Jump to content

frh

Kasutajad
  • Sisu loend

    68
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik frh postitused

  1. Liigne toitumine ,organismi stress?

    Suurema rasvasisaldusega kodujuust, kohupiim, jogurt??? Söö liha, sealiha.
  2. parimatest parim?

    Ega sa juhuslikult ei usu, et päkapikud tegelikult olemas on? Selleks peab ikka natuke kangemaid aineid kasutama. Minu arust on eriti naljakas vaadata kui mõni steroididega üles pumbatud mees (ma ei mõtle antud juhul mr mesi, mitte et ta ei oleks steroide kasutanud, aga muus mõttes) reklaamib mingit nö. tavalist toidulisandit ja siis "tavainimesed" usuvad, et selle abil ongi võimalik selline tulemus saavutada.
  3. parimatest parim?

    Asi on rohkem treeningust/toitumisest/puhkamisest sõltunud, pole erilist lisandite mõju täheldanud. Eks see mõju ongi pigem müügimeeste reklaam.
  4. Kükk

    Minu jaoks tundub imelik, et tahapoole kukkuma kipud, mul kisub pigem ettepoole. Pole just kukkunud, aga ükskord oli selline tunne, eks aja jooksul on keha kontrollimise võime parnenud. Kuidas maas ühe jala peal (ilma raskuseta) sügavkükki teha on, kas hoiad tasakaalu? Pole ammu proovinud, kunagi tegin 20 kükki põrandal ühe jalga, ilma et oleks pidanud käsi või teist jalga maha toetama.
  5. Kükk

    Keegi ei käsi teha kükki lahtise kangiga, sa ei taha ju jõutõstmise võstlustel osaleda? Vabalt võid smithil teha või hack-masinal või jalapressil, kedagi ei peaks "kottima" kuidas või mida teed, teed ju enda jaoks.
  6. Arvatavasti ei olnud tegu peegelkaameraga (mille kohta mu jutt käis)? Peegelkaameral pole seal eriti midagi suriseda ega uriseda (nagu seebikal tuleb objektiivi kate eest ja objektiiv mootoriga välja).
  7. Räägin oma kogemustest peegelkaameraga. -10...-15 käes pikemalt viibimine küll aparaadile midagi ei tee, olen tunde sellise külma käes olnud ja pilte teinud. -20-ga ka, aga mitte mitmeid tunde (võibolla 1 tund). Kerge vihm ja lumi pole ka midagi teinud. Tagavaraaku muidugi tasub jah keha ligidal taskus hoida, et suudaks voolu välja anda (akud ei saa külmaga tühjaks, vaid lihtsalt ei suuda külmaga voolu välja anda. Kui pärast sama aku soojana sisse paned, töötab). Tuppa minnes hoian aparaati alati kotis ja välja võtan alles paari tunni pärast kui on aeglaselt soojenenud.
  8. Marek Kalmus 40

    Palju õnne Eesti Terminaatorile.
  9. Ei tea, aga nendes kahes teemas ei saanud ühtegi vastust: http://www.dieet.ee/foorum/showthread.php?p=3211 http://www.dieet.ee/foorum/showthread.php?t=1756 Siin ka vist sellist vastust ei tulnud, millega rahule võis jääda: http://foorum.kaaluabi.ee/read.php?3,7149
  10. Tere

    Isegi kui õlut ei joo ja kasvõi iga päev aeroobset teed, ei kao kõht enne kui söögiga vähem kaloreid sisse sööma hakkad kui päeva jooksul ära kulutad.
  11. Arvad, et see mahla valik oli põhiline asi, mis aitas kaalu langusele kaasa? Kui oleks mahla asemel sama koguse puuvilju söönud, siis oleksid praegu veel paar kg raskem?
  12. Janika Jürgenson hetkel Kanal 2, väljalend

