust vaja. mul oli ka algul max 45, kaalusin ~65 kg. aastaga sain max-iks 75 ja massiks 75.. lahja tulemus suht aga edusammud siiski. varu kannatust
  9. Wish List

    Selline asi võiks olla: kasutaja sugu. Postituste lugemisel võib vahel segadusi tekkida. Kasutaja avatari all võiks olla siis vastav märk (rõngas ja nool või rõngas ja rist).
  10. See Arnold run

    ma sain.. 2,5h veel tõmmata
  11. kreatiini mõju

    proovi ise järgi, siis saad teada. kreatiini teemasid on siin palju, kasuta otsingut ja saad targemaks.
  12. Harjutuse vahe

    Kui teed vähem korduseid, siis annab rohkem jõudu juurde. Kui teed rohkem korduseid, siis annab vastupidavust juurde. Nende vahele jääb kuskile korduste arv, mis annab massi juurde.
  13. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    Keegi käskis sul lugeda? Ära loe kui ei meeldi. Ürita sellest aru saada, et kõik siin ei soovigi saada kulturistiks. vau, isiklik suuvooder
  14. selja kava

    see kava päris hea, ma kasutan sarnast . mis harjutus on traktor?
  15. Kaal

    kreatiiniga ei tasu kiirustada, kui ainult 2 kuud jõusaalis käinud. see on küll sinu otsustada aga soovitav oleks mingi aasta pikkune staaž, siis mingi põhi all.
  16. Kuum vesi

    juba mitmes läbupost... kui ei tea, ära võta sõna! btw, ma arvan et ajutiselt ikka laiendab, kui vannist välja tuled, enam ei kauaks laiad pole
  17. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    Kaks asja: kui ei meeldi, ära loe ning õpi kirjutama.
  18. kreantiin

    ilma selle postita poleks keegi uskunud w? no offence aga tuleks piirata mõttetuid poste, sest see foorum on nii läbuks ära läinud.
  19. käevars

    eip.. kätekõverdused enam-vähem sama mis lamades surumine
  20. mida võtta?

    Kreatiinist ja proteiinist on rohkem kasu siis, kui regulaarselt jõusaalis käid. Mõlemaid võib võtta korraga ühes sheigis. Kreatiini 1 tl mitte sl. Supilusikas liiga palju.
  21. karvad

    võistlusteks siledaks, muud midagi
  22. kreatiin

    selleks on olemas kiri ''parim enne'' ligi aasta säilib vist..
  23. juba vanasõna ütleb: Kui ei meeldi ära söö
  24. Lihased

    Tõsi või:D tahaks ise ka seda raamatud näha..räägi mulle kuidas sa kahe hantliga näiteks jalga treenid? no mine ja vaata see on täiesti võimalik, sul on lihtsalt loominguliselt mõtlemisest puudus kahe hantliga treenid endale kulturisti jalalihased kaa?????? hantlid kätte ja kükke . sellest küll kulturisti jalgu ei saa aga algus seegi...
  25. Rinnalihaste ebaühtlane areng

    kui suurus erinev ja jõunäitajad samad, siis ei ole hea mõte ainult ühte treenima. lihtsalt tuleb teha nii, et kang oleks maaga paralleelne. tasapisi peaks võrdseks minema, kui kangi viltu mitte hoida...
×