Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by nightq


  1. Kalmusel on tohutu staaž ka, lisaks üliheale geneetikale. Ma rääkisin pigem keskmisest inimesest, kes nii kergelt ei kasva :)

    Fakt on see, et kui võtame võrrandisse täpselt ühesugused kehatüübid, siis lühematel tulevad lihased veidi kergemini esile, kuna need on lihtsalt väiksemad, ja pikemad peavad rohkem trenni tegema, et neid suurendada.


  2. Kui tegu oleks kvaliteetsete burgeritega, siis miks mitte, kuna sisaldavad need ju mahlakat lihatükki, eraldi salatit ja saia, aga Hesburgeri ega ka Mäki tooted selle alla ei kvalifitseeru. Need on puhtas rasvas praetud ja fritüüritud tooted, mille transrasvade sisaldus on skaalalt väljas. Samas Barbecue Mack`i burgerid on ülihead, ei ole kiirtoit ja noh, on 4-6 korda kallimad ka :)


  3. Eks hüpertroofia eesmärgil treenimine erineb lihtsalt jõutreeningust, kuna raskused on siiski keskmised või tsipa üle. aga mitte hüper-super-giga-mega suured. Koovit tegi ükspäev näiteks 2 kiloste hantlitega sooja ning õlga max 20 hantliga. Poisid vaatasid vanameistrit soojenduse ajal muidugi kerge muigega :)


  4. Pikematel inimestel on üllatus-üllatus pikemad lihased, mida vaja rohkem pommitada ehk siis kasv on natuke raskem ja vormilt pole me väga põkid. Jõutõstmises on erinevused isegi suuremad ja paljudes massiharjutustes samuti - pikemate jäsemetega tegelastel on teatud harjutustes eelised ja teistes on jällegi sooritamine raskendatud.


  5. Kui sul on nutitelefon, siis soovitan fitness builderit, mida ma ka ise kasutan. Treeningkavade valik on seal meeletu + saad ka enda kavasid luua, tulemusi graafiliselt võrrelda ja, kui exceli fänn oled, siis saad need ka endale failina saata. Täielik all in one lahendus :)


  6. Rasketes majanduslikes oludes tuleb võtta vastu keerulisi ja ebapopulaarseid otsuseid, et riik kokku ei kukuks. Näiteid on mitmeid, kus neid otsuseid ei tehtud ja riik on omadega ämbris.

    Raske oleks riiki paremini juhtida, kui seda praegu tehtud on. Kindlasti võimalik, aga väga keeruline.

    Just nii ongi, aga naiivne talupojamõistus sellest aru eriti ei saa B)


  7. Tasuta kõrgharidus ei tähenda, et iga noor ülikooli pääseb, vaid seda, et iga !võimekas! noor tasuta koha saab. Paljudel aladel on tasuta kohti ikka häbiväärselt vähe või puuduvad need sootuks, mis muudab võimatuks intelligentsel, kuid vaesemal, noorel oma soovitud eriala õppida.

    Lihtne näide.

    Erialal X on 5 tasuta kohta, kuid õpilasi 100 ja sisseastumiseksami tulemused jagunesid järgnevalt:

    100p

    100p

    99p

    99p

    98p

    98p

    98p

    98p

    97-90 tulemusega noori on üle 15, kuid kõik vääriksid tasuta kohta ja neid on vaid 5. Siin tulebki IRL`i uus reform mängu.


  8. Jajah, ega reformikatel paremad reklaamid pole, mis telekas käivad. Samuti suunatud keskerakonna vastu.

    Seal õhust võetud fakte küll ei kuulnud B) Eesti ongi kõige vaesem eurotsooni riik ja töötuid on nii palju.

    Pole võimalik omavahel vanu riike ja puberteedieas Eestit võrrelda. Teistel on olnud aastaid aega oma riik ja maksupõhimõtted üles ehitada, sealjuures üksnes katsetades ning kitsaskohti elimineerides. Kusjuures elukvaliteedi osas parimatel riikidel on ülikõrged maksud, mille arvelt kõik hüved kinni ka makstakse, aga Eestis tahetakse kõike nüüd ja kohe saada.

    Sina näed töötuid, aga mina näen struktuurset tööjõupuudust, kuna terve IT valdkond ägiseb programmeerijate ja inseneride puuduse all ning igasugused hakatised võetakse tööle. Peamine vaid, et koodi natukenegi mõikab, muu õpitakse töö käigus juurde :P

    Samuti on puudus tasemel finantsjuhtidest, aktuaaridest, raamatupidajatest.. the list goes on


  9. Sinu jorina järgi tuleb veel välja, et sa kardad lisaks Keskerakonnale veel ka lasnamäe seltsimehi.

    Aga ära karda - Keskerakond on ka enne võimul olnud ja ei muutunud me venemaa osaks ja ei muutu ka edaspidi.

    Pange tähele venemaa on varsti NATOs ja Euroopa Liidus siis oleme jälle "sõbralikult koos" ja käitleme sama raha.

    KE ei saa isegi Tallinna linna haldamise ja arendamisega hakkama, lisaks on reklaamid tehtud maksumaksja raha eest ning erakonnal on jätkuvalt võlad/probleemid kaelas. Kujuta nüüd korraks ette, mis juhtub, kui sama põhimõtte alusel riiki valitsetakse B)

    Populism ja demagoogia viivad riigi lauspõhja...


  10. NATO`l ja EL`l on Venemaa suhtes tagavaraplaanid ammu tehtud, see tuli üldsusele ka nt Wikileaks`ist välja. Samas sellist kokkuvarimise äärel riiki on tark karta, sest nurka aetuna võib ta igasuguseid lollusi teha ja Gruusia puhul me seda ka nägime. Seega Venemaa kujutab siiani Balti riikidele küllaltki tõsist julgeolekuohtu.

