Jump to content

gmaster

Kasutajad
  • Sisu loend

    6 050
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    51

Koik gmaster postitused

  1. Diastasis Recti/Mummy tummy

    Isegi professionaalsete sportlaste ja 10a treeninud jõusaalijõmmide puhul on alguses korrigeerimist piisavalt. Seda enam, kui on diastaas. Sul võib olla tuleb välja (ei tea, pole näinud), aga paljudel on nii kehv kehatunnetus et teevad ikka imeasju. Olen ise üht sellist treeninud, ja päris keeruline oli, ise ta küll poleks kõigi nüanssidega internetist vaadates toime tulnud. Tegime loomulikult teisi harjutusi ka.
  2. Ei saa isegi BAV-i täis

    Tegelikult peaksid need küsimused esitama eelkõige kava koostajale
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Dorian ei tee sellise raskuse peale teist nägugi. Pussy!
  4. Pullid pildid netist

    Barbie Gym
  5. Lihase säilitamine

    Jõud langes?
  6. Põlve valu.

    Põhimõte on õige, aga kõhre kulumise või meniskiprobleemiga on asi veidi keerulisem Samas ei või välistada, et on mingi muskulaarne taust - valu tekitab mingi lihaspinge/düsbilanss - selliste asjadega tegelevad jällegi füsiod. Olen isegi niiviisi põlvevalusid kaotanud Kui aga valu tekib hiljem, on seda selle võrra raskem uurida, hea oleks kui füsio ka treeningutehnikat jagaks.
  7. Malto

    Väga õigustatud küsimus, tõstatasin selle küsimuse kunagi üsna ammu, samuti ei saanud head vastust-- http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/35156-dextro-voi-malto6/#entry327958
  8. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

    Sama nurk jah.
  9. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

    Kõiki ei saa jõuga samasse vormi pressida. Kui on pikemad reieluud siis võib see cm üle varvaste minna, mis seal siis nii hullu? Selle arvelt mingit imetrikki, selga nõgusamaks ajada vms pole ka mõtet tegema hakata. Teema-algataja ilmselt vajaks veidi rinnaosa mobiilsuse parandamist, selg võiks säärega paralleelselt joosta. Ühtlasi tundub, et sul on mingi keiss hüppeliigeste või põlve asendiga, aga selle nurga alt kindlalt väita ei saa.
  10. Õlg käis liigesest väljas

    Ei puuduta ebastabiilsust otseselt. See pole arstide poolt pandav diagnoos, vaid pigem füsioterapeutide poolt kasutatav termin Edu. Pm peaksid kuni 3 kuud õlga koormavaid harjutusi vältima. Olenevalt sellest, mis täpsemalt juhtunud on, võib see sul "logisema" jäädagi Iga järgmisega on järgmise oht suurem. Good luck!
  11. Õlg käis liigesest väljas

    No vahest isegi 2x päevas. See on ainult sise-ja välisrotatsioon, tegelt võiks seda teiste nurkade alt ka teha. Ise tegelen ka praegu ühe liigesest väljas käinud õlaga, väga tihti tekivad igasuguste liigesprobleemidega (või valuga) triggerpunktid või neuromuskulaarsed probleemid - mingi lihas läheb liiga pingesse, teine lihas jällegi inhibeerub. See muhk võib vabalt olla mingi ülepinges romblihase kiud.
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tere, kirp
  13. Pullid pildid netist

    Tõstmistehnika, mis paneks ka Branch Warreni punastama
  14. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Ei ole kuskil konkreetselt müügil küll näinud Tõenäoliselt liigub see asi rohkem meditsiini-veterinaariatarvetega, ehk siis pigem kuskilt sealt uurida.
  15. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Kuidas tippspordis taastumine käib http://msn.foxsports.com/nfl/story/former-nfl-player-brendon-ayanbadejo-exclusive-IV-supplements-demonstration-explanation-personal-use-092413
  16. Õlg käis liigesest väljas

    Kui jutt ganglionist, siis seda küll treenimine ära ei võta jah, äärmisel juhul võib mõni harjutus soodustada sealse vedeliku vähenemist.
  17. Õlg käis liigesest väljas

    Natukene saab pesas loksutada küll, ja osadel ongi sidemed pehmemad kui teistel (mul kaasa arvatud) Üldjuhul kui ütled, et sul on see õlg natuke vigane, siis ravi see terveks võimalikult mitmekülgsete harjutustega ja õla propriotseptsiooni (asenditundlikkuse) parandamisega. Ühesõnaga treeni õlga igas teljes - flex-ext-add-abd-sise/välisrot-ringliigutus ja jõutreeningul treeni mõistlike raskustega.
  18. Probleemne jooksmine

    Võib olla ka puhtalt lihasprobleem lamenenud tallavõlvidest, valest jooksutehnikast, tibialis anteriori nõrkusest jne. Kõik need võivad vabalt ka teineteise poolt põhjustatud. Igal juhul tasub tehnika üle vaadata, periostiit või mitte. Nendes artiklites olid mõned päris head näpunäited, mis aitavad ka tibialis anteriori nõrkuse korral.
  19. Jooksmine

    Misse? Seletust paluks, ja mitte esoteerilist
  20. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Naistele, kes tahavad liibuvaid pükse ja toppi kanda, kuid ei soovi, et neid märgataks!
  21. Kõht ja selg vormi

    Ma saan täitsa aru mida sa mõtled ja pooldan ka selja tegemist, lihtsalt ma ei julge väga midagi eeldada (ja selle põhjal soovitada). Eriti arvestades, kuidas juba täiesti terved inimesed seda back extensionit teevad. Täiesti terve selg on väga vähestel inimestel, enamusel koguneb sinna elu jooksul igasugu huvitavaid vigastusi. Mõnel on aga röntgeni järgi väga "kole" lülisammas, aga ei kurda mitte midagi Ma ei taha siin kedagi maha teha, lihtsalt üles kutsuda ettevaatlikkusele harjutuste soovitamisel. Jõutõmmet ju ikka raviks ei soovitaks
  22. Rinnalihase rebend

    Kõva raha eest võiks juba rebendi kokku lappida. Ja ma ei usu et eestis neid peptiide ka süstitakse, AlanBstard on veidi nende kohta uurinud. Teemaalgatajal ei soovita nii optimistlikke plaane teha, väga suur vigastuse süvendamise oht.
  23. Kõht ja selg vormi

    Usun, et on inimesi, kellele see superhästi sobib, aga alaseljavalu ei võrdu alaseljavalu, ja ilma probleemi põhjust teadmata ma pigem reeglina ei soovitaks seda, või vähemalt sellega alustamist:) Kas sina soovitaksid seda esimeste harjutuste seas neuroloogilise probleemiga inimesele? närvijuure pitsumine, diski prolaps?
  24. Kõht ja selg vormi

    Valutava seljaga inimesele sobib nendest harjutustest ehk ainult superman.. Teisi kindlasti ei soovitaks selliste sümptomitega.
×