Jump to content

norman22

Kasutajad
  • Sisu loend

    171
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik norman22 postitused

  1. Müsteerjum

    jah ma usun kül et tulema hakkab ja ta areng pole ka koguaeg ühesugune asi polegi nii väga selles vaid selles,et ei saa sellest aru kuidas on see võimalik need lihased mis peaksid olema rinnaltsurumises tähtsad rind,õlg,triits ja selg on mul tugevamad kuid kanngi surub nagu loom just rinnalt.
  2. Müsteerjum

    lasen ikka teen rinnda 1 kord nädalas tugevalt,aga jama on just selles et sõber teeb sama kava mis mina temal tulevad tulemused just suurte raskustega kuigi mul on muud harjutused tugevamad,ja veel seda ka et ma olen palju paremas vormis olnud kui praegu vahepeal sai lihtsalt vorm alla lasta kuid seda enam peaks tulemused tulema,taastuma aga no mingi 1,5 kuud ühte moodi pole parem ega halvem mida teha või milles asi on,saand proovida igat moodi lihast ehmatada ja kava muuta toitumist viia nii heaks kui võimalik,valgu koksid ,lihad kohupiimad mida iganes.
  3. Müsteerjum

    kurat ma ei saa aru millega ta seda kanngi lükkab kui kõik lihased on mul tugevamad ja lisan veel tähtis asi toitumine on mul ka paremini paigas.Palun soovitage mida peaks tegema ja millest võib olla see tingitud veel seda,et treenime ühe kava järgi.
  4. Mitu shake päevas? :)

    kaks korda päevas võtan ühe korra enne trenni teise peale,kokku umbes sada grammi,vabadel päevadel ka kaks laksu tava söögi kordade vahel.
  5. Proteiin No1 kasutamine

    võib kül ka hiljem tarvitada,aga mitte väga palju hiljem mõne tunni jooksul tuleks ikka sisse lasta.Ma alati ise teengi ta ennem valmis siis läheb see vaht alla.
  6. lõuatõmbed

    biitsepsit ikka
  7. Alkohol

    joon vahest kord kuus vahest kord nädalas,aga korraga mitte rohkem kui 2-4 õlutit saunas näiteks väga hea ja ka kasulik organismile.Kuid ma ei saa sellest aru kui ennast nii sassi tõmmata et järgneval päeval hakka otsi andma,milleks end lõhkuda?milleks siis ültse trenni teha kui see joomisega nullida?Kahte jumalat korraga hästi teenida ei saa.
  8. kas normaalsed tulemused????+

    inimesi on igasuguseid ühest äärmusest teise,kas keegi teab öelda kui raskete hantlitega teevad tegijamad vennad biitsepsit(Kalmus ja Kivikas)ning paljuga keegi ültse siin teeb keskendunult ühele käele,üks tüüp rääkis et tema teeb 35 kilostega 8sasi seerjaid mida ma kül väga uskuda ei taha samas lükkab ta rinnalt 95kg ja treenind mingi 1,5a.
  9. Kool

    Kas keegi oskaks sellise asja kohta nõu anda,et kui on soov kulturismiga tõsisemalt tegelema hakata ning ka kuhugi jõuda kuhu oleks mõtekam kehakultuuri õppima minna kas Tartu või Tallinna on äki kellegil selles suhtes kogemusi oleks tänulik kui keegi valgustaks.
  10. Kool

    aga mis põhjustel.
  11. kas normaalsed tulemused????+

    eks selliste postituste saatja taotleb,seda et teda teised kiidaks,ütleks kurat sa ikka oled kõva mees,ülikõvad tulemused eks see äsja 15 aastaseks saand tüüp kes 230 jõudu tõmmbab ja 110 rinnalt paneb saab aru kül et see on üli hea aga teiste kiitus tõstab ju kõrvust keda ei tõstaks.Selle üle ma ei viitsi vaidlema hakatagi kas need numbrid ka tõesed on võibolla on võibolla ei ole igasuguseid olen näind kes tõstavad mega raskuseid ilma mingi erilise trennita mõnel pidi olema mingi "supermehe geeni fenomen"tavaliselt on need veel sellised peenema poolsed vennikesed kellest ei tea uskudagi et mingit jõudu võib olla kuid on poole tugevam kui tast poole suurem mees.
  12. kas mul on normaalsed tulemused?

    võiks ka lisada pika trenni tulemus see on kui see on mõne kuuga saavutatud siis on üli kõva kui mõne aastaga siis keskmised tulemused,see ikka ju ütleb kõige rohkem kaua oled trenni teind,mitte see kui vana oled,või palju kaalud.
  13. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    188cm,hetkel kaal 93 vanus 22a.
  14. Kulturism, miks?

    Marek kirjutas ,et sport on nagu narkomaanja see on kül nii kui korra juba näiteks jõukas hakkad käima,siis sellest täielikult ikka loobuda ei saa,võib tekkida treeningutes pause aga varem või hiljem pöördutakse ikka trenni tagasi vähemalt on see minu puhul nii arvan nii on ka teistega.
  15. Kulturism, miks?

    Eks neid põhjuseid ole mitmeid algul sai jõukas käidud selle pärast,et tuleks jõudu rohkem ja nats ka keha vormida jõusaalis edasi käies aga avastasin et muutub ka tervis paremaks ning ei kujunda treening ainult füüsist vaid ka vaimset poolt muudab tahtejõulisemaks ning sihikindlamaks nüüd on sihikul juba kulturismis eesti tasemel midagi kunagi ära teha.
  16. biic

    paar nädalat tagasi sai mõõdetud oli 42cm
  17. Personaal treening

    tere Ott ma tahaks võtta sult personaal treeningu tunnde mida selleks peab tegema et kus su klubi asub ja palju maksab 1 treening kord.
  18. Kindad

    ostsin ka enndale paar nädalat tagasi kindad aga ei kasuta neid ei istu nendega tegemine,kuidagi häirivad.
  19. Kulturistide/Rammumeeste filmid !

    jah aga kuidas ma saan seda teha näiteks faile tähestiku järjekorda panna.Kas keegisaaks nats seletada.
  20. rinnaltsurumine??

    loomulikult on püramiid parem ma kasutan seda pea iga harjutuse puhul
  21. Kulturistide/Rammumeeste filmid !

    mul oleks selline küsimus toru kohta,et kuidas ma saan sealt ftpst üless otsida mingi filmi või mingi muu faili mis mind huvitab,mu ftp klient on smartftp kui ma saan sinna torru sisse ja avan kausta incomin siis tuleb ette miljon ja üks faili kuidas ma leian sealt õige.Vabandage mu lollust arvuti alal selles vallas olen ma täiesti allgaja äkki keegi viitsiks seletada oleks tänulik,pole ka selle foorumi teema kuid kaudselt ikka.Tahaks ka neid filme näha.
  22. kavade....

    nädalas 2 päeva rinnale seal kavas on 1 päev raske ja teine on kerge.
  23. Surumine

    Nädalas 1 raske päev ning teine kerge - lihastoonust tõstev päev. Rohkem pole küll mõtet.
  24. Küsimus.

    ma segan 1 muna ja natuke suhkurt hulka
  25. Surumine

    Tee nii : 40-45 soojaks; siis 60kg 6 korda; siis 75 peale ja teeks nii palju kui tuleb; ning seejärel tuleks 5 kg kaupa alla. Ise kasutan sarnast kava ja jõudu tuleb.
×