Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    "...paremalt esimesele mehele, kes EI OLE värvipotti kukkunud, vaid on lihtsalt neeger." (no racist)
  2. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    See on nüüd ühtlasi sissejuhatus videole, mille Eleri varsti üles laeb. Ütleme nii, et karma sai mind vist viimaks kätte, sest mu kallid kolleegid otsustasid lõpuks ka minu kulul nalja teha. Tol hetkel ehk 2:30 öösel ei tundunud see mulle muidugi eriti naljakas, kui kaks Bullfarmi Koljatit mind äratama tulid.
  3. Silvar Rückenberg

    Sulle midagi: http://www.ifbb.ee/?Page=16&formID=1
  4. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Veidi udused pildid, aga kohal on ka palju ilusaid rõivaid müüvaid firmasid. Vähemalt sama edevad särgid nagu Imre Vähi vahepeal blogis välja loosis. Hantleid on ka, aga neid ma küll sõpradele Eestisse tassima ei hakka Rõõmustage, kõik kehakultuuriteaduskondade professorid ja tippsportlased! Lõpuks ometi on leitud vahend superkompensatsiooni prognoosimiseks ja seda lausa appi näol! Ära rahuldu sellega, mille emalt-isalt said: ilulõikus teeb su paremaks inimeseks!
  5. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Kiirelt ka veidi messipilte Kohal on trenažööride firmad Üks suurimad väljapanekuid on muidugi ürituse ühel peasponsoril, FASTil Intra uued maitsed! Smuutid Uued, peagi ka Eestisse jõudvad proteiini chipsid! Kohal on ka Fit.Camp 2012 seltskonnahing, Priit!
  6. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Kohe algab Pro show, maja on jämedaid täis. Enne veel laen üles kaks eilsest tripist tehtud videot. Loodetavasti leiate need olevat humoorikad ja kui ei leia... siis pole midagi teha.
  7. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Ei saa midagi ette heita: Soome FASTi bossid sente ei loe meie võõrustamisel. Liis udus
  8. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Edasi viisid sammud külmkappi täitma. Alkohol on Soomes kallis Liis leidis Kismeti jäätise! Kaspari ostukorvi sisu Staarmüüginaise Eleri ost Mina juhindusin jogurtit ostes ainsast soomekeelsest sõnast, mida tean: ihana. Poes on saada ka kaloriteta Fanta Zerot! Greibi maitsega läksin küll veidi alt. Pilt räägib enda eest. Soomes keevad intriigid
  9. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Nii. Pärast sööki viisid sammud meid ITÄKESKUSE (loe: ITÄÄÄÄÄÄKESKUSEEEE!!!) peale. Kuna tegu tööreisiga, siis viskasime pilgu ka Soome kolleegide tööviljadele. FASTi tooteid leiab Soomes igal sammul, nii apteegis... ...kui kaubanduskeskuses Samuti nägin nüüd ka FitShopis müügil olevaid Sportlife Nutrition tooteid Ja nägin Liis Kristiini, kes uhkeldab verivärske H&Mist ostetud kampsuniga, mis pea-aegu et paistab läbi. Veel FASTi letti Prismas toimus FASTi uute smuutide degustatsioon. Liis Kristiin tundus ka ameti vastu huvi. "Otsi Liisi oma kodupoest!" Veel FASTi Ja lõpuks ka pilt Soome Muscle&Fitnessist, kus figureerib Egle-Eller Nabi
  10. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    No tere hommikust teile siit edevuse laadalt. Vabandan kõigi tulihingeliste fännide ees, kes eile eeskujulikku reportaaži ootasid. Kui mina Helsingist campingusse jõudsin, oli WiFi organiseerimata ning õhtul enam kedagi kedagi vastuvõtus mu mure kuulamas ei olnud. Materjali olen aga tootnud korralikult, eelkõige siis mulle südamelähedast videomaterjali. Nende nauditavaks kokkulõikamine võtab aga veidi aega. Eilse päeva veetsime mina, Liis, Eleri ja fotograaf Kaspar eelkõige Helsingis. Jäädvustasime eksootilist Soomemaad, õhtupoolikul sõitsime Lahtisse ja sealt edasi linna piirile ööbimiskohta "mökkides" ehk suusamajakestes. Tegevust jätkas ka öötundidesse, aga sellest ei taha ma rääkida. Mälestused on veel liiga värsked ja valusad. Poole kümneks saabusime võistluspaika, kus leiavad praegu aset Soome meistrivõistlused. Kollektiiv. Gätriini selja taga istus üks mu ülematest Paldiski jalaväepataljonis. Tervitused, Härra Seersant! Hitleri suguvõsa mustad lambad Fitnessineiude õhtusöök ITÄKESKUSE pizzarestoranis. Juhiksin tähelepanu, et see roog on täiesti tervislik, kuna sisaldab muna. Huvitav aluspaber
  11. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Tegin juba omajagu videosid, aga neid on võimatu laeva netiga üles laadida. Senikaua screenshotid materjalist. Ott meenutab, kuidas ta 24 aastat tagasi Soomes käis. Korvpallipoisid sõid nii palju tollal defitsiitseid banaane, et kõik elasid läbi katarsise ja mitte vaimse. Uskumatu, aga tõsi - laeva sisemus on nagu Viru tänav. Ott kiitleb, kuidas ta kord 5000 krooni mängu pani, aga see-eest Eesti esipokkerimängijat võitis. Algaja õnn: 50 senti! Koskenkorva on täna minu kulul!
  12. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013 juba ülehomme! Homme kell 13.00 alustavad rikaste põhjanaabrite poole teed seitse Fitness.ee tööka kollektiivi roosinupukest. Laupäeval lubas olla käpp ka maailmameister Taavi "Käpp" Koovit. Kindlasti toome teieni foto- ja videoreportaaži expost, võistlusest ja tripist üldse. Fotograaf Kaspar Saaremets hoolitseb kõrge kvaliteediga võistluspiltide eest, mina ja teised jäädvustame kõike muud. Annaks jumal meile head ilma, muretut reisi ja piiramatus koguses WiFit. Siinkohal oleks muidugi paslik meenutada, millega meie "suure venna" puhul tegu on.
  13. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Ihana Jari "Bull" Mentula 124 kg
  14. THE Olympia weekend 2013

