Jump to content

Ak_47

Kasutajad
  • Sisu loend

    307
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Ak_47 postitused

  1. FARMI-GABRIEL PAUGUTAB

    Ei paugutanud ta seal kuskil ju, eksitav pealkiri
  2. 1)Hs 2)Oode - see on peale trenni: kodujuust + puuvili 3)Lõuna 4)Oode 5)Õs 6)Oode I. tüübi diabeet Rohkem nagu ei jõua (va. kui minna kella 1. ajal hommikul magama,siis vb. kell 23-24 süüa miskit),vähemaga ei ole harjunud (diabeedistaaži ~10a)
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    "Naeratava näo taga võib varitseda kiskja hing"...kes päeval kühveldab sõnnikut,kuid õhtul tapab pilguga
  4. Kohupiim vms

    Ise tarbin enne magamaminekut vaniljekohupiima,mis on segatud maitsestamata joguritga - seda lahjendan omakorda törtsu piimaga Seda tuleb kena kogus,pool sellest söön hommikul ära
  5. Kuidas vältida ülesöömist ?

    Väike offtopic küll,kuid maakeeli öeldes - rasv toob maitse lihtsamalt esile.
  6. Tõeline mure - kaal ei lange

    http://www.fitness.ee/bav-arvuti/bav Sisestasin andmed ja sain 1625.8 kcal baasainevahetuseks.Nii,nüüd lisa sellele treeningtegevusest põhjustatud kalorikulu (selleks, et arvutada välja kogusumma,mis päeva jooksul ära kulub) - peale seda võiks süüa 10% kuni 15% vähem kaloreid. Minul endal tekitaks numbrite pingsalt järgimine stressi, see häiriks kindlasti minu organismi (eriti kui see on pikaajaline stress) töövõimet.Süüses tihedalt ja korrektselt,kurnab seegi ju keha,rääkimata trennitegemisest...Kui ma peaksin järgmina,mida ma söön , siis loeksin toiduportsjone kalorite asemel(üks portsjon = käelaba rusikasse pandud).Aga see on iga inimese enda valik juba ( : Järgmine asi on,mida su ema täpselt sööb ? Palju vajalikke toitaineid ja vitamiine ta oma toidust kätte saab.Tasakaalustatud toit on tavainimestele väga tähtis!
  7. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

    Ega naisi ei huvita,mida mehed suust välja ajavad, kui nad ise on ühe asja peal väljas Sõbranna just ütles
  8. Teeviidal madistamise video! (3D Treening)

    Lahe video,kuid tekkis küsimus,et mis on selle esimese laulu pealkiri,mis videos kõlas
  9. Hakkab pihta.

    Väheks jääb,väheks. Viska kohupiim + pähklid + marjad mmmm..... suu hakkab vett jooksma... hea, et on kell 6 ja õhtusöögi aeg )
  10. Kohvikus/sööklas ei olegi, kui inimene ikka seal sööb.
  11. Küsimus, kui inimene omab I. tüübi diabeeti (süstib insuliini): Veresuhkru kontroll on tähtis , kuid ajapikku võib ilmenda tüsistusi, mille hulka kuulub ka neerukahjustus , siis kas nemad peaks vältima toidulisandeid kui selliseid ? Või treenides neli või enam korda nädalas,siis arenemise eesmärgil toidulisandeid siiski kasutama ?
  12. 15a paks neiu.

    Väike offtopic,kuid kõht tühjeneb kiiresti peale kiirtoidu söömist ( huvitav kokkulangevus kiire söök vs. kiire tühi kõht ^^ ) sellepärast, et sealt saab organism pm. ainult süsivesikuid, see sunnib aju saatma signaale, et ta ei ole toitaineid näinud/saanud - "kas sa sõid ikka midagi.. vaevalt...toitaineid ei saanud..söö veel, sest neid on mul vaja" vms
  13. 15a paks neiu.

    Ise mõtlesin ühel enda sünnipäeval,et järgmine a. juubel tulemas.... võtaks midagi ette. Püstitasin eesmärgi,et aastaga korralikult vormi. Kaal oli ~85kg , kuuajaga kukkus umbes 0.5kg (80kg oli eesmärk) Söök ? - Ei muutnud (oli ikkagist ju üle harjukeskmise ) Mis ma tegin, siis...jooksin enamasti igapäev,youtuubist kõhulihaste video õhtul arvutist lahti ja tihkusin teha, tulemus? :Sikspäkk oli juubeliks ees.Küll aga seda uuesti ma ei viitsiks küll teha,hetkel ei ole tagasilangust tekkinud kah , sest nüüdseks käin juba hallis trennis.
  14. Hommikupuder

    Endale sobib just imal lödi ,siis ei tõmba üleliigselt süsivesikuid sisse (sest see eriti ei maitse)
  15. Toitumine enne ja pärast trenni

    What about süsivesikud/kiudained (võileivad,puder,pähklid vms.) koos miski valgujoogiga - hommikusöögiks. Peale trenni kohupiim + banaan edasi;lõuna-,õhtusöögile lisad siis muna^^
  16. ma ei taha enam paksmagu olla

    Ürita ikka süüa,mitte õgida. Räägiks nagu metslasele ,et lusikas ja kahvel käivad lauakommete juurde See selleks siiski:Väike off-topic n-ö.Isiklikult söön iga ~2h järel, et ainevahetus "täiel lõkkel" hoida (st. koguaeg töös).Trikk on selles, et keha ei talleta üleliigset sellise himuga... Esialgu vähenda tarbitavate koguste hulka - seejärel uuri oma toiduplaani.Tee kindlaks süsivesikute/valkude/rasvade sisaldus.Hakka rohkem vedelikku tarbima, nagu nt. vett.Vältima peaksid ebavajalikke süsivesikuid.. Fitness.ee aaddressil toredad kalkulaatorid selleks (http://www.fitness.ee/kaloriarvuti) (http://www.fitness.ee/bav-arvuti) jne. Kui oled ikka enda mõtetega asja juures, siis uuri foorumis (kasuta otsingut) leiduvaid materjale, kuid ka neid, mis platseeruvad fitness.ee kodulehel Laienda silmaringi,tee sellest oma eluviis..Seda selleks, et vältida vanadesse rööbastesse tagasisattumist.
  17. Sõjaväe testiks treenimine

    1. Kätekõverdused toenglamangus 2 minuti jooksul. Keha hoitakse sirgelt, käsi kõverdatakse küünarnukist 90-kraadise nurgani. Puhkeasend (ja lähteasend) on ülemine asend. Hmm,so tagasi üles minnes ei pea käsi sirgeks ajama? Tekiks n-ö. lock-out (tundub lihtsam niiviisi)
  18. Minu treeningkava- mida muuta?

    Kui kodus on blender,siis saad imesid endale kooli kaasa vorpida [(üli-)õpilase seiklused] Kuskil oli isegi õpetus ise-/kodutehtud energiabatooniks (vaheta aineid ning moodusta valgubatoon?)
×