    Muide, nad on demograafilises kriisis ja lisaks on Venemaa rahvaarv alates 1993. aastast alkoholismiga seotud põhjustel vähenenud 6,6 miljoni inimese võrra ning väheneb ÜRO Arenguprogrammi prognoosi kohaselt 2025. aastaks veel 11 miljoni võrra


  11. Olin nooruses suhteliselt väheaktiivne kuni 15 eluaastani, kus hakkasin rohkem jalg- ja korvpalliga tegelema, kuid aktiivsus oli sel hetkel ikkagi väike. Koos stressiga tõusis kehakaal 115 kiloni (188 pikkuse juures) ja 18 aastaselt tuli elumuutus, mis tõi kaasa aktiivse trenni ning stressilanguse, mille tulemusena langes kaalupendel sujuvalt 80 kiloni. Paraku on sellest jälle aega möödas ning võtsin mõned kuud tagasi eesmärgiks oma kunagist saavutust korrata ning üle trumbata; ehk saavutada keha, mille rasvaprotsent ca 6-10 oleks ja lihased korralikult nähtaval. Olles mesomorphi ja endomorfi segu, on see vägagi saavutatav B)


  12. Valimistel peavad kõik erakonnad siiski paraja rahasumma kulutama, et reklaami saada ning viimane on vajalik, et võimalikult paljude inimesteni jõuda. Kusjuures KE teeb Tallinnas väga ebaeetilist reklaami, kuna ehivad ennast võõraste sulgedega ja

    Eestikeelses meedias ringlevad reklaamid ajavad ka udujuttu ->


  13. Kes mustakal männipargi lähedal elab võis keskerakonna propagandat kuulda, selline vene simman käis et mul läbi euro akende oli isegi kosta ja siis mingi hetk oli hr Jüri Ratas isiklikult ukse taga B)

    See lärm siis oligi mu hämmingu aluseks. Tulin just TTÜ`st välja, kui kuulsin mingisugust ähmast sõnavõttu kusagilt kaugemalt. Õnneks ei läinud ma allikat üles otsima, mõni oleks ilmselt kerge sõimu osaliseks saanud :P


  14. Ei saa mina aru, mis teid paelub IRLs, sealne põrsas on nii mõnigi kord ´´aidanud´´ Eesti riiki, olekski võinud ta Gruusiasse jääda B)

    Ainus bläkk on neil domeenireform, mis lihtsalt jõuga läbi suruti, aga muus osas on tegu igati pinks-ponks erakonnaga, mida juhib taat, kes suudab ka valusaid (kuid õigeid) otsuseid teha ning ei kasuta poliitikas odavat populismi ja demagoogiavõtteid.


  15. Vangla jutt oli analoog valimistega. Mina olen üks neist kes su*u võtma ei hakka, kuigi enamus siin seda soovitab teistele.

    Näiteks härra riigiteadlane on olukorraga väga rahul ja ei virise... head isu.

    Mina valima ei lähe (muidugi kehtetu hääle andmine oleks patriootlikum) aga lihtsalt ei viitsi minna.

    Minul on POHHUI teie, kes valite pärast ise virisete.

    Järgmiseks hakkad rääkima, et Ansip on kindlasti ka globaalses majanduslanguses süüdi, aga pole hullu, ilmselt oled veel noor ka, küll õpid ;)


  16. Võite ju valida keda tahes ja pärast kritiseerida või mitte SEE EI MUUDA MIDAGI!

    Kõik erakonnad on võimul olnud ja alati käib samasugune kemplemine edasi.

    Aeg oleks teha suuremaid muutusi - lugege mu esimese posti 4. punkti läbi. Nii võidab kogu rahvas.

    Ja kõigi vastu saabki hääletada kehtetu häälega, sest see tõstab valimiskünnist.

    Ilmselt ei tea sa majandus- ja poliitmehhanismidest eriti midagi, kui nii arvad ;)

    Rahvas võidab läbi kalkuleeritud valikute, aga paraku enamus on lambad, kelle eest tehakse otsus ära või kes lihtsalt ei jaga matsu...


  17. Esiteks teeme ühe asja kohe selgeks: 1 mittevalimine või rikutud valimissedel = 2 tulevast virinat!

    Teiseks, mis pagana pärast sa üldse valimisjaoskonda lähed, kui sedeli ära rikud? See visatakse kohe prügikasti.

    Kolamandaks, kui valimas ei käida, siis ei muutugi siin ühiskonnas midagi paremuse poole ja KE jätkab oma ebaeetilist ja ebaprofessionaalset käitumist.

    On näha, et seekord jaotub võim suhteliselt võrdselt ja reformierakond seekord nii suurt võitu ei saa, hetkel rabelevad teise koha pärast IRL ja KE, mille

    tõttu ma isiklikult soovitan IRL`i valida. Laar on munadega mees, kes suudab õigel ajal õigeid otsuseid teha, mis lühiaajaliselt ka valusad olla võivad, kuid mida

    ajalugu õigustab

    See on muidugi puhtalt minu kui riigiteadlase arvamus ;)


  18. Algaja suudab siiski samaaegselt lihast kasvatada ning rasva põletada, see on tänaseks juba tõestatud fakt. See pole küll 100% efektiivne, aga tasakaalustatud toitumise juures toimib küll.

    Kusjuures sõnal "dieet" on tõesti lingvistikas erinevad tähendused. Inglise keeles "diet" = üldine toitumiskava, eesti keeles tähendab sõna "dieet" negatiivse kaloraažiga toitumiskava. Välismaiseid tekste lugedes tasub seda arvesse võtta ;)

×