Jump to content

kristofeles1

Kasutajad
  • Sisu loend

    87
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by kristofeles1


  1. Tänan, Henry, et asja selgeks kirjutasite. Moodsa aja 'jõusaali omanike turvalisuse teooria' ei ole siiski põhipõhjus. Fakt.

    Teise mehe higine jalg on natsa rõvedam , just, kui seljalt tulev mõni piisk :) Rääkimata nakkusest, mida saad ravida vaid väga-väga ebameeldivaid kõrvalnähtusid omavate ravimitega. Kuid.MITU KUUD.

    Jah, mulle meeldiks ka mõnusalt palja jalaga kummimatil tatsata aga austusest kaastreenijate vastu, ei saa isegi seda kaalumisele võtta. Plätu = paljas jalg.

    palun selgita lähemalt, kuidas plätu = paljas jalg


  2. daemonium,

    Sa oled ise paksuke muidu vist eks?

    Ise kuulaks rohkem paksukeste arvamust geneetika teemal, kuna nemad tunnetavad asja ehedamalt omal nahal.

    Et kas siis on selgelt tunda, et eriti rohked ülesöömise isud käivad peale juba lapsepõlvest saati või?

    paksukesed kipuvad tihti peale laisad olema ning seetõttu aetakse kõik probleemid geneetika süüks. ma ei julgeks pidada nende arvamust geneetika teemal kõige adekvaatsemaks.


  3. Ma olen endale selgeks teinud, et võtad sõna teemadel, millest ei tea mitte midagi.

    Mida lollim inime, seda kategoorilisemad väited.

    nagu ma näen, siis sa ei aidanud samuti sittagi OP-l targemaks saada, ma vähemalt avaldasin enda arvamuse, kuidas minu arust oleks õige. mine parem kuskile, kus oleks sinust ka midagi kasu, mitte ära käi kuskil foorumites mölisemas.


  4. Mitte keegi ei ole pikk või lühike, kuna tal on selline geneetiline soodumus.Pikk või lühike ollakse eelkõige kehvade söömisharjumuste tõttu.

    Võimalik, et ka geneetikal on mingi roll, aga kindlasti väiksem kui väidetakse.

    inimene ei kasva olles 500 kaloriga plussis pikemaks. inimene ei kahane olleks 500kcaliga defiitsiidis lühemaks. küll aga muutuvad vastavalt paksemaks/peenemaks.


  5. Ka mina arvan, et geneetika on väärteadus.Ntx kui sa ei jookse sama kiiresti kui Bolt, siis seda selle pärast, et oled kas loll või laisk või mõlemat korraga, :lol:

    kuule, ole nüüd. räägime siin ikka kehakompositsioonist. mitte keegi ei ole paks/peenike lihtsalt seepärast, et tal on selleks geneetiline soodumus. paks/peenike ollakse eelkõige kehvade söömisharjumuste tõttu. võimalik, et ka geneetikal on mingi roll, aga kindlasti on see väiksem kui väidetakse


  6. mu arust need kehatüübid on müüdid, et pigem asi toitumisharjumustes. kui kui oled peenike/paks, siis mitte seda seepärast, et oleksid ektomorf/endomorf, vaid eelkõige kehvade toitumisharjumuste tõttu. kuna sa tundud niigi aktiivse eluviisiga inimene, siis ma arvan, et sa ei peaks cardiot tegema. pigem lihtsalt proovi hoida defitsiiti omal ja rasv peaks põlema sellegipoolest. kui peeglis visuaalseid muutusi ei näe ja kaal sama, siis suurenda defitsiiti.


  7. Mu meelest ei ole naljakas vaadata, eriti kui eeskirjad ütlevad, et jalanõud peaks kinnised olema. Elementaarne viisakus kaassaaliliste vastu muidugi eelkõige. See, et sul mugav on nii, ei ole sealjuures üldse mingi argument.

    õnneks mu jõukas pole seda eeskirjas, niiet suhteliselt ükskõik


  8. rasva juurde. süsivesikuid lisa vastavalt päevasele aktiivusesele. ma usun, et see kaloraazh võib kõrgem olla, olgugi, et sa päevas eriti ei liigu


  9. Täpselt sellised veendumused on need, mis panevadki seda skripti üha uuesti ja uuesti oma käitumisega kinni(s)tama. Probleem ikka psühholoogiline ;)

    tõsi, aga kuidas oma mentaliteeti muuta toidu suhtes selliseks, et selliseid õgimisi ei toimuks? kuna kui ma õgima satun, õgin terve maja toidust tühjaks, enne ei lõpeta. siis raske olla ja higistan nagu siga ja mõtlen " krt, poleks tohtinud ikka süüa nii." :D

×