Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. Kehapoolne mürkide väljutamine pole ju mingi meeldiv protsess, peavalud, liigesevalud, väsimus, udune mõistus. Tore on, et meie intelligentne keha kõigega hakkama saab, aga koguaeg niimoodi ringi käia ja elada pole kindlasti hea.

    rumal jutt


  2. Olen kogenud analoogset 'valu' (vasaku põlveliigese välimse serva-nurga juures), mis ei ole nii segav, et üldse ei saaks liikuda aga piisavalt häiriv, et end hoida siiski. Ja see võib tulla-minna 'tühjalt kohalt'. Tavaliselt max mõned tunnid korraga, kui sedagi. Kerge jõutrenn jalgadele on pigem hästi mõjutanud.


  3. " Toidulisandid ei ole tavatoidu korvajad, vaid on mõeldud täiendama toiduvalikut, et säilitada tervist, tõsta tervisekvaliteeti ning head enesetunnet, "

    Kui sooviks väga täpne väljenduses olla, ma nii kategooriline ei oleks, kuna toidulisandiga on võimalik ka tavatoitu 'korvata', asendada. Kas see pikajaliselt ja täies mahus mõistlik on, vaevalt, aga tepreetiliselt saab seda teha.

    Ma kogu tööd lugema ei hakka (silmadest on kahju) aga olen kindel, et see on vormistatud sisuliselt siiski piisavalt lohakalt ja pealiskaudselt - nagu enamik tänapäeva lõputöösid. Ka doktorikraade saab imelikke statistilisi tabeleid vorpides tänapäeval. Loomingulisus ei tundu üldse oluline olevat kui pürid teadusesse ..:) Kuiv.


  4. Tänan, Henry, et asja selgeks kirjutasite. Moodsa aja 'jõusaali omanike turvalisuse teooria' ei ole siiski põhipõhjus. Fakt.

    Teise mehe higine jalg on natsa rõvedam , just, kui seljalt tulev mõni piisk :) Rääkimata nakkusest, mida saad ravida vaid väga-väga ebameeldivaid kõrvalnähtusid omavate ravimitega. Kuid.MITU KUUD.

    Jah, mulle meeldiks ka mõnusalt palja jalaga kummimatil tatsata aga austusest kaastreenijate vastu, ei saa isegi seda kaalumisele võtta. Plätu = paljas jalg.


  5. Kinniste jalanõude reegel on sellepärast tehtud, et juhul kui peaks raskus peale kukkuma, siis oleksid tagajärjed väiksemad.

    Kas tõesti? Ma ei näe väga suurt vahet, kets ei hoia vähimalgi määral vigastust väiksemana kui tegemist on raskusega. Igal juhul, need, kes aru ei saa, mis teema on palja jala ja spordisaaliga, tundub, et ei hakka aru ka saama. Lootusetu seletamine. Hea, et ei satu väga tihti nende õiguseotsijatega ühte saali.


  6. Viskan ühe trennijärgse pildi - pooled VÕIMLA MMA-tiimi staarid koos. Mina, Ott Tõnissaar (Raju peakorraldaja ja kogenuim MMA-võitleja), Martin Orgusaar (BJJ sinine vöö 4 amatöörmatši kogemusega), Alar Hutrov (6 amatöörmatši kogemusega tõusev täht, nendest vaid 1 kaotus).

    attachicon.gif21062013208.jpg

    Kas kamp mehi, kes kuuluvad rubiiki "nad jätavad iga kord 'jalapäeva' vahele" . :)

×