Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. ja siis inimesed imestavad, et kuidas sa küll jäätise ja pitsa pealt vormi teed :D

    Kõndigu sama palju päevas kui sina siis saaks kõik oma dieete palju vabamalt võtta ;)

    Ma kõnnin ka hommikul 4 km tööle ja õhtul 4 km koju ehk ca poolteist tundi päevas, spordikott seljas, aga ega see veel jäätist süüa luba. :D


  2. No enne läks kolm pirukat, pool liitrit jäätist ja kauss hommikuhelbeid piimaga sisse. Kell oli 4 hommikul ka. Kaks snickersit jõudsin sisse keerata, siis hakkas pilt tasku minema. Kerged süümekad hakkasid ka närima, hah. :D

    Ahjaa. Sa käisid ju seal peol, mille lõppu keegi ei mäleta. :D


  3. post-3216-0-39040200-1398689825_thumb.jp

    Õpilane Maija tõi tänutäheks treeneritöö eest selliseid delikatesse.

    Pean need ilmselt töö juurde jätma, et õhtul tühja kõhuga ahvatlust ei oleks. :D

    Nagu näha, siis registreerisin ennast ka Balti Matšile ära. Kui juba vormi tegin, siis oleks mõistlik seda maksimaalselt realiseerida. Dopingukontrollita võistlusel Leedu kollide vastu ilmselt midagi ei tee, aga ikkagi esimene välisvõistlus ja väärt kogemus.

    Täna, tundes taas tühja kõhtu ja energiapuudust, jõudsin otsust hooaega pikendada juba kahetseda, aga õnneks tegi Maija kingitus meele rõõmsamaks. :) Aga meeleolu peabki positiivse hoidma, ammutades seda energiat kust aga kätte saab, kasvõi endale valetades.

    Nagu ütles kulturismikorüfee Mr Mesi "Ega muidu lihas ei kasva!"(ja rasv ei põle).

    Antud nädalaga üritan vormi parandada. Loodetavasti vähemalt Reval Cupi tasemeni. Seda on aga muidugi lihtsam öelda kui teha, kui kõht tühi on.

    Kui olen söönud või mis veel tähtsam - puhanud, küll siis teen ka mingi pikema kokkuvõtte kogu võistlushooajast.

    Temaatiline lugu ka Balti Matši teemal. Loodetavasti tuleb üks lõbus tripp(eriti tagasitee ;))


  4. Jep. Jogurtit kasutasin ise paar aastat tagasi hirmsal massiperioodil: kui loengute ajal süüa ei jõudnud või õhtul kokata ei viitsinud, siis panin sisse liitri keefirit, piima või jogurtit. Esimesed annavad liitri kohta ca 30g valku ja 500kcal, jogurt annab pea tuhat kilokalorit.

    HELLUS MAASIKAJOGURT
    energia
    90,0 kcal
    rasvad
    2,5 g
    küllastunud rasvhapped
    1,4 g
    süsivesikud
    14,0 g
    suhkrud
    13,0 g
    valgud
    3,0 g
    sool
    0,1 g

  5. Nagu ma aru saan siis registreerimine algab kella 10-st, aga kas sisse saab ka veidi varem? Mul nimelt abiline peab suht vara lahkuma ning lootsin, et äkki saan enne registreerimist kohapeal mõned kihid grimmi ära pandud. Kui oleks selline võimalus, siis oleks hea, kui ei ole, siis ega tegelikult väga katki muidugi midagi ei jää.

    Usun, et saab küll varem sisse. Korraldustiim on tavaliselt ca tund aega varem ikka platsis. :)


  6. Ma pole küll jõutõstja, aga on olemas erinevaid huvitavaid harjutusi. Rinna jaoks näiteks põrandal hantlitega/kangiga surumine, kus saab just arendada nö surnud punktist liikuma saamist.

    Jõutõmmet olen ise teinud alumise faasi arendamiseks ehk kangi maast lahti saamiseks(edasi läheb juba lihtsamini :P) kõrgemal alusel seistes. kang madalamal, kui tavaliselt.

    Kükis aitab alt liikuma saamisele kaasa ka nt puuri varrastele pausiga kükkimine.

    Anyway, tõstan oma postitusega teema ette, ehk mõni targem jõutõstja oskab täpsemalt rääkida.


  7. Eks põhitöö teeb ikka toitumine ja treening ära. Kui tahad rasva kiiremini kaotada, lisa kulutust või kärbi kaloreid...

    Aga kui tahad midagi proovida ja et vunki juurde keerates energia ära ei kaoks, siis enim positiivset tagasisidet annavad kliendid Olimpi Thermo Speed Extreme kohta: http://fitshop.fitness.ee/burnerid/1/readmore/94/Thermo-Speed-Extreme-120kaps/

    L-karnitiin on jah tuntud lisand, kuid näiteks Thermo Speedi puhul saab sama või isegi väiksema raha eest kuus toimeainet koos ning seda jätkub tervelt kaheks kuuks.

×