Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Postitused posted by Kristjan-Johannes Konsap


  1. Kas keegi kasutab juba seda toodet? On mõju avaldanud? üldse kommenteerige/arvustage rääkige need kes on kasutanud et mida halba,mida head on see nitro fx andnud? kui kaua olete ka kasutanud ? Mul on 1 raamat mis räägib sellest LämmastikOksiidist üldse tervikuna tundub et see toidulisand on ma ei tea kas sajale erinevale haigusele ja mis muule probleemidele.Tahaks nagu teada et kes kasutanud on et kui palju sellest jutust tõele vastab jne jne.

    Mees, hangi(soovitavalt telli endale siit saidilt, Ott Kiivikaselt) treening ja toitumiskava.


  2. Kui sa teed trenni, siis sa lõhud lihast. Kui puhkad, siis lihas taastub ja loodetavasti ka ületaastub ehk kasvab natuke suuremaks kui enne trenni ja nii ajapikku saadki suured lihased. Tavaliselt soovitatakse lihasele peale trenni puhkust vähemalt kolm päeva.

    Ja üks keskmine atleet peaks ööpäevas sünteesima umbes 18g valku ja kuna valk moodustab lihasest ca 20%, siis ideaaltingimistes(mida pole olemas) on kuuga võimalik kasvatada kuni 2,5 kilo lihasmassi.


  3. Ühes raamatus on öeldud nii ilusti:toitumine spordis on sama vana kui sport ise - Vana-Kreeka atleedid sõid kitseliha, kuna see pidi parandama hüppevõimet. Sõid looma liha(karud ja härjad ja teised tugevad loomad) ja jõid looma verd, kuna see andis jõudu. Seega, kui tahad jõudu, söö looma liha, sooritusvõimet parandada, söö...mingi suure sooritusvõimega looma liha? Ja kindlasti aitab loomaliha parandada sooritusvõimet, kui sa muidu üldiselt valgudefitsiidis oled.


  4. Põhimõtteliselt kõhulihaste alaosa treenivad sellised harjutused, nagu rippes jalgade tõsted, jalgade tõsted trenazööril http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/koht/122.gif, jalgade tõsted kaldpinnal lamades http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/koht/120.gif http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/koht/132.gif jne.

    Iseasi,kui sul kõhul palju pekki on, et kõhulihas lihtsalt välja ei paista.


  5. Ma ostsin alles üleeile e teisipäeval Kalamaja apteegist uue pudeli Mölleri kalamaksaõli. Maksis 64.50.-

    Mulle on kalamaksaõli päris maitsema hakanud nagu linaseemneõligi, on kohupiimaga väga hea.

    Kõige odavam ja kasulikum on osta pudelis. Kapslites tuleb kallim ja ainus pluss on et kapslites ei tunne maitset ja vb on ka mugavam.

    On olemas ka sidrunimaitselist Mölleri kalamaksaõli, mis on veidi kallim aga see-eest peaks paremini maitsema.


  6. Selles paljude artiklite viga ongi, et ei öelda, kui suurt rolli üks või teine teguviis või aine rolli mängib või mõju avaldab.

    See süsivesiku või siis mee söömisest tingitud testosteroonitaseme muutus pidi jah nii kaduvväike olema, et vahet pole.

    Mina panen ikka tee sisse mett, kui kaloraaz ja dieet lubavad. Kui saan, söön ka üht-teist süsivesikut, sh ka lihtsüsivesikuid, et parem uni tuleks.


  7. No jõud pole häbiasi. Kui ikka poiss surub 200 või 2000 või palju seal oligi, siis ei ole vaja hakata kohe maha tegema. Eks siukseid vägilasi on ju palju ja igas portaalis. TORE OLEKS, kui TÕESTI need nr tõele vastaksid ja eks mõnel andekamal ka vastavad. Au neile.

    Ei saa kurta, ise ka siin surun nii palju, et ei oska ilma kalkulaatorita täpset nr öeldagi. Oli see nüüd 6x 80kg või 6x 300- who`s counting...


  8. Mina pole sellele hack kükile üldse pihta saanud. Et kui suur oleks normaalne jalgade vahe ja kuhu ma keha raskuse peaks sättima. Olen nii ja naa proovinud aga ikka ei saa pihta. Kord väsib üks lihas teistest tükk maad enne ära, teine kord teine. Siis kuidas see tagumine jalg peab käituma jne. Ehk mõnda klassikalise tehnikaga videot kellegil näidata?

    Kuidas tagumine jalg peab käituma? Kas me räägime ikka ühest ja samast harjutusest?


  9. Issand kui armas, et minu puudulike teadmistega koostatud hommikusöök kellelegi ka näitamiseks on pandud. :rolleyes:

    Aga vat ma ei tea, kas salle valmistamisega just kõige kiiremalt hakkama saab.

    Kiiremini saaks, kui munad oleks eelnevalt keedetud ja võid kasvõi eelnevalt valmiskeedetud putru lihtsalt soojendada, kui aega nii vähe on.


  10. Kükk on põhiline harjutus.Hõlmab rohkem lihaseid.

    Hack-kükk isoleerib rohkem reie nelipealihast.

    Massitsükli ajal teen mõlemaid ja veel säärte sirutust ja jalapressi ka.

    Ja kindlasti tuleb harjutust sooritada täisamplituudiga.

    Kui p***e kükki tehes tolmuseks saab, siis on tehnika õige.


  11. No jah võibolla küll, aga tavaliselt on kombeks öelda nii pärast kellegi keerulist etteastet, trikki või sooritust. ;)

    Ei-ei. Ära hakka nüüd asja siin siluma.Kui sa juba ükskord tulid üle sinu huulte(või õigemini klaviatuurist) sellised kohutavalt julmad, provotseerivad ja lausa häbiväärsed sõnad nagu:TEHKE ja JÄRGI, siis pole enam midagi teha. Nüüd on asi juba ametivõimude pärusmaa. :D :D :P


  12. Olex selline küsimus.

    Ükskord panin 450g kanafileed keema ja kui valmis sai ning ära kaalusin siis näitas kaal 375g. :lol:

    Tean,et toiduaineid tuleb arvestada kuivaine kaalu järgi(riis,kaerahelbed jne),et kas siis kanal on samamoodi,et võtan 100g toorest liha,mitte valmis küpsetatud? :(

    Selles on küsimus. Küpsetamise käigus liha kaal pidi jah mingi 20 % vähenema. Eks siis kui pakil on öeldud, et sajas grammis 18 grammi valku, siis küpsetatud sajas grammis on mingi 22 grammi valku või nii.

    Kaerahelvestel on jälle nii, et kui sa keedad mingi pudru kokku, siis sinna lisandub veel vesi ja pudru kaal suureneb.

×