Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. delfi, buduaar, etc... ning viimasel ajal isegi rahvusringhäälinu erinevad kanalid tõlgivad ning mis veel hullem - leiavad mingeid kohalikke "spetsialiste", kes teevad selliseid rumalaid üldistusi ja levitavad puhast umbluud, et ... aga ei ole ka näha, et lähiajal see lõppema hakkaks.


  2. Ilma hetkepildita on väheinformatiivne. Seda 9,2 rasva, sellise lühikese aja, ja suhteliselt mõõduka reziimi juures, sooviks vägagi näha.

    Ei hakka esialgset muutma..

    >

    Vaatasin nüüd uuesti veebr pilti - jah, rasva ei ole seal tõesti suurt. Kui ainult see on eesmärk, siis - saavutatud - võiks öelda.


  3. Ma muidugi tean, et mehed nüüd peavad ehk suure kaitsekõne, kuid selliste "pükstega" on küll ebanormaalne käia... Kannan ise ka liibuvaid lühikesi pükse ja poleks ka sellistega midagi varjata, kuid kui see nö kannijoon ikka pükste sisse ära ei mahu, siis on minuarust midagi valesti... :D

    better-bodies-camo-hot-pants-green-camo-

    Ei tea täpselt, millele tähelepanu juhid, aga - olgu, mis püksid on, peaasi, et kannikatevahelised nilbused ei ole. Pesuna st.Trennis on täiesti ükskõik.


  4. Üks on korras keha, mina sain aastaid olla lihtsalt sale, vihates sporti ning süües mida hing tahtis. Hakkasin aga paar aastat tagasi jõusaalis käima, sest ma ise TAHAN enamat kui lihtsalt sale keha. ;)

    Kas sul õnnestub seda kena arusaama ka suguõdede seas levitada?


  5. Õukei master.

    ma siis kirjeldan oma juhtumit:

    küünarliiges - teinud just nimelt häält , aastaid - krooniline. Vahel on seis parem, vahel teeb korraliku praksu, kui sirgeks ajada - ja uuesti kokku.

    Jah, see ei olegi sümptom, küll aga on seesama "vaevatud" liiges olnud aldis epikondüliidi tekkimisele - juhtunud 2 korda, kui mitte 3 - ei mäletagi enam.

    Ja vaatamata teoreetilistele teadmistele, lepi sellega, et ka see ei pruugi valu teha - mõnus muna on üleval, ja ongi kogu sümptom.

    Kõik kohad on ülitarku teoreetikuid täis. Vaat tulen su juurde, tee siis terveks kõigist hädadest ;)


  6. Küünarliigese epikondüliit, juhul, kui tegemist on "paistetusega" täpselt küünarliigeses. Kirjeldus on segane. Aga ei kujuta ette, mis muu sellele vastata võiks. Sel juhul peaks aeg parandama.

    Ja muidugi arsti "tagasi õmblemine" .. kõlab päris segaselt.

    Loen uuesti, ja kui see on käsivarres, siis ei vasta pakutule.


  7. ja halb rüht ei ole lihtsalt iluviga, see võib põhjustada pikas perspektiivis väga ebameeldivaid ja tõsiseid tervisehädasid ning tugevaid valusid. 20-30 pole justkui midagi häda, kuid vanusega võib ikka väga jamaks minna. ja siis midagi muutma hakata on palju raskem, nii et targem on tõesti midagi ette võtta, kui veel justkui hädasid pole :)

    damn right.


  8. krt, ma ei ole ajupuudeline :D.

    seega täiendan oma eelnevat teksti ning lisan disclaimer'i korras, et mu kommentaariumikastil ei ole nuppe "muuda, täienda, redigeeri, korrigeeri ega pedereeri" ka mitte "edit, amend, adjust" või muid taolisi. kas sai piisavalt selge ja ammendav või jäi midagi veel puudu?

    ja mõtlemisega ei ole siin mingit pistmist (muide, ja väljend "enne mõtle, siis ütle" ei ole kaaaaa käesoleval juhul asjakohane, siin ma siiski kirjutan, mitte ei ütle. seega kui iriseda, siis palun seda ikka täpselt ja korrektselt teha, eksole :P).

    mu loetelus olid sulgudega eraldatud tähed a ja b (no umbestäpselt sedaviisi: " a ) ja b ) - kuid viimase muutis süsteem mingiks napakaks emotikoniks. seda ei oleks ma parimagi empiirilise mõtiskluse tulemusena suutnud ette näha. ka ei ole selle teksti sisu ja asukohta ning võimalikke tagajärge arvestades sellele kulutatav võimalik aeg käsitletav eriti mõistliku ega efektiivsena.

    Jutupaunik oled, mitte ajupuudeline. Kontroll-friik, lisaks.


  9. 6. See on kindlasti üle 50 % inimestest nii - sõltuvalt käelisusest. Arvan, et isegi kuni 95%. Loen raamatut - ilukirjandus, kus kirjeldatakse pooleteist aastast põngerjat, kes roomab põrandal ja taob haamriga naelu põrandasse - for fun, kirjaniku fantaasia. Ja tema parem käsivars on meeletult massiivne, no selge see, et arvestades vanust ning võrreldes vasaku käega. Mis selle vastu teha? Elementaarne, püüda tegevusi, mida teeksid parema käega, delegeerima vasakule - eks ta üks kontrollitud tegevus oleks..aga mingil määral peaks aitama. Veebist leiab ka harjutusi. tuubist, kindlasti.

    1

    ja 2. jah, neid on väga palju erinevaid - harjutusi ja allikaid, kust neid leida.

    Rühi osas on ka palju abi enesekontrollist. Kohe kui hakkad vähegi pikema seismise puhul sellele mõtlema ja muutma asendit, saad aru, mis siiani valesti läinud.

×