Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by nightq


  1. Minul isiklikult ei ole nende vendade vastu midagi, kes plätudega trenni teevad.

    Kui just kükk kavas pole, siis ei ole erilist vahet mis jalas on, peaasi, et midagi oleks. Suvel hingavad plätudes jalad paremini ka:)

    Küll aga paljajalu on juba täitsa haige teema, alates hügieenist ja lõpetades sellest, kui rõve see on. Sama käib ka palja ülakehaga treenivate kohta. Paljud niiöelda profi särgid on ka sellised, et nabad ja tissid paljad, kuid see on juba maitse küsimus, mina isiklikult ei poolda seda ka ;)

    Üks mees tegi paar päeva tagasi Gymlecos plätudes kükke, turjal 200 kilone kang :ph34r:


  2. Viska rohkem rasvu sisse - võid, mune, pähkleid, mandleid, kookos- ja oliiviõli. Söö rohkem ka kala ja liha ning asi vaks.

    Energia kättesaamiseks ei pea alati palju sööma, piisab kui vahetada toit energiarikkama vastu.

    Hetkel on sul keha näljaseisundis ning paneb tallele iga väiksemagi energiakübeme.

    Infoks veel, et BAV annab sulle minimaalse energiahulga, mida on üldse eksisteerimiseks vaja ning sinna lisandub tegelikult ka

    aktiivsusest sõltuv lisaenergia.


  3. Mul oli ka kunagi sarnane probleem. Aga ma hakkasin siis trenni tegema ja kolme kuu pärast enam k6hul liigset ei olnud. Ma ei otsinud eriti infot selle kohta mingitest tarkadest raamatutest.. Selle asemel v6tsin kokku tahtej6u ja treenisin igal päeval k6hulihaseid. Kolm korda nädalas on kindlasti vähe.

    Kõhulihas on nagu iga teinegi. Kui taastuda ei saa, siis tekivad peagi probleemid. Pealegi on suurimad kõhulihased nendel, kes treenivad neid

    paar korda nädalas :lol:

×