Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. Hetkepildi põhjal on seal ikka aastaid ja aastaid tõsiselt pühendunud tööd, enne kui nad liiga suureks saaksid.

    Usun, et sellise mõõduka treeninguga saavutaksid neile lihtsalt kuju, mis hetkel, kahjuks puudub - nad on muidugi võrreldes keskmistega heas toonuses ja saledad, ei enamat.

    Tee julgelt, ära kuula kadetsejaid - kui nelipead, sääred ja tuharalihased kumeralt kurvitavad, saad ehk aru, et see on lisaks stabiilsusele, mille saavutad keha püstihoidmiseks juurde, ka väga - kuidas nad seda nimetavadki ....seksikas.

    • Upvote 3

  2. Kordan: kas eraelu on korras? Eksisteerib?

    Muus , oled proovinud, mis juhtub, kui lisada ootamatuid lahendusi toitumisse? Regulaarselt.

    Tavapärasest enam kapsast (hapu-), varssellerit, kuni kilo sellist 'silo' päevas. Katseta.

    Treeningute osas on mõtestatud ja sihipärase tegevusega kuidagi konkreetsem nagunii, selle asemel, et "teen midagi, mis tundub aktiivne, midagi siit, midagi sealt". Püstita sihid, mitte kg ja sekundites - lihtsalt: soovin sellel alal paremini end tunda.

    Paar illustreerivat fotot oleks ka abiks siinsetel spetsidel nõu andmiseks.


  3. Ütle üks hea põhjus, miks keha peab minema ladestunud rasvavarude kallale, kui söögiga hakkab senisest rohkem energiat organismi saabuma?

    Mina muudaksin kõigepealt makrode vahekorda lähtudes uutest soovitustest:

    http://www.fitness.ee/uudis/5495/lugemissoovitus-uus-pohjamaade-toitumissoovitus-juhib-tahelepanu-toidu-kvaliteedile

    See võiks olla nii 1500 kcal puhul:

    valgud - 85 g

    rasvad 50 g

    s/v 190 g

    kiudained 25 g

    Mis on kindla peale minek, et saada 25 g kiudaineid? Millest?


  4. Ilmselt siia ongi see koer maetud - väikse aktiivsusega elustiili pean ma silmas. Kas sa näed mingisugust võimalust aktiivsuse tõstmiseks ? Jalutad näiteks iga õhtu pool tundi.Tõstad treeningute arvu viie peale (ja ei tee möönduseid: "Täna ma vist ei jõua minna ning järgmine kord teen selle eest rohkem").

    BAV on sul ~1500 ja sa tarbid ~1000kcal

    kaerahelbed (Veski Mati) (50 g):

    - Kaloreid 175 Kcal, Rasva 3 g, Valku 7 g, Süsivesikuid 28 g, Kiudaineid 0 g

    rosin (15 g):

    - Kaloreid 45.15 Kcal, Rasva 0.15 g, Valku 0.45 g, Süsivesikuid 10.5 g, Kiudaineid 1.5 g

    Hera80 maitsestatud (FAST) (30 g):

    - Kaloreid 124.5 Kcal, Rasva 2.4 g, Valku 26.1 g, Süsivesikuid 1.8 g, Kiudaineid 0 g

    kanafilee (100 g):

    - Kaloreid 115 Kcal, Rasva 1 g, Valku 24 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g

    lillkapsas (200 g):

    - Kaloreid 50 Kcal, Rasva 0 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 6 g, Kiudaineid 4 g

    Kohupiim rasvata (Mumuu) (200 g):

    - Kaloreid 166 Kcal, Rasva 0 g, Valku 36 g, Süsivesikuid 2 g, Kiudaineid 0 g

    banaan (100 g):

    - Kaloreid 93 Kcal, Rasva 0 g, Valku 1 g, Süsivesikuid 20 g, Kiudaineid 2 g

    Kodujuust 6% (MEIERI) (100 g):

    - Kaloreid 120 Kcal, Rasva 6 g, Valku 11 g, Süsivesikuid 2.4 g, Kiudaineid 0 g

    muna, kanalt (1 muna ~55g) (55 g):

    - Kaloreid 74.25 Kcal, Rasva 4.95 g, Valku 6.6 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g

    Kaloreid: 962.9 Kcal

    Rasva: 17.5 g.

    Valku: 118.15 g.

    Süsivesikuid: 70.7 g.

    Kiudaineid: 7.5 g.

