Jump to content

trennihull

Kasutajad
  • Sisu loend

    73
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik trennihull postitused

  1. marmelaad

    Avastasin viimasel ajal, et marmelaad on päris hea stuff. Ja pakendil oleva info järgi seal ainult süsivesikud, rasva 0g. Seda ju mudugi ju tehakse siirupist ja suhkur on seal ka, aga kui mu eesmärk on ikka kaalu jälgimine, siis oskab keegi öelda, on see marmelaad väga paha tegija seal juures??? Tavaliselt söön seda hommikul või lõunal, mõttega et need süsivesikud lähevad päevaseks kulutuseks. On see väga vale mõte??? Tänan, kes oskab midagi tarka lisada
  2. vitaminiid

    Kõige enne ikka soovitaks sul oma toitumine üle vaadata, et see oleks mitmekesine, et oma ained kätte saaksid. Sest need vitamiinid, mis seal apteegis müügil, on ju enamjaolt ikkagi sünteetilised ja pealegi on seda toimeainet seal nii vähe, igast muud värke sinna juurde topitud. Mina leian et ikkagi kõige tähtsam et iga päev sööks hästi palju puu- ja juurvilju, sest seal ju need põhilised vitamiiniallikad ongi. Toidutaldrik peab olema värviline, nagu näiteks punane paprika jne... sest need värvid on ju tegelikult taime kaitse ja seal on inimesele väga vajalikke aineid. Ja apelsinid on ju väga head C-vitamiini allikad, mida meil immuunsüsteemile väga vaja, aitab haigustega võidelda. Ja igast teraleivad ja kõik sellised tooted. Et jah, eriti ei soovitaks nii kergeekäeliselt nende vitamiinide järgi haarata Või mis teised arvavad???
  3. Lihaste venitus.

    ise venitan peale iga lihasgruppi, ehk siis teen ühe lihasgrupi ära. seejärel kohe venitan ja asun järgmise lihase ´kallale
  4. Rakutoit

    Mitte ainult! Aga ikkagi tahaks teada, kas oli tuntav hea mõju nende toodetega?
  5. Rakutoit

    Aga kas põhimõtteliselt need Herbalife tooted sulle siis head ka tegid??? Mina igatahes olen väga palju halba selle firma kohta kuulnud
  6. Rakutoit

    Kas sa räägid äkki GNLD firmast Don Diablo??? Kui jah, siis selle firmaga seoses saavad õiget juttu rääkida ainult need, kel otsene kokkupuude ja kogemus gnld'ga. See ei ole mingi tühi reklaam, et tooted on tasemel, sest nimetage mulle mõni teine firma, mis annab oma poolt 100% garantiid, et pole kõrvalmõjusid. Vaadates telekas reklaame, kus reklaamitakse neid nö.loodustooteid, siis lõppu öeldakse lause- "kõrvaltoimete korral pidage nõu selle ja sellega" Ja seda ma ei usu ammugi, et ükski inimene saab iga päev toidust kätte kõik vajalikud toitained, mida rakkude elutegevuseks vaja Ja näiteks selle sama gnld toodetega sai mu vanaema korda oma kõrge vererõhu, arst kirjutas talle küll mingid tabletid välja, aga vanaema on selline inimene, kes tablette ikka niisama kergekäeliselt ei topi omale sisse. Ja andisn vanaemale kaks kõige vajalikumat toidulisandit, mis aitavad korrigeeerida vererõhku ja kui järgmine kord juba arstile läks, siis arst tegi suured silmad, ja imestas, et kuidas vanaema vererõhu nii kiiresti korda sai, et mis tablette ta kasutab. Aga need gnld tooted pole mingid rohud, vaid need on toidulisandid- valmistatud sellest toidust mida me iga päev peaks sööma, aga paratamatuslt ei jõua me seda kõike endale sisse süüa, mida vaja. Ja on veel palju muid tervisehädasid, millest aitavad üle saada õiged toidulisandid. Kes asja tunneb- teab, et gnld toidulisandeid tuntakse kõrge kvaliteedi, mitte madala hinna poolest. Kallis on tõesti ja see on asja juures ainuke miinus Aga no eks igaüks on ise tark ja teab ise, mida omale suust sisse ajab, aga mina leian, et üks asi on see, mida sööd endale sisse ja teine asi see, milline on toimeaine Igatahes olge terved ja tublid ja tehke ikka trenni edasi!!!
  7. jala lihas läheb krampi :(