    Internetti neil ka pole enam: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=484294
  13. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Kindlasti palju oleneb see inimese treenituse tasemest, ka nö. algkaalust ja tont teab millest veel. Mul isiklikult kaalu tõus/langus väga palju ei muuda asja, tundub et näiteks surumises enam-vähem 1:1, ehk siis 5 kg alla võttes surun 5 kg vähem, 5 kg juurde võttes 5 kg rohkem.
  14. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Ma ei mõelnud tegelikult kuidas konkreetselt VÕISTLUSTEL asja tehakse, vaid üldiselt, nö. tavainimese mõistes. Kui keegi hakkab poksitrennis käima või harrastajatasemel poksib, siis ta poksib ka täpselt samamoodi kinnastega, nagu ka "profid". Samuti nagu teivashüppega, isegi algajad ei kasuta teivast, mida painutada pole võimalik (iseasi kas ta seda algul painutada jõuab ja julgeb). Surumise puhul särk on aga ikka üsna uus "leiutis" ja seda kasutavad enamuses ainult tipptasemel võistlevad sportlased. Enamik inimesi, kes kunagi kangi on lamades surunud, ei ole seda teinud (ega ei teegi) surumissärki kasutades. Inimesi ikkagi huvitab kui saab enda võimeid kõrval võrrelda. Kui kunagi koolis hüppas kaugust 7.10 ja nüüd näeb sportlast hüppamas 7.90, siis on asi üsna üheselt võrreldav. Kui ta aga surus kangi 180 kg ja võistlustel keegi surub särgiga 250 kg, siis ei oska nagu mingit seisukohta võtta kas ja kui palju tema tulemus nõrgem on.
  15. Kas teen kõike õigesti?

    Ülakeha 3-4x nädalas ja igas trennis 20 seeriat?
  16. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Asi on selles, et teivashüpet ei harrastatagi (muidugi kes tahab, võib) jäiga teibaga. Keegi ei küsi Mike Tysoni käest ka kas oleksid vastase ilma kinnasteta nokki löönud, sest poksitaksegi kinnastega.
  17. Kaalu langus haiguse tõttu

    Paari päevaga ei kaota ei 3 kg lihast ega ka rasva, see on enamuses vesi, mis kadus.
  18. Raskejõustik

    http://et.wikipedia.org/wiki/Raskej%C3%B5ustik ?
  19. Kaalu kaotamine

    Sul on täiesti ilus ja normaalne hea, mida ei pea häbenema. Ei ole ülemäära suuri reisi, ei ole ebanormaalselt suuri lihaseid.
  20. Ületreening?

    Ma teen kõike (terve keha) ühel päeval) ja ikka on arengut märgata. Ärge hakatake liiga kergekäeliselt treeningut lihasgruppide vahel jagama.
  21. Kulturism on surnud

    Alaga mitte tegelejate silmis kulturism ei ole spordiala. Nii see oli, on, ja jääb, selles ei ole kahtlust. See mida alaga tegelejad ise arvavad, ei koti tegelikult kedagi. Allveepihkupeksjad võivad ka arvata et teevad sporti kui võistluste jaoks valmistudes biitsepsit ja triitsepsit saalis pumpavad.
  22. Kas tead kes peab ristmikul teed andma?

    Vahet pole kas sinine keerab paremale või vasakule või sõidaks otse, ikkagi tal eesõigus.
  23. Rinnalt surumine 105KG

    Selle aasta EMV jõutõstmise võistlusel parima noore (kuni 75 kg) tulemus oli 135 kg. Ei tea kas on vahepeal ületatud, 3 a tagasi Eesti rekord oli 170 kg selles kaalukategoorias noorte klassis (eks võitlustel ikka surumissärgiga). Kas mainitud noormehel on ainult surumise tulemus hea või ka kükk ja tõmme?
  24. Rinnalt surumine 105KG

    Kindel, et tühi kang 15 kg? Tavaliselt ju 20 kg. Samas lukud ei pruugi 5 kg kaaluda.
×