  15. THE Olympia weekend 2013

    Kas mitte Nordic Pro polegi viimane kvalifikatsioonivõistlus Mr. Olympiale?
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kuule jah. Mul ema ütles ka, et pärast taipoksi olen veits teistsugune. Et sain vist vähe kõvema löögi pähe. Tegelikult on tegemist palju. Aga kui need tegevused mulle lõpptulemusena loodetud hüvangut toodavad, siis ei saa kurta.
  18. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

    Siinkohal oleks kahtlemata paslik minul, kui Siimu suurel sõbral, viia Siimu tuhanded ja tuhanded andunud fännid kurssi meie sangari elu ja tegevusega ajateenistuse ajal. Rõõm tõdeda, et sest üürikesest kaitseväe elu mekkimisest on Siimule siiski kasu olnud ja kuigi arstlikku läbivaatust pole ma talle teinud, võib kindlalt väita, et Siimu võib juba täitsa vabalt nimetada MEHEKS! Tõestuseks minu osavate näppude all valminud kiire fotokollaaž, millel on võrdluseks lapsikult naiivne ja õnnis Siim Kelner VS eluraskustes karastunud ja mehistunud Siim Kelner. Siimu soovitus noormeestele ajateenistuse ajal: "Söö sibulat ja kala, siis..." Ja kus on Siim Kelner, seal on muidugi ka tulevane noorte meister kulturismis, Tauri Metsaviir. Tuleb tõdeda, et intiimsusest ja lähedusest eemal viibiv Siim on seda hoolitsevam, kui õnnestub nädalavahetusel viivuks tsivilisti leiba maitsta. Terve meie koosviibimise aja söögikohas nimega Kruup muretses Siim, kas Tauril on ikka toit kaasas, kas tal kaal langeb, kas ta täna aluspesu vahetas ja kas hommikul hambaid pesi... Pole tänu väärt, Siim! Mina soovin talle endiselt pikka sõduriiga ja annaks jumal, et see karm, kuid see-eest ebaõiglane kogemus Siimust lõpuks ometi normaalse mehe teeks. Mina tänan.
  19. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

    Kaitseväes on see sügis/talv/kevad/suvine kollektsioon.
  20. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Oti jutu illustreerimiseks:
  21. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Is there a list of the bikini pros who are competing/at the expo?
  22. Marius Lemming blogi

    Sa pead ikka kõvasti üritama, et teada ainult üht noort, kes üleöö paisunud on. Aga kui vahele pole jäänud, siis pole varas. Muidu oleks meil lavad vapsee tühjad.
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei käinud. See on liiga mainstream.
  24. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Sa ikka eile Robbiel käisid väää?
×