    Ehk toitumine alla BAV'i on sinu arvates normaalne ?

    Kuidas sa üldse saad soovitada inimesele midagi teadmata kui aktiivne on tema eluviis, mis soost isikuga on tegemist, kui vana ta on jne.

    ???

    :blink:

    Väga lihtsalt.

    Vaadates seda söödava toidu loetelu, märgitud aktiivsust ning võrreldes, kuidas oluliselt kesisemalt toituvad naised (sugu oli sõnastusest ja muust ilmselge) püsivad alla 60 kg kaalus.

    Võite püüda sellest mingit erilist raketiteadust teha, aga elades tavaelu, näed nii mõndagi, mis laseb teha väga lihtsaid järeldusi.


  5. Variant on tõesti hommikul kalorid sisse juua, sest kaloreid sisse juua on alati lihtsam. Üks variant on alustada mahlaga, kuid ma siiski soovitaks midagi tummisemat. Tee sheik näiteks 3.5% piimaga. Tee smuutisid kuhu paned piima, banaani, maapähklivõid, mett ja kaerahelbeid näiteks. Samas ka kõiksugu marjadega smuutid väga teretulnud, kuid võid sinna veel lisada valgupulbrit või kohupiima. Kui kookose maitse meeldib võid ka kookospiimaga teha. Proovi hommikul näiteks kohupiimatoru süüa või tee munaputru, mõlemad pehmemad toidud, lähevad kergemini alla. Söö jogurtit, koore oma e 5%-list jne

    Ja ära muretse, linnuke sa pole, see kui pärast kohvi kohe nr2-le lähed, siis see pole puder, mis just sõid, vaid terve öö "hoitud" eelmise õhtu produkt. Probleem võib olla ka selles, et ajad kohe hommikul kohviga söögiisu ära. Enda noormehe sain hommikul edukalt sööma nii, et enne kohvi joomist võtab 3-4 ampsu midagi ja alles siis joob kohvi. See "ärata üles" nö söögiisu tal. Proovi ka midagi sarnast.

    Igastahes edu ja head katsetamist!

    Enda noormehe saaks ka palju lihtsamalt hommikul näljaseks ;) ja oi kui ärkvele!

    • Upvote 2

  6. Peangi mainima, et selili oli eile hulga parem ujuda. Ja mida veeltäheldasin, et kui krooli ujusin, siis tavapäraselt välja hingates paremale poole polnud probleemi, aga vasakule nagu ei oskagi. Ja kui võtsin eesmärgiks hingata välja vasakule, siis oli alguses ikka tükk tegemist, et sellega hakkama saada :)

    Siin viimase osas ei ole palju tegemist (kui üldse) su "seljaprobleemiga" - see, kes ei ole harjutanud kahele poole väljahingamist, tunnebki end ebamugavalt seda tehes. Mul tuleb samamoodi paremale loomulikult, vasakule vaeva nähes.

    MUIDE, välja hingad ju ikka vette, st. üks kõik "kummale poole" , mina reeglina enda ette, käe tõmbe ajal. :). Sisse hingamine käib pea veest väljas.


  7. Üks ja väga oluline puudus on sedasorti uuringuga: (võib olla ma ei jaga metoodikat) kuidas saaks seda määrata, kui ei ole teada üksikasjadeni osalejate anatoomilisi, jne detaile. Me oleme juba sündides paljud suhteliselt anomaalsete defektidega (ideaaliga võrreldes).


  8. See kõige tavalisem soovitus: ujuge, see on parim ja kindlaim viis endale head teha, on samuti nii lühinägelik, igandlik.

    Mulle meeldib ujuda, nagu kala vees. Aga reeglina, peale ujumist annab just seesama vasak rinnalihase-abaluu-kaenlaaluse piirkond tunda. (Ristluupiirkond, mis on ka selline õrnakene) üldiselt mitte, sest ujumiseks sobilik tehnika on vähemalt teoorias selge, ning püüan hoida keha kõhulihaste ja mõttejõu ( :) ) abil võimalikult horisontaalse, veepinna ligidal, ühel joonel. Tavaliselt näen, et jalad loperdavad keskmisel suplejal kuskil pool m ülejäänud kehast allpool (mis vist samas alaseljale hävitavalt ei mõju - minu silmale küll :)

    Ja proovi sa kellelegi näidata, kuidas ta võiks, vähemalt püüda, ujuda. Saad kohe mitu punast miinust :)

×