Jump to content

kaheksakaheks

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kaheksakaheks postitused

  1. ma ei taha enam paksmagu olla

    Kuidas sellist magu kodus suveks vormi saab? Milliseid harjutusi ja palju korduseid peaks tegema ja suve lõpuni pean aint juurikaid sööma?
  2. ma ei taha enam paksmagu olla

    palju ma enamvähem sõitma peaks rattaga päevas, et sellest ikka kasu oleks? umbes km?
  3. ma ei taha enam paksmagu olla

    siiamaani olen nüüd igapäev pannud 2x50 kõhtu, 4x10 kätekõverdust, 2x50 kükki.. peale esimest 50 kükki tõmbab keti ikka ränagalt maha.. julm on ikka olla kui lihase asemel rasv on aga toitumis kavaga on veel praegu selline värk et seda ei ole aga uuel nädalal ehk on olemas.. tahaks hakata jooksmas käima aga ma arvan et ma lähen kasti peale 500 meetrit...
  4. ma ei taha enam paksmagu olla

    to rains kõik oleneb vaata sellest kuhu poole sa sõidad need 10 000 või 4000 km... tänks kõigile kes viitsisid siin üles astuda
  5. ma ei taha enam paksmagu olla

    see toiduvärk on jaa nii nagu ta on praegu, aga ma võtan end kokku siin kohe kohe ja ostan toitumiskava.. tõsi ta on et jõusaal igalpool mujal maailmas ka eksisteerib... aga andke nüüd nõu milliseid harjutusi tuleks mul teha kodustes tingimustes.. keegi soovitas siin kätekõverdusi ja kükke teha aga mis veel?
  6. ma ei taha enam paksmagu olla

    eile sõin ühepajatoitu ja õhtu mingid vorstisaiad teega.. täna panin peekonit ja muna hommiku ja paar tundi tagasi friikaid lihaga ja rohkem pole midagi söönd mitte et ma üldse ei saaks saalis käia aga kui ma järgmine nädal lähen kuuks ajaks eestist 4000 km kaugusel siis väga ei ole võimalik käia ju....
  7. ma ei taha enam paksmagu olla

    aga palju ma kütma peaks et asi ajapikku jumet hakkaks võtma, 2x50? 4x50? 2x50 hommikul 2x50 õhtul?
  8. ma ei taha enam paksmagu olla

    saalis pole aega käia, aga toitumiskava ja koduse trenniga peaks korda saama asja ajapikku?
  9. ma ei taha enam paksmagu olla

    palju ma peaks alla võtma muidu et normaalne oleks praegu olen ~73.2kg 182 pikk
  10. ma ei taha enam paksmagu olla

    hakkasin kõhulihaste harjutusi tegema 2x50 ja jalatõsteid 2x10, aga kui ma õhtu teen ka 2x50 et päeva jooksul 200 tk et peaks aitab küll v? 4 korda nädalas teeks 2x50 ja õhtuti 2x50
  11. ma ei taha enam paksmagu olla

    kust ma selle toitumiskava tellida saan saate lingi panna ma otsisin aga ei leinud
  12. ma ei taha enam paksmagu olla

    aga milliseid harjutusi ma tegema peaks?
  13. ma ei taha enam paksmagu olla

    ühesõnag pean rasvaimu tegema... kui aus olla ega ma eriti ei õgigi mõni päev ei söö pm midagi ma ei tea kust see magu ette tuleb
×