Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik nightq postitused

  1. Power Plate

    ta treenib pigem väikeseid siselihaseid, millele muidu ligi ei pääse ja suurtele välislihastele efekti eriti polegi
  2. Mida juua?

    kaua sa üldse trenni oled teinud ja milline näeb välja su treeningkava?
  3. lihasvalu

    Ta peabki treeningul verd täis minema, see on üks lihaskasvu meetodeid. Kirjelda seda ebamugavustunnet veidi lähemalt, kas on konkreetselt kramp (tähendab suurenenud magneesiumivajadust) või on lihtsalt ülespumbatuse tunne kehas?
  4. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    Kalaõli annused sõltuvad ka sellest, kui palju sa nädalas kala ja mune sööd. Mul mõjus ta ilmselt kerge "üledoosina", kuna söön nädalas niigi 4 korral kala ning igapäevaselt mune. Ma ise kasutan MASS Omega3 kapsleid, 500tk purgis ja maksab soodukaga 32 EUR
  5. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    No see oli võrdne 5 grammi kalaõliga, kuid ühes kapslis oli 180 mg EPA ja 120 mg DHA rasvhappeid.
  6. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    Mul võttis 5 kapsli peale päevas kõhu lahti, vähendasin tarbimist 2-3 kapslile ja asi normaliseerus
  7. Teadjamatele ülevaatamiseks

    Ma olen lihtsalt mitmeid jõutõstmise kavu uurinud ja pea kõik keskendusid vaid baasharjutustele, sealt ka järeldus, et isoleerivaid väga ei tehta.
  8. Teadjamatele ülevaatamiseks

    Rippetoe kavas küll polnud
  9. Teadjamatele ülevaatamiseks

    Seljapäeva lõpuks on mul biits juba verd korralikult täis ning lõpetan trenni hammer ja tavalise curl`iga. Kui täiesti punnis juba, siis piisab ühest harjutusest ka. Jõutõstjad ei tee üldse isoleerivaid harjutusi ning käte suuruse üle nad kurta küll ei saa Tee ka jõutõmmet ja tõmmet kaablimasinal, viimase puhul jälgi, et selg korralikult venitatud saaks. Mul on mure pigem liiga laia seljaga
  10. Kõht ja sangad

    Täpselt, tavainimesel ei tasu asja nüüd nii tõsiselt ka võtta, sest mentaalse energiataseme kõikumine võib tööalaselt päris suure tagasilöögi anda ning paljud ei saa endale isegi kerget uimasust ja aeglast taipu lubada.
  11. Teadjamatele ülevaatamiseks

    Soovitaks pigem rind ja triits ning selg ja biits, kuna nad töötavad koos. Kui teed teistpidi, siis ei pruugi lihased korralikult taastuda
  12. Kõht ja sangad

    Piima osas vaidleks vastu, see on lihtsalt liiga kasulik toit, aga kui kaltsiumitasemega on kõik korras, siis võib
  13. See on pigem ikka meestevaheline tögamine, mida näeb kõikjal ja mitte vaid sportlaste seas; mul endal on selline huumorimeel, et see kas meeldib väga või paneb panniga vastu pead andma PS: unistada tulebki suurelt!
  14. Kreatiin

    Ehk siiski parem on süüa ka kiiret süskarit, nt banaani, kõrvale?
  15. Kreatiin

    Kordan küsimust
  16. Kreatiin

    Kas keegi oskab öelda, kuidas kreatiin ja madala GI indeksiga süsivesikud omavahel sobivad? On kavas kasutada kombinatsiooni Lean Gain + Mass Creatine
  17. toitumiskava

    Näiteks mulle oli suur üllatus, et pikaajaliselt oma BAV`ist (ca 2200, trennipäeval 3000, kaal 96kg, pikkus 188cm) ligi 1000 kcal vähem sõin, mistõttu rasv hakkaski vaikselt kõhule kogunema. Su algse jaotuse puhul jääksin ka mina nälga
  18. Kõht ja sangad

    konsensus: mõlemat saab köögist ja asi on valikutes kinni
  19. Kõht ja sangad

    Sellest on siin väga palju juttu olnud, kasuta otsingut. Põhivastus on endiselt, et sixpacki saab inimene endale köögist ehk siis vaata toitumine üle
  20. Toitumine enne ja pärast trenni

    Kuidas sa suudad vahetult enne trenni banaane (kiireid süskareid) süüa? Ma korra katsetasin ning see võttis soorituse ajal peaaegu pildituks; pärast trenni söömine on sootuks teine lugu.
  21. Toitumine enne ja pärast trenni

    Pärast trenni tuleb kindlasti esimesel võimalusel süüa ja seda nii rasvapõletuse kui ka lihaskasvu suurendamise pärast; keha vajab toitaineid!
  22. Power Plate

    vali lihtsalt väiksem intensiivsus ja ei raputa
  23. Küsimus

    Kalmusel on tohutu staaž ka, lisaks üliheale geneetikale. Ma rääkisin pigem keskmisest inimesest, kes nii kergelt ei kasva Fakt on see, et kui võtame võrrandisse täpselt ühesugused kehatüübid, siis lühematel tulevad lihased veidi kergemini esile, kuna need on lihtsalt väiksemad, ja pikemad peavad rohkem trenni tegema, et neid suurendada.
  24. Kui tegu oleks kvaliteetsete burgeritega, siis miks mitte, kuna sisaldavad need ju mahlakat lihatükki, eraldi salatit ja saia, aga Hesburgeri ega ka Mäki tooted selle alla ei kvalifitseeru. Need on puhtas rasvas praetud ja fritüüritud tooted, mille transrasvade sisaldus on skaalalt väljas. Samas Barbecue Mack`i burgerid on ülihead, ei ole kiirtoit ja noh, on 4-6 korda kallimad ka
  25. Vend Vähk Peab liikuma!

    Eks hüpertroofia eesmärgil treenimine erineb lihtsalt jõutreeningust, kuna raskused on siiski keskmised või tsipa üle. aga mitte hüper-super-giga-mega suured. Koovit tegi ükspäev näiteks 2 kiloste hantlitega sooja ning õlga max 20 hantliga. Poisid vaatasid vanameistrit soojenduse ajal muidugi kerge muigega
×