Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. Ma ei ole vahepeal foorumit pikalt lugenud. Nüüd hakkasin seda tegema, kuid mulle tundub, et igas kolmandas teemas vaatavad vastu keelelised kommentaarid. Ma usun, et pole lugenud ühte ja sama teemat. Ma loen foorumit eelkõige ikkagi seepärast, et saada informatsiooni trenni ja toitumise kohta - selle jaoks on foorum loodud ja seda sisuliseks peangi.

    Abi võib tõesti kõigest olla, aga vahel ei tasu mingeid väärtusi või õpetusi nii väga peale suruda. Inimesed õpivad eelkõige ikka siis, kui nad tunnevad selleks sisemist vajadust. Kui kogu aeg manitseda ja norida, tekitab see paljudes vast üldse vastureaktsiooni - nii et tulemus on esialgsest veel halvem.

    See on osalt õige jutt. Väga õige, kogenud inimese sõnad. Keegi ei taha "õppida", kui siis vaid oma raske raha ja tervise hinnaga:)

    Teiste vead ei ole piisavad,ise vaja järele teha.

    Aga oleks ikka kurb küll, kui üle ühe alustatakse teemad : mida süüa hommikuks, mitu kg kangile, jne

    Või blogides olekski kuupäev, aeg, pulss, kg.

    Kellel seda vaja on?


  2. Marx kui sina ei saa pooli asju teha, sest selg õrnalt kõver siis oled nõrk mees lihtsalt! Mul naisel lülid katki, tehti vale korsett, valesti kokku kasvand ja saab ka kõike teha. Valu on loomulikult tehes, kuna teravad otsad vastu selja närvi. Kui seljale haiget saab tuleb suust veidi verd a harjumise asi... :) Inimesed liiga nõrgaks jäänud. Kas 200 a tagasi keegi kurtis, mingi valu üle? Inimesed läinud liiga mugavaks ja nõrgaks ära...

    Just, nõrk mees. Kõik ei ole saanud õigele reele peale puberteeti.

    Kui sa lugeda ei oska, siis kordan personaalselt üle: alustades millegagi 40dates, ei pruugi enam organism olla valmis selleks, milleks aju teda sunnib.

    Üks asi mille üle mul on põhjust pigem uhkust tunda - empaatiavõime. Kui keegi kirjeldab oma seisundit, püüan end tema nahka panna, mitte anda õpikunõu.

    Sellega redelil muidugi kõrgele ei jõua, mõtled liiga palju südamega.

    Aga sul on minuni paarkümmend aastat aega, ja annaks kõigevägevam, et siis oled KÕVEM mees, kui ma hetkel.

    • Downvote 1

  3. MarxE on väga hästi panustanud siia saiti, igati toetan.

    Aga muidu Marx küsiks, et mitu trenni teed nädalas? Et kui teed juba liiga palju, ja liiga tõsiselt üldse valdkonda võtad, siis see pole hea. Tuleb ikka neutraalsemalt ja optimistlikumalt asja võtta, sest ega aju ei tööta hästi kui on stress jms-ne segav. Vahel tundub, et võtad liiga pühendunult valdkonda. Võta vabamalt, naudi. :)

    Mul ei ole "kordi", mu elu on harmooniline liikumine.

    Ja kui ka sina oleks tähelepanelikum, ma ei tee midagi veri ninast väljas, mõttetu.

    • Downvote 1

  4. Mnjaa,sa ise siin ühes teemas nimetad inimest "nagaks" ja " jumbuks" ja nüüd tõmbad kõrvad lonti,kui keegi sulle veidi teravamalt vastab. ;)

    MA KORDAN veel kord:

    junsu on heatahtlik termin noore mehe kohta.

    Ma ei tõmba kõrvu lonti. Teravusel ja teravusel on suur vahe. Üks on sõbralik nöök, teine...

    • Downvote 1

  5. Lugupeetud Otter, vaadake oma tausta, ja siis kellegi, kellest te midagi ei tea. Minul on kunst oma kehakaalugagi kükkida, kui alustad sellega neljandas kümnes, ja puudub selleks hea geen. Raam ja seda toetav liiges/lihaskond lihtsalt enam ei adopteeru nii hästi.

