Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. Olen natuke segaduses. Kas iga jookse-hüppa tegevus kategoriseerub 'aeroobse' alla? Sõltumata selles, mis pulsiga seda tehakse?

    Saan mõttest aru, mida öelda kavatsetakse aga, oletame, juhul, kui tahaks olla väljenduses korrektne - kas südamelöögi sagedus 170 l/min on aeroobne?

    Mida tähendavad sel juhul terminid aeroobne/anaeroobne tsoon ?

    Oma loogikat kasutades see nii ei ole. Aeroobsesse tsooni pallimängude ajal see väga jääda ei saa. Eksin?


  2. Tean kedagi, kellele kana ongi peaaegu ainumõeldavana keedetult ( toore piiripeal), ja seda just maitseeelistuse tõttu. Noor naine :)

    Ise olen ka peaaegu naturaalse toidumaitsega piirduja. Seetõttu ei saa ka aru kurtmistest "toidutegemine on keeruline ja ajakulukas".


  3. http://nicktumminello.com/2013/09/personal-trainer-myths-best-exercises-for-building-muscle-mass/

    1 ja ainuke vastus küsimusele:

    there are plenty of exercises options that allow you to apply force to your muscles to stimulate tension, metabolic stress, and muscle damage. And, the best moves for mass are the ones that best fit with your physiology and current movement capability.

    Sama sobib pooltesse teemadesse, mida siin algatatakse. See on liiga individuaalne, et anda nõu ühelt võhikult teisele.

    • Upvote 1

  4. Suhteline. Mida sa selle funktsionaalsusega ikka niiväga peale hakkad? Lendad tänaval mingile suvalisele selge ja viskad üle õla? Tõstad peakohale? Või ronid puu otsa ja viskad saltosid? :D

    Muidu oleks jutuga nõus aga mida enam ma mõtlen sellele, seda enam jõuan järeldusele, et sporti võiks teha pigem tervislikel kaalutlustel. Tervislikel kaalutlustel sportimine eeldab aga mõõdukust, sest tipp-tasemel on sport pigem kahjulik. Seega kui tegeleda asjaga mõõdukalt siis on kulturism just üks parimaid valikuid kuna rõhku pööratakse võrdväärselt kogu lihaskonna arendamisele, tegeletakse tihti aeroobsete treeningutega lisaks ning samuti on tähtsal kohal toitumine.

    Lihaste otsene eesmärk funktsionaalsuse mõistes läheb võib-olla suuresti kaduma, aga samas ei ela me ka enam minevikus. Tänapäeval on ajutöö au sees ning oskus rasket kangi peakohale tõsta või kuskil rõngaste otsas kekselda on põhimõtteliselt vaid hobistaatuses. Lahe, huvitav, enda võimete mõõtmine ja ületamine - jah, aga IMO sellega ka asi piirdub. Mõõdukalt kulturismiga tegelemine, üldine keha arendamine, see sobib hästi tänapäeva elustiiliga, sest - "Terves kehas, terve vaim".

    Paljud kindlasti minu jutuga nõus ei ole, aga ega ma ei sunnigi. Pigem jagan neid järeldusi, milleni ise senise elu käigus jõudnud olen ja las igaüks mõtleb ise järele. Mõnes mõttes naljakas, et just mina sellist juttu ajan... oh jah, generatsioonide vahelised erinevused. :D

    Viskad üle õla? Kellegi tänaval? - muidu suhteliselt intelligentselt tüübilt primitiivne lähenemine.

    Funktsionaalsus = kaklemisoskus ?

    Ja kui Fdvk ei ole mitte sümbioos heast füüsisest, tervislikust liikumisest & toitumisest, siis kes veel on. Terviklik lähenemine.

    • Upvote 2

  5. Funktsionaalne lugemisoskus + hirm, et keegi mõtleb midagi muud kui kirjutab.

    • Congestive heart failure (CHF). There is no evidence that taking coenzyme Q-10 alone can help heart failure. But there is some evidence (though controversial) that it might be helpful when taken in combination with other heart failure medications and treatments.

    Just seda, ei muud.

    "

×