    Lihaskrambid tekivad, kui näiteks on kaltsiumi puudus, sest kaltsium on väga oluline lihaskontraktsioonide juures. Paljud arvavad, et kaltsiumit on meil vaja ainult luude jaoks, aga tegelt ka lihastele ja närvisüsteemile;) Eks sa jah ise pead oma toitumiskava üle vaatama. Ise teen ka päris tihedalt trenni ja seepärast võtan toidulisandina Kaltsium-Magneesiumi Igatahes loodan, et leiad lahenduse oma probleemile
  8. Nahk

    Kle Kurupt!!!! OMA VÄLIMUSE EEST PEAVAD HOOOLT KANDMA KA MEHED!!!! Eriti kitsarinnaline arusaam, et aint naised käivad ilusalongis Ja see, et ütled, et käi solaariumis- kuivatab naha ära. Jah tõesti kuivatab, seepärast peabki hoolega kasutama niisutavat kreemi nii kehale kui ka näole, sest võib tekkida naha pindmine kuivus ja siis on effekt selline, et naharasu ei pääse välja ja võivad tekkida hoopis uued punnikesed. Kõike peab tegema teadlikult!!! Ja mine arenda oma mõttemaailma ja laienda silmaringi, hea soovitus- ehk siis edaspidi suhtud mõistvamalt!!!
  9. Nahk

    Ei istu sa seal midagi niisama, algul puhastab, koorib, siis aurutab, et avada poorid ja siis puhastab, sõltub sellest kas pigistab näppudega või spetsiaalse riistapuuga. Selline näeb välja minu näopuhastus, sest mul on vaja need ummistsued välja pigistada. Ja pärast juba järgneb rahustav mask jne... Ja selline soovitus ka et kui sul vaja pigistada siis mine õhtul kosmeetiku juurde, siis ööga suurem punetus taandub, kuna ikkagi see protseduur ärritab nahka ja kohe peale puhastust ei ole välimus just kõige ilusam, aga mõne päevaga juba ilusam Aga ma ei tea kui suur sinu mure nahaga on, sa pole üldse täpsemalt rääkinud, kas nina peal on mustad ummistunud poorid ja ka mujal- otsmikul, lõual... Kõik sõltub, milline on su nahk. Mõnel pole vaja pigistada. Aga ise ära pigista, see ei aita, tekitab aint põletikke!!!!
  10. Nahk

    oleneb palju sul teha on, aga keskmiselt kuskil 1,5-2 h mul läheb....
  11. Nahk

    ega nüüd seksides vast tõesti kõik punnid kohe imeväel ei kao, aga eks see seks ole ju rahustav ja mõnus tegevus ning kuna punnnid tekivad vahel lihtsalt närvilise perioodi tagajärjel siis tõesti see mõjub hästi, kui rahulik tasakaal tagasi tuua ja sperma mõju kiidetakse jah ammust ajast juba
  12. Nahk

    tervislik toitumine ja mittesuitsetamine ei aita nüüd küll!!!!!!!!!! Ja ei tahaks ülbe olla, aga see et arvad, et meestel on imelik käia- SEE ON VÄGA KITSARINNALINE ARVAMUS!!! Kus linnas elad??? Ise soovitaks Tartus enda kosmeetikut, ja kusjuures just olen arutanud seda teemat, et kas mehed käivad- ja käivad!!!
  13. Nahk

    mul on 220.- peab jah ütlema, et pole odav lõbu... aga ilu nõuab oma
  14. Nahk

    Lähed kosmeetiku juurde, seal aurutab ja maskitab ja puhastab- ise küll käin ja muudmoodi neist ummistusest lahti küll ei saa.... Mudugi oleneb kosmeetikust, tänapäeval on need ilusalongid iga nurga peal ja iial ei tea ju kelle juurde satud Endal kindel usaldusväärne kosmeetik Soovitan ikka ära käia, oleneb kui palju ummistunud poore on, kui väga palju siis kohe esimese korraga päris puhtaks ei saa- on vaja mitu protseduuri ja peale seda peaks ikka regulaarseks selle kosmeetiku külastamise jätma
  15. vererõhk