    Teoorias tugev? Aga süveneda ei viitsi.

    " Veel on, et vasak õlg on madalamal, lihaspinge väädina vasaku abaluu alumise nurga kõrguselt alaseljani välja, samuti vasak abaluu väljavõlvunum pisut ja vasaku puusaliigese roteerimine pisut tihkem. "

    Kui vaagen on viltu, näiteks, puusaliiges toimib väheke mitte nii nagu peab - jooksmine võib vägagi asja halvemaks teha. Kui te ei ole ise kogenud, ei tähenda, et nii olla ei saa.

    Seetõttu ma ei jookse ise väga tihti-intensiivselt-pikalt, ja ei soovita ka teistel, kes hädas kirjeldatud murega.

    Jõutreening, parajas tempos, mõõduka raskusega - hea ja piisav küll. Kui aeroobset juurde vaja: sörgi kui ei anna tunda, vänta ratast (mitte et see täiesti muretu selle situatsioonis oleks - sundasendid, jalad pedaali küljes - kui nurk kehv - annab ka vahel tunda, ujumine - tundub, et mis seegi halba saab teha - aga ei ole täiesti ohutu. Suusatamine võib ka olla vahele hea alternatiiv.

    Aga ma ei ole kindel, kas võistlustempos maratonid on hea mõte. Õigemini, olen täiesti kindel - ei ole.


  6. Ja mis edasi?

    Kui on "lihtne asümmeetria" ? Mida see muudab. Vaegused on ikka. Ja meditsiini osa piirdub selle konstateerimisega.

    " Kui organism on kasvamise lõpetanud ja skolioos on vähe väljendunud, siis on piisav ravikehakultuuri rakendamine, et seljalihased tugevaks võimelda. "

    Elukvaliteet langeb. Tuleb leppida ja endaga tegeleda. Regulaarselt, mõistuse ja kuulmisoskusega. "Kuulata" tuleb ennast ja kogenumaid :)

    Abiks on stabiilne igapäevaelu - laseb unustada.


  7. Mäletad, rääkisin tõsistest mordadest...

    Mina ei NORI , juhin heatahtlikult tähelepanu.

    Kui ma omast "vabast ajast" ja TASUTA :D aitan noorel tugeval mehel lisaks füüsisele arendada ka muud, see peab ikka tõesti vastik olema, et teenida negatiivset suhtumist.

    Ja kui blogija-kirjutaja ise sellest ei tee suurt probleemi, seda hirmutavam on see, kui häiritud on keskmine "fitnessi" lugeja.

    Tema reaktsioon ei ole kuidagi kooskõlas tahtega saada igakülgselt arenenud inimeseks.

    See kõik on omavahel seotud: teemade taas ja taas püstitamine, lihtsate seoste loomise puudulik (isegi olematu) oskus, näha olulist, kirjutatu mõtet.

    Näiteks mina ei suuda kuidagi võtta tõsiselt "oma ala spetsialisti" (isegi kui see tema ala on "väga kaugel" sellisest pisiasjast nagu õigekiri - vt kehakultuur).

    Sa võid olla osanud oma lihased punni ajada, aga kui sa seda püüad ka teistele vahendada siis võta vaevaks, mine kooli kõigepealt. Kuidas nad treenerikutse saavad? Kas 2. klassi emakeel ei olegi seal nõutav? Siin ei ole juttu näpukatest või komadest (viimastega on tõesti rohkem tegemist - endalgi, juhtub)

    See ei ole enamat kui lihtsalt inimese intelligentsuse näitaja (see veel enam, kas viga tehes, sa tunnistad ning püüad seda vältida edaspidi või hakkad õigustama end läbi tähelepanu juhtija "tähenärijaks" tituleerimise.

