Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. "Jogurtid võid asendada hoopis kodujuustuga" - hipi. Tuli ka isu igas pulmas peig olla? No miks ei. Aga püüa natuke paremini, eks.

    See, millest jutt 183 cm & 75 kg ei ole mingi suhe, mis oleks kuidagigi "kulturismimaailmaga" seotud. Jutt on tavalisest kaalu-pikkuse suhtest. Milles, jah, loomulikult, võib olla kõikumisi, anomaaliaid. Aga antud suhe on kõike muud, kui dieedile suunamise aluseks.


  2. Ära nüüd liialda. Paari kuuga 0-15 ei lähe sul keegi, kui just eriti kõva kütuse peal ei ole. Enamik ei tee 15x ka peale aastaid treenimist ära. Räägime siinkohal korralikust tehnikast mitte niisama jõnksutamisest. Olen vahelduva eduga trenni pea 10a teinud ning ei tee siiani täiesti puhta tehnikaga 15x ära. Mustalt võin 25x aga teha. Seega muidugi sõltub, kes mida silmas peab. Mõni teeb lihtsalt "Kippimist" ning siis uhkustab. :D

    Ning muidugi tuleb silmas pidada ka seeriate vahelist puhkust. Ühe seeria paugutada jõuab igaüks. Aga mitu seeriat järjest? Hoopis teine teema.

    No, mis teha, vennad on kõvad tegijad. Nimi räägib enda eestki. rambo...vend...

    Aga siis kaob kuidagi nimele vastav käitumine ära, kui neid jõnksatusi keegi mittetäisväärtuslikuks rippes kätekõverduseks nimetab, niutsuvad.


  3. MIna puuvilju ära ei jätaks. Kaloraaž pole neis sugugi mitte halvem, kui paljudes juurikates ning erinevad kasulikud toitained ja kiudained, mis neis leiduvad on piisav põhjus tarbimiseks. Muidugi ei pea ogaraks minema, sest jah - nälja rahuldamise koha pealt nad päris nii head, kui juurikad pole. Aga enamvähem.

    Mina soovitaksin greipi süüa. Greibis on päris vähe kaloreid, korralik kogus kiudaineid ja mitmeid muid kasulikke toitaineid. Korralik suur greip on ca. 150-200kcal ning usun, et enamikele naisterahvastele on see päris korralikuks vahepalaks või muu toidu kõrvale lisaks. Soovitan koorida nagu apelsini ja tervenisti nahka panna, ei mingit lusikaga sorkimist.

    Greip on eriti happelise olemisega - mõni limaskest ei taha seda väga, kui, siis valget. Isutab küll aga kohe kui mõtlen mõjule - lihtne valik.. jääb ära. Apelsin ei käitu nii.

    Jah, lusikaga sorkida on neid vilju naljakas: valge kiht, mis koore ja viljaliha vahel - väga mõnus:)


  4. Aitäh vastuste eest!

    Eriti hea meel on "hakkab looma" kommentaari üle, kus ta juhtis tähelepanu veebiaadressile tap.nutridata.ee. Ei teadnud sellisest programmist ja väga mõnus ning kerge on sinna oma päeva toidud kirja panna ja õhtul analüüsida, mis suhu sai pistetud ja kuidas need mu päevamenüüd mõjutasid!

    Samuti ei ole ma kunagi mõelnud, et puuviljad (mille olen asendanud mingi muu jama vastu) tuleks ka asendada hoopis juurviljadeks ning kohupiima ja jogurteid olen pidanud kuidagi "süütuteks".

    Soovitusest hapendatud kapsast vaatan hetkel küll kaarega mööda... Maitse maitseks, see on subjektiivne ja võib aja jooksul muutuda, kuid olen hetkel siiski kooli ja töö vahel ning teatud luksusi ei luba endale, if u know what i mean :D

    Kuid olen mõelnud veel suppide peale - neid soovitatakse ju süüa, et hea kerge eine jne.. Aga üldiselt sisaldavad ju supid vett, rasva, kartulit (või riis) ning minimalistlikke lihatükke. See ei ole ju toitev? Kas lõunaks supi söömine on ikka hea mõte?

    Teiseks tahtsin küsida väljas söömise kohta; kas teie, kes te olete tegija, ei käi üldse, üldse mitte väljas söömas? Never ever? Või kui suur patt see nüüd olla saab, et ka kolme nädala jooksul korra tundub üleliigne?

    Teate, kui palju oleks kasu, kui inimesed õpiksid lugema. Olgu, parandan: loetu mõttest aru saama.

    1. Kohupiim ja jogurt ongi süütud. Jutt oli SUHKRUST, mille sa saad kaasa kui valid maitsestatud tooted, mitte naturaalsed versioonid.