    Ei usu nüüd, et see HÄSTI PALJU KOHVI kõige parem lahendus on Ise tean, et vererõhku saab reguleerida omega 3 rasvahapetega ja küüslauguga. On olemas ka vastavad preparaadid, aga ei usu et need kõige paremad on just need tavalistes selverites müügil olevad asjad. Ei usalda küll nende kvaliteeti, üks asi on see, et sa midagi endale sisse sööd ja teine asi, kas ka toimib. Soovitaks ikkagi nõu pidada arstiga või siis mine uuri apteegis, mis preparaate pakuvad. Mu vennal oli ka kunagi vererõhuga probleeme, siis ta sõi mingeid magneesiumi tablette (mingi helelillakas või roosakas purk oli mu meelest).
  16. Lihas tõmbleb

    Aga kas selle lihase tõmblemise põhjus võiks olla ka KALTSIUMI PUUDUS??? Sest on ju kaltsiumit samuti lihaste kontraktsiooniseks jne vaja. Ise tarvitan preparaati Cal-Mag, ehk siis ongi kaltsium ja magneesium koos Tegelt ju sportlastel kõikide vitamiinide vajaduse normid suuremad kui tavainimesel
  17. ELS

    no helistavad ikka ette, vähemalt mulle küll
  18. No anaeroobne võib olla ka jooksmine, spinning ja aeroobika, kui tempo on kiire ja pulss väga kõrge ning näiteks spinningus suure koormusega sõitmine kiirel tempol. Sest anaeroobne treening on ju põhimõtteliselt see, kui sa teed trenni ja sul on hapnikuvõlg, ehk siis hing kinni ja hingeldad- pea hakkab vahel ringi käima selle tagajärjel jne...????????????? PARANDAGE, KUI MA EKSIN!!! Ja aeroobne treening on mõõdukal pulsisagedusel- kuskilt on meelde jäänd lause, et rasvad põlevad hapniku tules. Seepärast ei tohigi rasvapõletustrennis pulss liiga kõrgeks minna, et ei tekiks hapnikupuudust...
  19. Huvi pärast tahaks teada, panin küll otsingusse, aga ei leidnud midagi Juhul, kui keegi siin oskab sel teemal midagi öelda, siis oleks väga tore Ja siis kuvi pärast küsiks ka seda, et kui näiteks naisterahval on olemas eeldused heaks lihaskasvuks, siis kaua läheks aega, et saada ennast juba peaaegu võistlusvormi??? Tänan
  20. kas tõesti keegi ei oska vastata???
  21. rasva põletus

    Jah ega mul endal ka üle 115 ei tõuse pulss seal ratta seljas niisama vändates, aga kui lisada koormust ja sõita erinevaid sõiduasendeid- näit: püstine asend, madal sõiduasend(keha ettepoole kallutatud, tagumik sadula kohal) või siis istudes suurem koormus. Mudugi ei tea kui suuri lihaseid tahad, kui ei taha suuri, siis jälle liiga suure koormusega ei tohi sõita, jalg ei tohi täis minna, aga saab ka kerge koormusega kõike teha- ise just nii teengi
  22. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    päris lühikesed mehed meil siin aga jah, muskel ruulib
  23. Nahk

    E-vitamiin. Ja kui tõsine su probleem on??? Vbla võiks minna nahaarstile Ise suuremast probleemist sain abi tablette kasutades, sest kreemid mulle ei sobi, need mis retseütiga kirjutatakse on nii kohutavalt kanged ja mu nahk ei kannata neid. Praegu mõni üksik punnike on, aga no poorid siiski ummistuvad ja kosmeetiku juures pean käima ja solaariumis ka käin, et jumet saada, kuna ei taha mökerdada ennast jumestuskreemiga... Aga jah, soovitaks arstil ära käia kui mure suur
  24. Kas keegi on huvitatud osalemast?

    kle jah, ise täitsa teen pulsikellaga trenni:) räägi oma põhimõttest mudu täitsa võiks kui saab sind aidata
×