Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by nightq


  1. @nightq, aitähh vastuse eest. Kas selline kava oleks siis sobivam, et esmaspäev ratas 50-70km teisipäev hiit(rattaga)20-30min, kolmapäev vaba, neljapäev ratas, reede hiit, laupäev vaba pühapäev samuti vaba või siis ratas 50-70km ja esmaspäeval uue hooga või esmaspäev vaba teisip ratas kolmap hiit jne?

    Ise teeksin nii

    E: HIIT

    T: saalipäev

    K: kerge aeroobne

    N: HIIT

    R: saalipäev

    L: kerge aeroobne

    P: vaba


  2. Vaatle oma kasse ja käi mõnel koolitusel veel ning oled toitumise spets valmis! Lol

    Kuidas sa nüüd sellise võrdlusmomendi sisse tuua said? Kassid on vapsee omaette teema ja isiklikuks minemine sind paremas valguses ei näita, pigem vastupidi Ma ei ole siin Archangel vms, nii et ründa argumente, mitte isikut.

    Niisama tülinorimine on madalalaubaliste teema.

    • Upvote 1

  3. Evolutsiooniliselt on see isude asi BS. Me teame seda, et katseloomad söövad ka ennast paksuks, kui neil on toitu, mis on rasvarikas, süsivesikurikas ja mitmekesine (selles mõttes et erineva välsimusega).

    Ma olen üsna kindel, et keskmine caveman, kes oletame on just ühe lihatüki järamise lõpetanud ja siis PÕMM ajamasinaga McDonaldsisse satuks sööks selle lagedaks, mitte ei ütleks, et "Äkää, mul ei ole isu, sest kuna ma olen eluaeg ainult nii õigeid asju söönud ja praegu on mul kõht täis, siis ma rohkem ei söö."

    Psühholoogilised ürginimese toitumisstrateegiad ei pruugi olla automaatselt adaptiivsed tänapäeva ühiskonnas.

    Mu kahel kassil on pidevalt 6-7 erinevat söögikaussi nina ees ning nad söövad tihti ja mitte kunagi üle oma piiri, säilitades normaalse kehakaalu. Katseloomade näide siin ei päde.


  4. Oot, oot, mis meil eesmärgiks oligi? Kui langetada, siis süskareid ma üle 25% ei tarbiks ja kui kasvatada, siis ka üle 40% ei tarbiks. Valk on lihaskasvu alus ja rasv on energia alus. Süsivesikud on ainsad toitaineid, mida keha otseselt ei vaja, aga kasutab kütusena, kui midagi paremat peale ei anta, nii et, kui keegi soovitab vähem rasvast süüa, siis ma soovitan sel isikul hoopis füsioloogia algtõdesid uurida.

×