Jump to content

gmaster

Kasutajad
  • Sisu loend

    6 050
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    51

Koik gmaster postitused

  1. Kõht ja selg vormi

    ...või on halb tehnika/kehaasend.. või on mingi lülisambaprobleem... kõik valud pole teadupärast ainult lihastest
  2. Rinnalihase rebend

    Ma küsiks seda, et kas siis mingeid juhiseid ei saanud sealt? Et rinnalihased rebend.. okei.. aga mis edasi? Või ootasidki seal tundide viisi lihtsalt selleks, et diagnoos kätte saada ja siis hingerahuga minema kõndida Sealt peaks ikka esmased juhendid ja edasise tegevuse juhised saama - millal arsti juurde kontrolli, mida määrida, millal võimlema võib hakata jne.
  3. Rinnalihase rebend

    Kui keegi teab mõnda soovitada, kes vahepeal ka nuga sisse lööb, mitte ainult raamatust pilte ei vaata, siis andke teada. Seni soovitan Tiit Ilvest, www.tiitilves.ee, kes on taastusarst
  4. Rinnalihase rebend

    Igal juhul soovitaks kiiremas korras ortopeedi juurde pöörduda täpsete juhiste (ja diagnoosi, kasvõi kinnitamiseks!) saamiseks. Lihasrebendi puhul kirjeldatakse samamoodi raksatust. See võib olla nii lihaskõhust kui ka kõõlusest või isegi kõõluse kinnituskoha lahti tulemisest. Samas võisid näiteks selle liigutusega roide ja rinnaku vahelist liigest kahjustada, millel oleks täiesti erinev ravi.
  5. Rinnalihase rebend

    ei tõenäoliselt võiks mõned nädalad see käsi lausa kaelas olla, et oma lihast veelgi rohkem ei vigastaks
  6. Äkki aitab juba spämmimisest?
  7. Op. järgne taasturavi

    Juhised on 3-4 kuu pärast alustada kummilintidega, aga sa oled juba 2 kuu pärast jõusaalis ? Väga paljud jõumehed käivad minu juures www.teiping.ee/kontakt
  8. Kükkide tegemine - hingeldamine

    Oleneb eesmärgist Kui lisaraskust pole (või oled algaja ja tahadki tehnikat parandada) siis võib ikka suhteliselt palju ja tihti kükitada
  9. YouTube videod

    Mis ma oskan öelda, väga head väravavahi-oskused, väga ilus hüpe ja jääkasti relvana kasutamine. Sprinditrennides oli ka ilmselgelt kaasa teinud
  10. On selle kohta mõni uuring ka näidata, et tavaline põletab rohkem rasva? Ma pole küll sellise peale sattunud, isegi plusskaloraažis on HIIT rohkem põletanud. HIIT 2-3x näd, tavalist olenevalt tasemest. Kui tühja kõhuga teed, siis võiks aminod sisse võtta.
  11. Rinnalihase rebend

    Soovitatakse ära kannatada jah, valu puhul võid võtta valuvaigistit Külmal raipel on veel see komme, et lühendab lihast, mida sellises situatsioonis kindlasti ei taha. Vigastsusest tekkiv põletik aitabki juba taastusprotsesse algatada. RICEst sai vahepeal RICES Külmal on näiteks võistlussituatsioonis siuke toime, et kaotab koos valuga ära propriotseptsiooni, ehk kordusvigastuse oht mitmekordistub. Kui vaja mängu jätkata, siis tõmmatakse verevarustus kinni, kui mitte, siis soodustatakse turse langust Oleneb ka struktuurist, mis viga saab. Menisk näiteks ise end kokku ei tõmba ja ära ei parane, niiet seal on ainult turse alandamine ja valu vähendamine. Uuringutel see asi tõenäoliselt siiski põhineb, aga ma ei oska neid praegu tsiteerida, läksin kergema vastupanu teed ja käisin koolitusel.
  12. Rinnalihase rebend

    Uued tuuled seda külma enam niiväga ei soovita, vähendab verevarustust seal, kus seda just kõige rohkem vaja on.. Äärmisel juhul kohe peale vigastust kerge jäämassaaž, edaspidi just verevarustuse parandamine, näiteks kinesioteibiga (miks mitte eelpool nimetatud kerge massaažiga). Kindlasti edaspidi kerge liigutamine, ja siis juba täpsemad füsioterapeudi protseduurid, armkoe töötlemine jne. Soovitaks ka mingisse füsioterapeuti investeerida, kes su mingi hetk individuaalselt üle vaatab, sest halvemal juhul ei oska sa pärast enam hantlit käes hoida ja oled igatpidi kõõrdi Selline vigastus on hea kasvulava igasuguste kompensatoorsete mehhanismide tekkeks. Arvestada võiks tõenäoliselt vähemalt kuuga.
  13. Lateraalne võib ägeneda ka ekstensorite staatilisel koormusel, niiet vaata harjutusi ka selle nurga alt.
  14. Kõrge vererõhk

    Samad soovitused mis siin eelmisel leheküljel läbi käisid. Võib olla küll ülekoormus.
  15. No mul on mõned uued valuvõtted, äkki tahad neid proovida Kui murdmist tahad, siis www.tiitilves.ee
  16. Põlve valu + Kinesioteip

    Kinesioteip võib olla väga hea vahend raviks, aga hea ravi eeldus on tekkepõhjuse määramine ja siis selle kõrvaldamine. Kuna probleem tekib just pikkadel rattasõitudel, siis alustaks ka mina ratta täpsemast seadistamisest ja alles seejärel vaataks, kas on vaja ka minu teenuseid.
  17. Arstid panevad vahest väga lampi diagnoose. Ise usun paraku ainult osade arstide diagnoose. Osade puhul on näha, et diagnoos on pandud lihtsalt selleks, et probleemist lahti saaks. Üks bonsunamees käis ka oma rinnaprobleemiga minu juures ühe korra http://forum.bonsuna.com/treeningu-ja-toitumise-blogid/leho-lexusl-soosilla-blogi/msg124965/#msg124965 võib-olla tasub mõelda läbi tulemisele:)
  18. Priibe Blogi

    Siit on sarnane jõutõmbesoovitus ka läbi läinud..
  19. Kõlab hästi ! Pakun välja, et seal võiks lisapunkte saada selle eest: "Tähendab, kui ma poleks põlve/õla/peavigastust saanud, siis ma oleks viimased kuu teinud kükki XYZ kiloga ja oleks sellest esikoha vennast kindlalt suurem!"
  20. Soovitage head NO toodet

    Ühekordne kasutamine küll suurt midagi ei seo.. küsitav on see, kui palju see ühekordne kasutamine sulle annab..
  21. Soovitage head NO toodet

    Keegi võiks välja tuua mingi uuringu, kus see "lihase hapnikutarbimise suurendamine" ka reaalselt vastupidavust parandas, sest mina selliseid näinud pole, olen isegi mõnda vastupidist näinud. Ära usu tootja juttu, usu reaalseid numbreid ja uuringuid Ise soovitaks SV, vitamiinid-mineraalid ja BCAA.
  22. THE Olympia weekend 2013

    ilmselt mitte päris kõike
×