    2. No, i do not know, what you mean. If you read my text..maybe you can understand WHAT I MEANT.

    Lisaks. Hapukapsas maksab igas poes ca 1 eur kg. Kui tööl on liitrine kapsapurk kaasas, ei saa küll kellegi asi olla, kui sealt haukad paari tunni takka suutäie. Aga parim aeg selleks on hoopis hommik, enne "tööd-kooli", suur kausitäis.

    Supp on hea valik, seda, et sinna ebanormaalne kogus rasva sisse satub, kohtab harva - selleks peab spetsiaalselt vaeva nägema kokk.

    3. Väljas söömas? Kui oma raha peale vihane oled, miks mitte. Miks mitte. Mingit muud pattu sellega küll ei kaasne. Kohviku/restoraniportsud on nii väikse kaloraaziga-nadid ( REEGLINA ), et sealt ei ole karta muud jama, kui vaid see materiaalne.


  5. ma eriti ei viitsi aga siiski: jogurtit ÄRA asenda kodujuustuga, need on kaks täiesti erineva eesmärgiga toiduainet. Kodujuustus ei ole seda bakteriaalset keskkonda.

    Mida kindlasti soovitaks: lihtsamast lihtsam hapukapsas, ei , see ei ole see purkidesse pistetud rasva (ja suhkrurohke) "praekapsas", "mulgikapsas", jutt on toorest hapendatud kapsast. Mida rohkem, seda uhkem - alustama, samas, ei peagi poole kiloga päevas..agavõi ikka. sealt saad headele bakteritele lisaks ka koguse c-vit, muudki.

    Kui kõhule ei peaks meeldima, otsiksin põhjust koostoimest muude toiduainetega....


  6. Jälle uus ja mõttetu teema. Lugege, lugege. Kogu veeb on täis analoogseid küsimusi. Sama foorum samuti. Küll on tahtmine ikka "oma lugu" kirja panna.

    Kirjutage luuletusi.

    1. bodypump ei ole eriline lihasekasvataja.

    2. sa kaalud oma pikkuse kohta tõesti palju, rasva% näitab seda ilmekalt. Isegi naisel võiks see jääda max 25 piiresse.

    Olen täiesti kindel, et need ei ole lihased, mis su kaalu ebaproportsionaalselt kõrge hoiavad

    3. see, kas su leib on "rukkileib", ei oma vähimatki tähtsust, sinu "eesmärgi" puhul vähemalt mitte. Makaron on rämpstoit ja leib ei ole?

    4. hommikusööki EI PEA "ilusti" sööma, tunde järgi: pigem, tundub, et võiks vabalt vahele jätta kui otsest vajadustei ole. IF.

    5. "kohupiim ja mitte šokolaad või komm" kipub olema tavaliselt maitsestatud ( 100 g toote kohta vähemalt 15 g suhkrut ) substants.

    + kuni kaal, ja eelkõige rasvahulgast kehastulenev kaal, su murekohaks on, ei pea olema iga toidukorra lõpuks dessert.

    6. "tavalised maisihelbed piimaga või pool jogurtit/kohupiima" - miks ma küll olen 99 % kindel, et tegemist on mingi uuh-kui-mõnna magusa "jogurtiga", "kohupiimaga".

    Siin on palju juttu olnud üldkaloraažist, tõsi, ilmselt. Aga neil, kes on "hädas", peaks olema kindel tee: jäta ära magustatud tooted. No-brainer.

    Kasuta suhkruasendajat, kui sõltuvus väga suur. Arvan, et sinu puhul ongi tegemist puhtalt toitumise taga. "Trenne" võib ka püüda varieerida, äkki miski muu mõjub.


  7. Kas naistel toimib escitalopram teisiti kui meestel?

    Kas kõigil naistel kaasneb selle tarvitamisega kaalutõus?

    Kas kaalutõus tuleb rasva või lihaste arvelt?

    Kas inimene jätkas samasugust toitumist nagu enne.

    Kas füüsiline aktiivsus jäi samaks?

    Lihtne on võtta esimene ettejuhtuv süüdlane.


  8. Kopin siis VEEL SUUREMA AUTORITEEDI (kui võib nii öelda, Holger? :P) sõnad:

    "

    This study about high protein and increased mortality is making headlines. Just beware that it is epidemiologic data which has not been controlled (that I see) for confounders such as the processed nature of the diet, etc as many longitudinal studies like this show association (correlation, not causation) of red meat with mortality/cancer, etc. Usually the majority of people in these surveys are getting protein from processed red meat via fast food, restaraunt food, processed store-bought food, and a generally unhealthful diet. They did interestingly try to correlate it with increased IGF-1 levels in mice. They mention that Mediterranean is low protein, but I would disagree since we've seen plenty of interventional studies show benefit of fish, poultry, eggs, dairy, etc.

    "

×