Jump to content

Ak_47

Kasutajad
  • Sisu loend

    307
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Ak_47


  1. Noh, raha varastamine ei ole just aus viis selle hankimiseks. Samas steroidid ei ole ka aus viis oma lihaste kasvatamiseks.

    Nii palju kui mina olen lugenud või arvutist näinud interviuusid steroidide kasutajatega nad kõik õigustavad oma tegu sellega ET NAD TAHAVAD OLLA NR.1

    Vanglas piisavalt steroide ja mõnuaineid saadaval,seal saab oma vajadust siis rahus rahuldada.

    Ta oleks võinud poliitikuks hakata, pääsenud tingimisi karistusega (ning raha oleks olnud lihtsam nihverdada) :rolleyes: *khkm Eesti*

    Riigikokku sattumine oleks veel parem (tehku oma partei), sest siis rakenduks immuniteet/saadiku puutumatus, mis takistaks tal vangi minemast :ph34r: (ma ei tea küll,kas see austraalias kehtib).


  2. No uuele naisnäole pööratakse lihtsalt liialt tähelepanu ja vahel on see tähelepanu selline seksistlik-šovinistlik, mis paneb tundma, et ehk trügingi meeste maailma? Ehk polegi kena tagumik uppis siin meestekarjas jõutõmmet teha ja peakski supipoti taha taanduma? Ma arvan, et kui saalis käivate meeste poolt on aval "tere tulemast" suhtumine, siis ebamugavustunnet ei tekigi. Aga kui vahtima ja kommenteerima hakatakse, siis on vastik.

    Kui sa revalisse satud, siis mina ütlen sulle kindlasti tere :D ! Seal on tõstepõrand ka vastu seina, mistõttu ei anna midagi kommenteerida, isegi kui tahaks ^_^ .


  3. Patupäeval on toitumisskeem ju sama,mis ülejäänud päevadel, st. makrotoitained tahad ikka kätte saada. Või sööd terve päeva vältel kooke ja pirukaid? Alustad soolase ja salatiga ning lõpetad magusaga. Üldine soovitus nõustajatelt on ,et enne sööma asumist, nii 15-20min. joo klaas vett. Tarbi palju kiudaineid ja ära endale küpsiseid varu :rolleyes: . Neid suudab lühikese ajaga terve paki ära süüa,enne kui kõht märku annab. Ma eelistan ka oma magusaampsud üldkaloraaži sisse arvutada,et mitte hakata eraldi päevi selleks looma.


  4. Hästi tehtud. Kas klipid olid võetud erinevatel päevadel ja kokku miksitud või hoopiski n-ö. full body split ? Muusika valik oli sammuti hea - kuulsin esimest korda seda lugu ning uurima hakates selgus,et täitsa eestlase tehtud. Võibolla kui kedagi veel huvitab siis:

    Mario M - Evac

  5. Ma ei tea,kas ma mulle ainsana tundub, kuid siin on hakanud kooruma järjekordne psühholoogiline ning sotsioloogiline paradigma. Meenutab see kangesti sellist aega,mil archangel/holger propageeris IIFYM (if it fits your macros) söömist paari söögikorraga päevas (ja rohkem valku ühes toidukorras,kui 30g) ning üldine kasutajaskond teda sellepärast tögas. See oli vist nüüd aasta(id) tagasi, huvitav kas selle lähenemisega juhtub samamoodi :D


  6. miks seda rasva nii plju vaja läheb? ma tahaks rasvast lahti saada just mitte vastupidi.

    35573805.jpg

    Ma olen samas suurusjärgus sinuga ning tarbin üle 100g rasva päevas. Kaalulangetuseks olen kaloraaži napilt alla 3000 ajanud - sa selle 1900ga kaugele ei jõua.

    • Upvote 1

  7. Kui sa nii arvad. Tegelikult on reklaamist asi kaugel. See on pigem iseendaga dialoogi loomine ja hetkel ainult puhas spekulatsioon. Kui mees paisuma hakkab, siis peab sellel ju mingi loogiline seletus olema :rolleyes:

    Külmapaistetus või näljapaistetus. Üks kahest, need toidulisandid ei asenda ju õiget toitumist :P


  8. Jõulud tulekul ja paistab,et vana on ise ka juba vormis :D

    It must be põhjapõdrapiim. Võrreldes eelnevate vormipiltidega, siis on ta kas a) peeglile/kaamerale lähemale liikunud või b ) suuremaks kasvanud :rolleyes:

    http://www.erm.ee/et...akultuur/Saamid

    Põhjapõtrade kodustamise järel on suurel osal saamidest olnud peatoiduseks põhjapõdrasaadused - ära kasutati võimalikult suur osa loomast, valmistades erinevaid lihatoite, suppe ja vorste. Toitude valmistamiseks kasutati ka verd, rasva ja luuüdi. Põhjapõdraliha küpsetati vardas, praeti, keedeti, kuivatati ja suitsutati. Olulisteks saadusteks olid põhjapõdrapiim ning sellest valmistatud vadak, juust ning või (välja arvatud Koola poolsaarel, kus põhjapõtrade lüpsmist ei tuntud). Külmutades saadi nn jääpiim.


  9. Selles suhtes, et kui ma vanaks pässiks jään ja enam nii ilus ei ole, siis võin ka tulevikus FAST tehase ladudesse tõstukijuhiks kandideerida. :rolleyes:

    Sa, härra Toidulisand, võiksid minna FAST'i tehasesse degusteerijaks või tootearendajaks :P Valmista üks eestimaine kartulisalati maitsega Massgainer või verivorsti ja seapekiga valgupulber :D

×