Jump to content

Silja992

Kasutajad
  • Sisu loend

    37
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Silja992 postitused

  1. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

    Kirbuga nõus, mina lausa kardan väikeste kätega mehi
  2. Otsin trennikaaslast soovitavalt naissoost!!

    ma vaatan, et maru kurjalt reageeriti. olen küll tartu neiu, ja meeldib ka väljas jooksmas käia, aga minuarust üksi, õigemini mp3'ga on ülimõnus joosta, oma mõtteid mõelda.
  3. Kas toidu kõrvale tuleb juua?

    Kuskilt kunagi lugesin, et pool tundi enne ja pärast tahkemat toidukorda on soovitatav juua klaas vett, kuna see kergendab toidu seedimist
  4. Kõht pekivabaks

    Mul sarnane mure, samuti söön vähe (õigemini harva, vahel söökide vahe ligi 8 tundi, sõltub päevast), ning spordiarst ütles, et iga kahe tunni tagant tuleks kasvõi natukenegi (mõned pähklid kasvõi) süüa, et seedimist ergutada.
  5. Osale uurimuses

    mis sest, et pea aasta hiljem, aga sai ka vastatud
  6. vastasin ka, aga jäin vist maru hiljaks.
  7. Uurimistöö

    1) Iseloomustage oma meeleolu ja füüsilist aktiivsust täna praegu 10-palli skaalal. (1p on kõige halvem ja 10p on kõige parem)- meeleolu hommikutõttu 7p, füüsiline aktiivsus 7p 2) Kui on mingisuguseid spetsiifilisi sümptome (nt magamatus, söömishäired, närvilisus vms), siis postitage palun. Kui puuduvad, siis pange lihtsalt kriips.- puuduvad
  8. isiklikult käin A. Le Coq Spordihoones, ülemises jõusaalis. kunagise nimega Eksklusiiv
  9. Küsitlus sportimise kohta

    vastasin kah, loodan et on veel abi sellest
  10. 1. Mis on Teie arvates spordijookide ja toidulisandite toodete rahaline turumaht Eestis?- kuna toodete valik on väga lai, siis jah, tõenäoliselt 3-4miljonit eurot. 2. Millise ettevõtte tooted on kõige edukamad? (Fast, Olimp, Gutzy jm.)- pigem Fast 3. Millised tooted on kõige edukamad? (Proteiinid, kreatiinid, batoonid jm.)- proteiinid ning kindlasti on ka batoonid tõhus kaup. 4. Kust neid peamiselt ostetakse? (Jõusaalidest, spordiklubidest, internetipoodidest jm.)- paljudes tavalistes supermarketites on ka üht-teist leida, samuti ka Sportlandis, aga eelkõige leian, et internetipoodidest.
  11. Palun aidake küsitlusega uurimistöö jaoks

    kahjuks jäin hiljaks ja ei jõudnudki vastata
  12. Rasvapõletajad

    Olen ise kasutanud Thermo X rasvapõletajat, 100 kapslit. üsna hea hinnaga sain ka selle purgi. ma ei oska öelda kui väga see mu kaalule mõjus, aga trennides ma tundsin, et üsna kiirelt tõmbas selja higiseks ja samas andis energiat juurde. täitsa okeid kapslid, aga kuna varasem kogemus nendega puudub, ei oska kuidagi võrrelda
×