    Siinses keskonnas on neid mitu, kes annavad head nõu aga ikkagi tekitab vastakaid tundeid, kui tema tekstis on :

    varjant, potensiaal, jne


  8. Mõõdukas jõutreening, spetsiaalharjutused.

    Jooks paremaks ei tee.

    Keegi võib ja tahab vaielda, aga mina jätaks ära attackid, pumpid, ja muu seltskondliku jama.

    Ise analoogse seisuga silmitsi, väga sarnane.

    Massaaž ei tee ka paha. Selline korralik sügavam manipulatsioon, mitte lihtsalt blondiini silitamine salongis.

    Ilmselt korralikum toitumine kui tavaliselt, samuti.

    Oma kogemused edastasin. Aga sama peaks ka spetsialistid ütlema.

    Veebis on üllatavalt palju sarnaste juhtumite puhul kasutatavate harjutuste videoid, juttu nendest, jne.


  9. " Mis sa mõtled selle all, et "ei anna üldse nõu"? Kas seda, et ei käi foorumisse juhuslikult sisse sadavatele algajatele põhitõdesid õpetamas ja "Revitalisatsioon.." raamatut ümber jutustamas? Kas tal peaks olema seisusest tulenev kohustus nõu anda?



    Ma ei arva nii. Seni kui sul on maksvatest klientidest järjekord ukse taga on rumalus käia veel vabast ajast foorumeid mööda kolamas ja tasuta nõu jagamas neile, kes pole viitsinud (piltlikult) isegi kingapaelade iseseisvat sidumist ära õppida. "



    no on ju...mis sa ja miks ta... :D nalja need mehed ei mõista :D


  10. Just. Aga fenomenaalne see ei ole - kogemus, inimesetundmine, u name it..

    Kangi osas vastu ei saa, ja ei ole ka sellist huvi. Tugev nolk!

    Junsu - nooruse tähistuseks.

    Aga, ei, siin on ikka hirm muudkui nahas, et 'jälle rünnati'.

    Vaene orjarahvas.

    • Upvote 1

  11. Rohesaaduste, sh avokaadode, vitamiini tase/peak tõuseb maksimumi kui vili on küps, st tooreid polegi kasulik süüa.

    Mis sunnib viimaseid 4 sõnu kirjutama?

    Sõnasta siis vähemalt paremini.

    Isegi, kui nad ei ole saavutanud peak'i, miks see kasulik ei peaks olema.


  12. Arc on eesti ajaloos üks väheseid treenereid, kes seisukohti omab ja valdkonda uurib- väga tore lugeda.

    MarxE on väga hea analüüsivõimega ja vajalik element populaarteadusesse ja saidi normaliseerimisse.

    Mina neile mõlemile soovitan siin rohkelt nooli vajutada. :)

    Aga mida teised eesti treenerid arvavad?

    Vaat, see on asi, mis on tõesti huvitav. Võtke, n'iteks, Kiivikas, kuulsaim eestlane välismaal :D

    Ei anna jüngritele üldse nõu.

    Saame aru, et keha vajab poleerimist ja pere toitmist aga siiski. Veider.

    • Upvote 1

  13. Mõttekäik on lihtsam, ehk, kui arvata oskad:

    Kordan siis üle, veel kord.

    2 vastakat juttu on "treeneritel", "autoriteetidel".

    Jutt 1: Kui te end näljutate, hakkab organism rasva salvestama - see tähendab, te ei saa tavapäraselt dieeditades kaalu langetada.

    Teeoria 2 : Selleks, et rasva% langeks, peate olema kaloridefitsiidis.

    Kas ikka ei saa aru? Ähmane?

    2 kardinaalselt erinevat lugu, mis peaks sama sihini viima. KAALULANGUS-RASVA% langus

    Jutt ei ole sinust, vaid keskmisest tavainimesest, enda baasil näited siin ei kehti :) Ja füüsiline aktiivsus antud teooriate juures ka mitte. Lähtume lihtsalt neist 2 kardinaalselt erinevast approachist, mida ka siin on palju targutatud - eri teemades erinevalt. Kumb siis õige on ;)

    • Downvote 1
×