Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. Ei, jõusaalis ei pea käima.

    Jõutreening ei = jõusaal.

    Ja see, kes suusatab, peaks/võiks eelkõige tegelema ka lisaks/kõrvale jõutreeninguga. Ilma lihtsalt ei ole see hästi võimalik. Kui teed kõike tegemise pärast, kuidagi moodi, siis piisab ka ainult suustamisest.

    Ja kui jutuks olid "sportlased", siis nende tervise hea/halb "niigi olemine" - kuidas see käib? Kui oled ujuja, ujud päevad läbi ja tervis tänu sellele hea? Maadleja - maadled iga päev? Ja ei muud. S

    a pead oma keha tasakaalustama, milleks ongi jõutreening.

    Sul on veel palju avastada, enne kui kogupilt kokku saab. Mis on muidugi omaette väärtus - ei hakka igav. Kui sa just ei jää oma dogmadesse kinni. Enese "muutalaskmine" on üks kasulikke oskusi


  2. Noo kui harrastaja täidab oma soovid kahe kuuga, kas siis üldse mõtet treenida oli ja on edasi?

    Soovid? Eesmärk? Tõsta mingi kindel arv kettaid kangiga koos ühest kohast teise? Eesmärk omaette?

    Eesmärk võiks olla oma peas asjad paika saada. Näha, miks võiks jõutreening olla sulle kasulik üldises plaanis, mitte lihtsalt *rekordeid* purustada.


  3. Kas keegi oskab õelda, palju võib valgubatoone kaasa võtta, kui lennukiga reisile minna? Järgmine nädal puhkama nädalakeseks, et valku piisavalt saada siis mõtlesin valgubatoone kaasa vedada.

    > take that shit with you :) as much as you can :)

    post-29312-0-17785500-1395241284_thumb.j


  4. Natuke veel ja HM teadmistepagasist ei olegi muuks kasu kui lollidele küsimusetele vastamiseks :( Erilised jõumehed on tänapäeval noored mehikesed. Lihased vaja punni saada, aju ei kasutata üldse. Näpud töötavad kiiremini, kui ajuimpuls, mis suunaks otsingusse.


  5. Just vaatan, mis toimub: 5 kaupa - alla lõpuni välja rippu, 0 pinget kätesse-selga ja sealt üles. Ei kannata see tehnika midagi. Kui hakkab kannatama, ongi märk *Aeg on lõpetada tänaseks*

    Me oleme kuidagi samal lainel olnud täna: (1.)

    http://www.ericcressey.com/5-characteristics-successful-metabolic-resistance-training-programs

    Aga, mis jõnksutusse puutub - jõnksutatagu - algpositsioonist, mitte mingist poolvinnasaesendist - vaatame, palju abi on.


  6. Kaalu alandamiseks ei ole niivõrd oluline treeningu distants, kui kestvus. Rasvapõletuseks on hea pikaajaline treening madalal koormusel (alates 45. treeningminutist algab organismis rasvade põletus). Isegi ei ole vaja joosta, vaid alustuseks pigem alustada kepikõnnist või lihtsalt kõndimisest veidikene kiiremal tempol. Oluline on jälgida pulssi. Meestel on maksimaalne treeningpulss 220-vanus, naistel 208-(vanus 70%). Kõrge treeningkoormus 85-100% maksimaalsest pulsist, mõõdukas treeningkoormus 70-85%, kerge treeningkoormus 60-70%, madal treeningkoormus 50-60%.

    Kuna kaal on suur, siis suure koormusega treening võib südamele liiga teha.

    Ohtlik on see, kui iga üks saab olla spetsialist.

    • Upvote 1

  7. Nõus, iga hirm on "debiilne". Aga nagu me näinud oleme, ei saa sina midagi teha oma valguhirmuga. Nii ka teiste hirmud - igal oma.

    Naljakad on need, kellel midagi viga ei ole ja hakkavad järsku näiteks "nisu on paha" - teooriat levitama.

    Arvatavasti ongi ta kellelegi paha, sõltub.

    Aga sinnajuurde rukkileiva imettegevatest omadustest mantrat ümiseda - veel debiilsem.


  8. Nonii...

    Hommikul oli kaal 88.8kg ja söödud on siis täna:

    Kokku: 4258kcal

    Valke: 156g (15%)

    Süsivesikuid: 612g (58%)

    Rasvu: 129g (27%)

    TAI järgi olen õiges vahekorras tarbinud makrosid. :D Kui ma peaks sellises vahekorras edasi sööma, siis olen lihtsalt üks suur rasvapall. :P

    Täna tegin kerge käte trenni ka va esimene harjutus.

    1) Kitsalt surumine 100kg 4x7

    2) Hantlitega istudes vaheldumisi 14kg 4x8

    3) Kukla tagant sirutamine ühe käega 10kg 4x10

    4) Z-kangiga Scothi pingil 20kg (oli vist, ei vaadanud raskust - tegin sellega, mis seal peal oli) 4x15

    Mõtlesin, et peaks ka vormipilte tegema ja vaatama, kas üldse mingit arengut on toimunud.

    Vahekord on küll TAI järgi aga kaloraaz kindlasti mitte - seega... ei sa oleks rasvapall.


  9. Ma ei oska öelda, kes need meile saatis, aga ehk Ott oskab kommenteerida.

    Kusjuures seda Selveri moosi isegi märkasin ükspäev. :D Välismaal, kasvõi Soomes, olen näinud ka erinevaid kalorivabasid Fanta, Dr Pepper, Sprite jne variante, mis oleks ka siin tervitatavad.

    Massi ajal ma ei näe ka vajadust kuiva fileed õgida. Rasvu on niikuinii vaja. Hetkel ei saa aga üle 10g rasva per toidukord lubada.

    Värske keedetud lillkapsas on tõesti maitsev, aga jälle sama vastus, et ma ei viitsi hakata seda tükeldama, kaaluma, keetma.

    See aurutaja mõte on päris hea. Olen seda ikka kaalunud, aga kuna tegu pole eluks hädavajaliku asjaga, siis pole seda väljaminekut teinud. Igatahes jällegi hea asi vahelduseks- täpselt samad toiduained, samad kalorid, aga veidikene teine valmistamisviis ja seega ka teine maitse.

    Hullus - kaaluda brokkolit? Ei ole võimalik, et 50 g siia-sinna midagi mõjutaks. See kulturism nüüd nii täppisteadus ka ei ole.


  10. Ja inimene, kes teeb igapäevaselt min 8 h füüsilist tööd ( isegi põlvili plaatide panemisega peaks kaasnema nii korralik energiakulu, et keegi, kes teeb 3 X nädalas "trenni", ei tohiks ligi saada) ei peaks otseselt KALORIPÕLETAMISEKS mingit lisatrenni tegema. Mingid muudatused menüüs, võimalik, väga võimalik. Aga ei ole ka see nii kindel. Selge on see, kui tõsta e-kulu ning sissesöödavat vähendada, peaks vähenema kõhult, aga eelkõige kaob mujalt. Ei tundu see rasvakiht mujal kehal küll nii paks..

×