Jump to content

kriskoixx

Kasutajad
  • Sisu loend

    95
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kriskoixx postitused

  1. kõht

    Kõik on väga individuaalne. Mina söön 1,5 h enne trenni tugevasti kõhu täis, ainult nii on jõudu ja mõnus trenni teha. Variant et 3 tundi enne trenni tugev toidukord ja ~ tunnike enne trenni sheik minu puhul absoluutselt ei toimi. Nii, et tuleb katsetada ja leida see õige.
  2. Raamatud

    Kuigi see pole siin mingi ostan-müün-vahetan leht, kuid siiski äkki aitab keegi, nimelt oleks soov osta Jaan Loko raamatuid ''Kulturism I'',''Kulturism II'', ''Sporditeooria'' . Vähemasti kirjastusest ''Sporditeooriat'' enam saada pole, kulturismi raamatute väljaandmisaastaid ja kirjastust ei tea.
  3. 5 päeva kava

    Kardan, et õlg/triitseps ei puhka ära rinnatreninguks sellise variandi puhul. Katsu panna nii kava kokku, et rinnapäeva ja õla/triitsa päeva vahele jääks 2 päeva ja järgmise rinnatrennini vähemalt 3 päeva.
  4. 5 päeva kava

    Proovi näiteks: 1) Rind, 2) Jalg, 3) Selg, trapets 4) Õlad, triitseps 5) Biitseps, säär
  5. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Selle veealuse pulsiga on üldse huvitav teema. Väidetakse, et kui su pulsinäit mõõteriistal on vee all ütleme 130, siis nö. norm tingimustes vastaks see 150 l/min. Numbrites võin eksida. Oskab keegi kommenteerida?
  6. kehakaalust rohkem

    30 kg raskemaga 10x
  7. kysimused teadjatele

    Kui toitumine, kava jne on paigas, siis harjutustest mõjuvad laiusele lendavad harjutused külgedele + muidugi tuleb teha kõiki teisi õlalihastele mõeldud harjutusi. Ja kui õlgu treenida, aga trapetsit mitte, siis tunduvad ka õlad laiemad. Mis sinna viie seeria ja ületreeningu juttu puutub, siis omaltpoolt lisaksin niipalju, et sa võid kasvõi 6 seeriat ühte harjutust teha, kui lihasele mõeldud seeriate kogumaht jääb sinule tehtud kava piiridesse. Näiteks minagi teen praegu ainult 2 harjutust lihasele (mõlemat 6 seeriat , mis võrdub ju samaga , kui 4 erinevat kolme seerialist harjutust). Eesmärk on praegu muidugi ka jõud olnud.
  8. küsimus jalgade kohta!

    Mulle sobib vahemik : 6-12 (mass + jõud), kuigi ise olen märgnud, et just kükkide puhul sobivad pigem lühemad (-6) kui pikad seeriad.
  9. Hiline treening...kuidas mõjub

    12.00 - 14.00 sobib mulle näiteks. Õhtuti olen teinud, aga see pole see.
  10. kuidas hoida ennast tervena

    C-vitamiin, küüslauk, ingverijuur.
  11. rinna üla ja- siseosa

    Pec deck ja trossidega lendamine> lõppfaasis pinguta rinnalihaseid (tee mõtteline paus)
  12. gp whey drink

    Mina lisan u. 30-40 g süsivesikuid ja natuke vadakut 44g wdgp pakile.
×